Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Či hľadáte darček pre mladú slečnu alebo zrelú ženu, máme pre vás inšpiráciu, ktorá vám uľahčí rozhodovanie.

 Aký darček pre ženu na narodeniny?

Darček k 20 narodeninám pre ženu

Mladá žena sa určite poteší kvalitnej kozmetike. Ak ešte študuje, za zváženie stoja aj rôzne štýlové zápisníky či tašky na notebook. No čím sa zavďačíte takmer každej žene? No predsa šperkom. Siahnite po populárnej značke Pandora, ktorá je známa najmä pre svoje typické náramky. Na tie si ženy môžu pridávať korálky v najrôznejších dizajnoch tak, aby presne vystihovali ich osobnosť, záujmy a štýl.

Darček pre ženu vo veku 30 až 40 rokov

Čím potešiť ženu po tridsiatke? Stavte určite na kvalitu. Vyberte pre ňu elegantnú kabelku z pravej kože, ktorá sa stane jej praktickým spoločníkom. Chcete jej dopriať zaslúžený oddych a únik od povinností doma a v práci? V takom prípade nie je nič lepšie ako rozmaznávanie na relaxačnej masáži alebo vo wellnesse. Pri šperkoch siahnite ideálne po kúskoch zo zlata. Obľúbené sú rôzne symbolické šperky a jemné zlaté náhrdelníky.

Náramok Pandora - darček pre ženu

Darček pre zrelú ženu po 50

Je to žena, ktorá vie, čo chce. Darček v podobe jej obľúbeného parfumu ju zahalí do vône luxusu. Eleganciu zvýraznia krásne perlové šperky či náušnice s drahými kameňmi. Inšpirujte sa šperkami, ktoré už má a najčastejšie nosí. Máte tak väčšiu istotu, že sa trafíte do jej vkusu. Výborným darčekom je aj kniha, vďaka ktorej unikne z každodennej reality. Nemusíte však darovať len materiálnu vec. Potešiť ju môžu aj lístky do divadla alebo degustačná ochutnávka v kvalitnej reštaurácii či vinárni.

Tipy na darčeky v jeseni života

Ak hľadáte darček pre ženu po 60. roku života, myslite na jej zdravie a pohodu. Poobzerajte sa po domácich pomocníkoch, ktorí jej uľahčia každodenné činnosti. Výborný darček na vyplnenie voľného času je aj kurz keramiky či maľovania. Darovať jej môžete aj album s rodinnými fotkami alebo fotku s najbližšou rodinou vytlačenú na plátne.

Každá žena je jedinečná, a preto si zaslúži aj originálny prístup k výberu darčeka. Naše tipy sú pomôckou, vďaka ktorej ten správny darček ľahšie nájdete.

Autor článku

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta

Dámske plavky 2019? Retro, Push Up, Dvojdielne brazilky, Tankiny Dámske plavky 2019? Retro, Push Up, Dvojdielne brazilky, Tankiny

Plavky sú univerzálny kúsok, bez ktorého sa cez leto neobídeš. Hor sa na letné pláže, kúpaliská či jazerá ...   Tento rok návrhári predviedli slušnú prácu a my Vám ukážeme, že je naozaj...


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.