Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Známa blondínka s ešte o niečo známejším priezviskom bola nedávno vyhlásená magazínom Maxim najpríťažlivejšou ženou sveta.

Modelka Haley Baldwin

Iba dvadsaťročná hviezdička žne úspech za úspechom, fotografi na ňu striehnu na každom rohu a neujde im jeden jediný modelkin krok. Ak by niekto spísal zoznam jej známych a kamarátov, uvideli by sme iba tie najznámejšie mená. Motajú sa okolo nej nielen speváci, ale aj okúzľujúce modelky, ktorých sláva vďaka objaveniu sa na verejnosti po Haileynom boku rapídne stúpa.

20 ročná modelka s neuveriteľnou kariérou

Prvá modelingová agentúra, aká o dievčinu prejavila záujem bola newyorská Ford Models. Zočiť sme ju mohli aj v americkom magazíne Vogue a na obálke časopisu Elle. Blondínka sa stala tvárou kolekcie Coachella pre svetovo známu značku H&M a má skúsenosti aj s predvádzaním na prehliadkach Tommyho Hilfigera, Dolce & Gabanna a Moschino. Vyskúšala si aj navrhovanie vlastných topánok a výrobu kozmetiky.

Topánky od Hailey Baldwin

Červené čižmy od Hailey Baldwin

Topánky od Hailey Baldwin

Mladá, hnedooká Američanka má slávu a úspech v rodine. V žilách jej prúdi krv hollywoodskeho herca Stephena Baldwina. Ako dievčatko snívala o tom byť profesionálnou baletkou. Tohto sna sa ale musela vzdať kvôli poraneniu nohy. Nasledovala túžba stať sa doktorkou. Na toto povolanie zamerala aj svoje stredoškolské vzdelanie.

Kamarátov si tiež vyberá spomedzi tých najslávnejších. Neraz ju fotografi zastihli v spoločnosti sestier Kendall a Kylie Jennerových a taktiež oboch detí Willa Smitha. 

Najpríťažlivejšia žena roka 2017

Za pravdepodobne najväčší osobný úspech môže Hailey považovať prvenstvo, ktoré sa jej nedávno dostalo v magazíne Maxim, kde ju označili ako najpríťažlivejšiu ženu roka 2017. Od minulého hodnotenia si veru slušne šplhla. Vtedy sa umiestnila až na 24. mieste a pozíciu víťazky jej ukradla Stella Maxwell.

Nie len, že je hriešne nádherná, podľa slov jej známych a dôkazom môžu byť taktiež aj Haileyine zábavné príspevky na Instagrame, je zábavná a sranda je tam, kde ide aj ona. Zdá sa, že sláva jej ešte nestihla stúpnuť do hlavy a dúfajme, že to tak i ostane. 


Publikované dňa: 15.06.2017
Hodnotenie článku:
(89.6%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!

Cara Delevingne: rebelská duša s anjelským pohľadom Cara Delevingne: rebelská duša s anjelským pohľadom


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.