Ako sa oblieka Gigi Hadid?

Módny priemysel sa stáva stále viac populárnym - to si všimol asi každý z nás a ak nie, nepochybne si to onedlho uvedomí. Na titulných stranách rôznych magazínov a na sociálnych sieťach denne vídame známe modelky a tajne im závidíme vysnívané životy... A jednou z týchto dievčat je aj americká módna ikona Gigi Hadid, pravým menom Jelena Noura Hadid.

Gigi je mladá a talentovaná modelka.

Modelka je pôvodom Američanka. Narodila sa v Los Angeles, no iba pred nedávnom sa pre ňu domovom stala betónová džungľa známa ako New York. Dievčina ma štyroch súrodencov, z toho dvaja, sestra Bella a brat Anwar, sa taktiež úspešne venujú modelingu. Rodičia musia byť na svojich potomkov môj dušu pyšní :-)

Detská star značky Guess

Kariéra tejto mladučkej modelky sa začala písať v deň, čo ju objavil Paul Marciano, spoluzakladateľ svetoznámej značky Guess. Už ako 4 ročná bola súčasťou kampane Baby Guess. Na spoluprácu so značkou nezanervrela a o pár rokov nafotila úspešnú sériu Guess Kids. Čerešničkou na torte spolupráce sú však fotky, na ktorých pózuje už ako 19 ročná.

 Gigi Hadid je známa americká modelka, ktorá sa nebojí experimentovať.

Gigi nechýba hádam nič: má dokonalé telo, peknú tvár a chlapa, o akom tajne sníva nejedná z nás. A aby toho nebolo málo, na sexy outfit dokáže premeniť aj obyčajné tepláky a biele tričko.

Chceš sa jej podobať? Čítaj ďalej!

Gigi rada kombinuje a preto, ak sa jej chceš podobať alebo aspoň minimálne priblížiť, neboj sa zaexperimentovať. Niekedy sa dajú perfektne zladiť aj také kúsky, ktoré samostatne nemusia vyzerať veľmi lákavo. Celkový putfit stačí obohatiť o originálne doplnky a famózny neprehliadnuteľný celok je na svete!

Rada si oblieka tričká, ktoré odhaľujú jej ploché bruško. Pritom vôbec nezáleží na tom, či ide o model so zaujímavou potlačou alebo iba jednofarebné jednoduché mini tričko. Nepohrdne ani sukňami rôznych strihov, vďaka ktorým vyniknú jej chudé dlhé nohy. V jej skrini však nájdeme aj množstvo jeansov a nohavíc voľnejšieho strihu.

V šatníku Gigi Hadid nájdete aj naozaj výstredné kúsky!

Na náhrdelníkoch, náramkoch alebo prsteňoch si Gigi až tak nepotrpí, no na kabelkách a slnečných okuliaroch si veru zgustne a má ich požehnane. Veď prečo by aj nie, môže si to dovoliť a my jej to aj doprajeme. Avšak každá z nás by doma určite vlastnila peknú zbierku týchto doplnkov, ak by mala taký príjem financií, ako táto mladá úspešná modelka.

Možno nie každý z nás ma toľko šťastia, aby mohol na nové oblečenie neustále utrácať obrovské sumy, avšak nič nie je nemožné a ak sme šikovní, aj z mála sa dá sem-tam vytvoriť veľa. Nemusíme byť predsa bohatí na to, aby sme tak vyzerali ;-) A preto vám odporúčame, aby ste si vzali príklad z tejto mladej úspešnej hviezdy a nebáli sa kombinovať. Môžno aj vy vlastníte také kúsky, za ktoré by sa nehanbila ani samotná Gigi.


Publikované dňa: 21.11.2016
Hodnotenie článku:
(93.2%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Komentáre

23/11/2016 22:20
Dorotka

Paci sa mi ako sa oblieka...

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.