Victoria’s Secret Fashion Show 2016

Oči a pozornosť všetkých módnych návrhárov, módnych nadšencov a modeliek známych po celom svete sa dňa 30. novembra 2016 upreli na hlavné mesto Francúzska, Paríž.

Práve tam sa totižto konala jedna z najobľúbenejších módnych prehliadok sveta, svetoznámej značky Victoria’s Secret. Prvých pár dní si modelky užívali krásy mesta, nasledoval namáhavý nácvik a nakoniec sa išlo naostro...

Udalosť plná anjelov

Krásne spodné prádlo, štýlové športové oblečenie a iné jedinečné doplnky - to všetko sa nám spája s už spomenutým názvom. Veci sami o sebe vyzerajú skvostne, no ešte krajšie sú na dokonalých telách modeliek, ktoré sa za svoje krivky rozhodne hanbiť nemusia.

Istotne ti niečo vravia mená ako: Adriana Lima, Taylor Hill, Behati Prinsloo, Alessandra Ambrosio a podobne. Pre ne je toto veľká udalosť a preto sa nemožno diviť úprimnej radosti, akú prejavovali počas letu z Ameriky do mesta lásky.

Vyberáme z nášho katalógu

Gigi HadidKendall Jenner sa s touto príležitosťou zoznámili už dávnejšie, ale pre Gigi-nu mladšiu sestru Bellu to bola premiéra. Tá na sebe ešte mesiace pred šou tvrdo pracovala, aby sa dostala do formy hodnej anjela. To sa jej aj podarilo. Svojou účasťou istotne potešila množstvo ľudí.

Večer plný hviezd

Anjelské krídla boli nádhernou ozdobou každej modelky. Prepracované a vyzdobené, tak isto ako aj samotné podprsenky a nohavičky. Obdivované ženy oblečené do najkrajších kúskov spodnej bielizne vyrážali dychy, avšak asi najsledovanejším a najviac komentovaným momentom bol okamih, kedy sa zvodná Bella Hadid prešla popri svojom ex-priateľovi, The Weeknd-ovi, hosťovi šou.

Na tohtoročnej Victoria Fashion Show Paris sme mohli vidieť aj mladšiu sestru Gigi Hadid, Bellu.

Okrem neho na pódiu zažiarili aj ďalší známi hudobníci, z ktorých mňa osobne najviac očarili Bruno Mars a Lady Gaga!

Najdrahším kúskom tohtoročnej kolekcie bola takzvaná Fantasy Bra. Cena tejto podprsenky sa pohybuje okolo troch miliónov amerických dolárov.

Za unikátnu Fantasy Bra by ste zaplatili približne 3 milióny amerických dolárov.

Fantasy Bra - najznámejšia a najospevovanejšia podprsenka na svete!

Jasmine Tookes zažiarila v nádhernej a neskutočne drahej Fantasy Bra!

Tohtoročná Bright Night Fantasy Bra mala farby zelenej a bielej, 450 karátov a predviedla sa s ňou samotná Jasmine Tookes.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 02.12.2016
Hodnotenie článku:
(92.4%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.