Naši blogeri

Alexandra Bellová

Saška pozerá na tento svet veľmi kreatívnymi očami. Jej talent sa naplno prejavil nielen v písaní, ale aj v ďalšom odbore, ktorý je úzko spätý s módou. Miluje totiž fotenie, originálne kombinácie a známe svetové značky.

Alexandru nájdete aj na Instagrame.

Dana Kopernická

Danka vyštudovala masmediálne štúdiá v Prešove. Zaujíma sa najmä o vizážistiku a módnu tvorbu. Vo voľnom čase rada šije a vymýšľa stále nové a bláznivejšie kúsky. Miluje výstrednú módu a doplnky.

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú „slová“ mojou súčasťou. Som zasnená duša, ktorá sa vie pozerať na svet očami realistky. Zbožňuje kávu, knihy a čas trávení písaním. Momentálne študujem na masmediálnej komunikácii v Trnave a môj pohľad na módu je určite kladný. Mám rada jednoduchosť a zaujímavé detaily, a to je to, čím sa riadim i v obliekaní.

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

Lucia Klasová

"Hudobníci spievajú, skladatelia skladajú, ja som čitateľná podľa outfitu." Lucka, študentka masmediálnej komunikácie, je kreatívna a dynamická osôbka, pre ktorú je móda spôsobom vyjadrenia sa. Miluje cestovanie a možnosť spoznávať nové miesta, lebo práve tam badať vyjadrenie módy a rôznorodosti kultúr v praxi. K jej ďalším superschopnostiam patrí schopnosť rozoznávať až niekoľko desiatok druhov čokolád :-)

Majka Kopálová

Majka je 24 ročná študentka marketingu, ktorá miluje módu a make-up. Jej ďalšou vášňou sú kvety, dekorácie, cestovanie a fotenie.

Majkine fotky si môžete pozrieť aj na Instagrame.

Michaela Belkoťáková

Som študentkou v odbore žurnalistika. Preto niet divu, že písanie, fotenie, čítanie patria medzi moje denné priority. A prečo? Pretože tam sa medze v kreativite nekladú. Túto vlastnosť však využívam všade, kde sa dá. Napríklad vtedy, keď vytváram dekorácie do domácností. Vtedy, keď sa hrám na kozmetičku v rámci voľného času. No najčastejšie ju používam v písaní.

Píšem veľa. O vážnych témach, o zábave.. A najnovšie o móde. Zaujímajú ma aktuálne trendy a svet módy celkovo. Milujem rifle, podpätky, kabelky a hodinky. Môj šatník o tieto veci nemá nikdy núdzu.

Michaela Galušová

Miška venuje všetok svoj voľný čas móde. Tento svet je jej blízky najmä kvôli tomu, že považuje za nesmierne dôležité urobiť skvelý dojem správnym výberom oblečenia a obuvi. Vďaka jej originálnemu štýlu si budete môcť vychutnať jej jedinečný pohľad na súčasné módne trendy.

Michal Ochránek

Michal sa móde venuje z inej strany. Sleduje udržateľné trendy, upozorňuje na problémy v módnom priemysle, nabáda k riešeniam problémov týkajúcich sa životného prostredia a zvierat v kontexte módy. Dá sa to všetko skĺbiť ? Presvedčte sa sami! 

Nataly Adameová

Nataly je študentka Masmediálnej komunikácie z Bratislavy. Je veľkou milovníčkou sukní a šiat, preto vám rada poradí, ako ich správne kombinovať. Okrem módy miluje aj cestovanie, hudbu, pečenie a tvorbu vlastných videí.

Sára Hacajová

Sára je ozajstný nadšenec nakupovania, cestovania a objavovania iných kultúr. Jej najväčšou vášňou je však móda a spoznávanie módnych trendov v najrôznejších kútoch sveta. S radosťou si číta každý dobrý fashion blog a pozerá kvalitné youtube kanály. Okrem toho je veľkým fanušikom DIY. Sára je veľmi aktívne stvorenie, ktoré dokáže zbierať inšpiráciu na každom kroku. A rada sa s ňou podelí vo svojich článkoch.

Pozrite si aj Sárin Instagram.

Summer

Aktívna blogerka, copywriterka a autorka, ktorá miluje módu a nové trendy. Vždy ochotná a milá vám pomôcť s akoukoľvek témou a módnym problémom, o ktorom chcete čítať. Máte radi módu, tak ako ona? Prečítajte si, čo vám píše.

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

Veronika Filipová

Študujem prvý ročník na masmediálnej fakulte, odbor marketingová komunikácia. Považujem sa za dievča, ktoré sa aj napriek dospelosti každodenne ponára do svojho sveta fantázie plného ideálov a vymyslených príbehov. Som kreatívna duša so zmyslom pre detail a dizajn, milujem módu, mejkap a nákupy.

Veronika Sásiková

Veronika je študentkou masmediálnej komunikácie. Zaujímajú ju aktuálne módne trendy a preto trávi hodiny času prezeraním módnych magazínov. Aj práve preto vám bude schopná prinášať aktuálne tipy a novinky zo sveta módy.

Pozrite si aj Veronikin Instagram!

Veronika Trnková

Móda by mala byť odvetím umenia, rovnako ako napríklad spev, kreslenie… Schopnosť vložiť kus seba, vyjadriť sa dokonalým outfitom je umenie. S módou som spojená v rôznych odvetiach, či už sa to týka fotografovania alebo modelingu. Inak som ako ostatné dievčatá - študentka, vášnivá cestovateľka a okrem toho, že veľmi rada píšem, rada aj čítam.

Nájdete ma aj na instagrame pod menom vero_trnkova.

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.