Kendall Jenner: modelka, ktorá sa nevie zle obliecť!

Rodina Kardashian je asi jednou z najznámejších na svete. Nepreslávili ich iba škandály, ale aj kozmetika, obchodovanie a modeling.

Kim Kardashian je známa vďaka svojmu obrovskému pozadiu, Kylie sa venuje svojej vlastne značke kozmetických prípravkov, ktorá žne jeden úspech za druhým a Kendall kraľuje mólam na módnych prehliadkach najslávnejších značiek a návrhárov. Tieto tri mladé ženy spolu tvoria asi najviac sledované a najviac komentované trio rodu.

Avšak poďme spolu bližšie nahliadnuť do života iba jednej z nich, konkrétne mladej hviezdičke Kendall Jenner. Tá sa narodila tretieho novembra roku 1995 v slnečnom Los Angeles otcovi Brucovi a mame Kris Jennerovým. Vyrastala obklopená súrodencami a slávou.

Raketový štart kariéry

Do popredia sa dostala vďaka obľúbenej americkej šou vysielajúcej záznamy života tejto neobyčajnej rodinky. Už ako tínedžerka snívala o tom stať sa modelkou a to sa jej aj splnilo. S tak slávnym menom nebolo ťažké presadiť sa. Predvádzaniu oblečenia sa venuje už od svojich sladkých štrnástich. 

Po prvý raz sa objavila po boku svojej mladšej sestry Kylie, ale onedlho sa už vedenia ujala sama. Dnes spolu dievčatá zdieľajú módnu značku Kendall&Kylie.

Jej pekná tvárička zdobila obálky časopisov ako sú GQ, BAZAAR a minulého roku na jeseň dosiahla obrovský úspech a ocitla sa na titulke svetového magazínu Vogue. To vyvolalo vlnu gratulácií, radosti, ale aj kritiky.

Frajerka tých najslávnejších

To, čo Kendall rozhodne neubralo na sláve je randenie s osobnosťami šoubiznisu. Asi najviac spájaná bola so spevákom skupiny One Direction, miláčikom dievčat, Harrym Stylesom. Taktiež sa povrávalo o nej a Justinovi Biebrovi, Nickovi Jonasovi a posledné dni sa šušká o tom, že dievčina tvorí pár s raperom A$AP Rocky. Čo je na tom pravdy, to sa uvidí postupom času...

Kendall nie je obdivovaná iba pre svoje dlhočizné nohy, pekný úsmev a ligotavé hnedé oči, ale spoločnosť ju taktiež považuje za osobu, ktorú nikdy neuvidíš zle oblečenú. Nedá sa poprieť, že táto baba má vkus a obdivuhodný štýl obliekania sa.

 

A práve pre toto všetko je Kenny, držiteľka ocenení pre "najobľúbenejšiu ženskú hviezdu televíznej reality šou" či ceny "Teen Choice Award pre najpríťažlivejšiu ženu", tak obľúbeným terčom novinárov a paparazzov. Množstvo fotografií a noviniek z jej osobného života nájdeš na jej instagrame, ktorý pravidelne updatuje!


Publikované dňa: 27.04.2017
Hodnotenie článku:
(93.2%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.