Zimné odhalenie (nielen pre odvážne)

Z vlastnej skúsenosti Ti môžem odprisahať, že počas zimy sa stretneš iba s dvoma typmi ľudí, čo sa týka obliekania. Niektorí sa zababušia ako klbká bez ohľadu na to, ako smiešne vyzerajú. Hlavne, že im je neustále teplo.

Ženy lákali mužov na svoje sexi odhalené ramená už od nepämati. Neveríte? Siahnite po klasickej romantickej knihe.

A ostatní sa tak, ako aj počas iných ročných období, snažia vyzerať skvelo. Hoci by aj mali zamrznúť. Avšak nech sa zaraďuješ do hociktorej z týchto skupín, určite si postrehla jeden z najmodernejších trendov súčasnosti.

Kúsok leta v zime?

Tričká, topy, body, svetre, roláky a šaty... Holé ramená dodávajú outfitu nádych elegantnosti, ale zároveň dokážu pôsobiť mierne vyzývavo a ty budeš rozhodne o čosi príťažlivejšia. Veľa z nás možno stále považuje módne kúsky s odhalenými ramenami za typicky letný prvok. Avšak dámy, ktoré však majú načítané aj zahraničné módne magazíny určite vedia, že tomu tak dávno nie je.

Tieto topy, ktoré si si pravdepodobne nakúpila už v lete, totiž môžeš úspešne zakomponovať aj do svojho zimného looku.

Vyberáme z nášho katalógu

Upútajte a očarte!

Holé ramená sa spájali s pojmom „moderné“ oveľa skôr, než by si to ktokoľvek z nás pomyslel. Môžeme ich zachytiť v slávnych románoch, ale aj v období romantizmu, kedy ženy pôsobili jemne a rady poukazovali na svoje dlhé šije. Aj aj práve preto si myslím, že odhalené plecia boli, sú a rozhodne ešte budú populárnymi.

Teraz si predstav, že vojdeš do svojho obľúbeného obchodu s oblečením. Ako prvé ti do oka padne tričko s vystrihnutými ramenami. Potom ale zbadáš šaty, ktoré spolu s plecami odhaľujú aj kľúčne kosti a ako posledné si všimneš sveter s dierami jedna pod druhou.

Veru tak, štýlov je mnoho, no každý má za účel iba jedno... Upútať tvoju pozornosť! A ak si ich kúpiš, tak ti viem zaručiť, že upútajú aj pozornosť ostatných.

Vyberáme z nášho katalógu

Stovky modelov = tisícky rôznych outfitov

Ani pri takýchto kúskoch sa nemusíš obávať experimentov. Obyčajnému tričku s odhalenými ramenami môžeš dopomôcť známym choker-om, ktorý sa tesne obopína vyššie okolo krku. O šatách platí to isté, či už plecia zahaľujú alebo nie. Pekný šál alebo výrazný veľký náhrdelník sú tou správnou voľbou ako na svoj outfit strhnúť pozornosť.

Odhalené ramená nechajú vyniknúť aj tvoje skryté tetovanie.

Ak patríš k tým babám, ktoré svoje ramená a oblasť rúk spestrili odvážnejším výrazným tetovaním, tak práve oblečenie s odhalenými ramenami mu dodá jedinečnú možnosť vyniknúť. A to dokonca aj v zime - na kratší top si predsa vždy vieš obliecť sveter ;-)

Nie iba v obyčajné dni môže takéto niečo vybíjať dychy. Taktiež ak sa chystáš na dôležité stretnutie alebo elegantnejšie rande, blúzka odhaľujúca kus tvojho tela môže byť tým správnym a istým krokom.

Čo si o trende oblečenia s odhalenými ramenami myslíš ty? Máš doma niečo zaujímavé? Pochváľ sa mi v komentároch pod článkom.


Publikované dňa: 04.01.2017
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.