Štýlové oblečenie pre pánov - ako byť in každý deň?

Na to, aby sme niekoho očarili, nestačí iba moderný outfit a pekný úsmev. Prvý dojem je však veľmi dôležitý a preto vám aj moderné oblečenie pomôže nabrať správny kurz. Nie len my ženy sa túžime páčiť a prajeme si byť tajne obdivované. Muži sú na tom približne rovnako! A ani oni niekedy nevedia, čo si majú na seba hodiť (aby nás zaujali). 

A práve preto som sa im dnes rozhodla vymenovať veci, ktorými rozhodne nič nepokazia a trocha objasniť, prečo aj iba obyčajné biele tričko dokáže zázračne vytvoriť perfektný imidž.

V jednoduchosti je krása

Ak práve neplánujete ísť na rande s dievčaťom snov, úplne vám postačí mikina. Nosom netreba ohŕňať ani nad jednofarebnými tričkami. Stačí ak ich spárujete s košeľou alebo sakom a módny outfit je na svete. Košele sú, podľa môjho názoru, jedným z najštýlovejších prvkov pánskeho šatníka vôbec.

Obyčajná biela slim fit košela totiž dokáže vykúzliť look moderného elegána, ktorého nemožno prehliadnuť! Svoje čaro však majú aj farebné, kárované či pásikavé kúsky. Preto si ich určite zadovážte.

Pánska móda je častokrát jednoduchá, no zároveň očarujúca.

Muži nezvyknú nosievať farebné rifle. Priznajme si, možno by to nevypálilo najlepšie... Avšak základnými farbami akou sú biela, modrá, sivá a čierna musí disponovať každý šatník.

Outfit treba doladiť

Tak ako pre ženy sú povinným párom topánok čierne lodičky, u mužov to sú zasa elegantné lakovky. Vďaka nim si už viac nemusíte lámať hlavu nad tým, čo si obuť na dôležitejšiu formálnu udalosť alebo pracovné stretnutie. 

Správnym doplnkom pre hocijakého pána sú výrazné hodinky. Ak si vyhrniete rukávy košele pod lakte a ukážete tak svetu svoje predlaktia, rozhodne každému udrie do očí, akým krásnym „šperkom“ sa môžete chváliť... A najmä ženám sa to nesmierne páči.

Pánske doplnky zvýraznia celok a dotvoria naozaj originálny vzhľad.

Ak plánujete pracovnú cestu alebo dovolenku, rozhodne uprednostnite cestovnú tašku na rameno alebo do ruky, ktorá sa môže stať ďalším skvelým doplnkom a neraz dokáže oživiť celý outfit. 

V pánskom šatníku by rozhodne nemal chýbať ani kvalitný kožený opasok. Okrem klasického čierneho si však môžete zaobstarať aj hnedý či opasok s výraznou prackou, ktorý sa výborne hodí k obyčajným džínsom.

Štýlovo aj v zime

Keďže nám zima už klope na dvere a chladný vietor nikoho neteší, odporúčam vám zakryť si krk nejakým šálom a hlavu zasa čiapkou či šiltovkou. Možno sa vám to zdá detinské a smiešne, no nie vždy tomu tak aj naozaj je. V obchodoch sa dajú nájsť naozaj krásne a trendy kúsky, tak prečo si z nich nevybrať? 

Avšak nie iba oblečenie nás urobí krásnymi... Takže, milí páni, nezabúdajte na svoj nepopierateľný šarm, rozcuchané vlasy a pokrivený úsmev ;-)


Publikované dňa: 10.11.2016
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Pánsky choker - vtip alebo realita? Pánsky choker - vtip alebo realita?

Módne trendy nadchádzajúcej sezóny potvrdzujú, že dámsky choker opäť patrí do nostalgických spomienok nejednej dámy. Na scénu však prichádza niečo, čo by (pravdepodobne) nik nečakal.. je...


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.