Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty!

Hollywood ako jedno z najznámejších miest planéty je preplnené extravagantnosťou, leskom a peniazmi a nejeden by rád vynikol spomedzi davu a odlíšil sa od ostatných.

(zdroj obr.: www.marieclaire.com)

Preto nás známe osobnosti častokrát zaskočia od základov zmeneným štýlom obliekania, absolútne iným účesom, ktorý mnohokrát hýri rôznymi farbami alebo náhlymi rozchodmi a novými objavmi. Asi najhorší spôsob ako vyniknúť je začať robiť veci, nad akými sa obyčajní smrteľníci iba pohoršujú a krútia hlavami. Ale nie každý našťastie zájde až do takýchto extrémov...

Svieža a hravá kolekcia Katy Perry 

Katy Perry sa umiestňuje na vysokých priečkach hudobných rebríčkov už mnoho rokov. Mne osobne sa s ňou spája originálne vystupovanie, cukríkové videoklipy a dúhové parochne. Má silný a nenapodobiteľný hlas, vďaka ktorému ju svet pozná a miluje. A teraz dokazuje, že ani móda jej nie je ukradnutá a má k nej skutočne blízko.

Hravá, milá a trocha uletená. Takto by sme mohli opísať kolekciu topánok, ktorú táto talentovaná žena vytvorila. Speváčka to urobila ešte o niečo osobnejšie a preto každý pár obdržal osobité meno, aby vynikla jej osobnosť a záujmy.

Ak v sebe živíte ducha večného dieťaťa, tak sa vám topánky od Katy Perry zaručene zapáčia!

(zdroj obr.: www.refinery29.com)

Ak sa rozhodneš si jeden kúpiť, nemusíš sa obávať bankrotu. Ceny topánok sú v rozmedzí od 50€ do 280€.

Každý pár ukrýva príbeh

Katy prezradila, že obuv je potriedená do skupín podľa tém, do akých sú vytvorené. Môžeme sa stretnúť so skupinkou SOLEstial, inšpirovanou hviezdnou oblohou a mesiacom, alebo aj s názvom Havana Good Time, ktorá vznikla vďaka nezabudnuteľným spomienkam, ktoré si hudobná hviezda odniesla z dovolenky s priateľkami.

Zábavné a hravé! Presne také sú topánky od Katy Perry.

(zdroj obr.: www.flair.be)

Katy Perry v obchodíku s jej topánkami v Las Vegas.
(zdroj obr.: www.stalkcelebs.com)

Slečny a dámy, ktoré si túžia ozdobiť svoje nohy niečím svojským, ale pritom krásnym a originálnym, určite natrafia na jeden - dva páry, ktoré sú vyrobené "priamo pre ne". Najväčšou cieľovkou sú však tí z nás, ktorí nehľadia na svoj vek a stále si zachovávajú svoj detský entuziazmus. Presne takí, aká je vo svojom vnútria aj táto nová, talentovaná, módna návrhárka.

A čo na ne vravíš ty? 
Páči sa ti ako do toho Katy zakomponovala aj kúsok seba alebo je to na teba až príliš? Daj určite vedieť :)


Publikované dňa: 22.03.2017
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok? Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok?

Každá z nás miluje pocit, keď si kúpi nové topánky. Ženy patria medzi vášnivé zberateľky. Naša zbierka častokrát nemá hraníc, no aj tak sa nevieme ovládnuť a nakupujeme stále nové a nové...

5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách! 5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách!

Vysoké čižmy sú stále horúcim hitom. Túto sezónu sa ich dĺžka vyšplhala poriadne vysoko. Čo si k nim však obliecť? Prečítajte si našich 5 tipov!

Keď si zamilujete lodičky, je to láska na celý život Keď si zamilujete lodičky, je to láska na celý život

Lodičky sú pre množstvo žien neoddeliteľnou súčasťou dňa, sú našim chlebom každodenným. Hodia sa na všetky príležitosti, či už na pracovný alebo party čas. Ich kúzlo spočíva vo...


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.