Viktória Liptáková

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

Všetky články od blogera Viktória Liptáková

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Známa blondínka s ešte o niečo známejším priezviskom bola nedávno vyhlásená magazínom Maxim najpríťažlivejšou ženou sveta. Iba dvadsaťročná hviezdička žne úspech za úspechom, fotografi na ňu striehnu na každom rohu a neujde im jeden jediný modelkin krok. Ak by niekto spísal zoznam...

Victoria’s Secret Fashion Show 2016

Victoria’s Secret Fashion Show 2016

Oči a pozornosť všetkých módnych návrhárov, módnych nadšencov a modeliek známych po celom svete sa dňa 30. novembra 2016 upreli na hlavné mesto Francúzska, Paríž. Práve tam sa totižto konala jedna z najobľúbenejších módnych prehliadok sveta, svetoznámej značky Victoria’s Secret....

Ako sa oblieka Gigi Hadid?

Ako sa oblieka Gigi Hadid?

Na titulných stranách rôznych magazínov a na sociálnych sieťach denne vídame známe modelky a tajne im závidíme vysnívané životy. Jednou z týchto dievčat je aj americká módna ikona Gigi Hadid. Chceš sa priblížiť jej štýlu? V našom článku zistíš ako na to!

Multifarebná jeseň ovládne aj Tvoj šatník!

Multifarebná jeseň ovládne aj Tvoj šatník!

Každá z nás chce vyzerať dobre v akomkoľvek ročnom období a počasí. No vybrať si tie správne kúsky, ktoré by skvelo sedeli a zároveň tvorili perfektný celok je už oveľa ťažšie, než by sa zdalo. A práve preto Ti prinášam zopár užitočných rád a tipov ako sa správne nahodiť na tohtoročnú jeseň!

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.