Bella Hadid - žena, ktorá vládne módnemu svetu!

Milá tvár, žiarivý úsmev a telo bohyne. Takto jednoducho, ale výstižne a pravdivo by sme mohli opísať mladú ženu, ktorá po boku svojej staršej sestry vládne svetu modelingu.

Popularita súrodencov rodiny Hadid rapídne stúpa a zdalo by sa, že sú slávnejší každým dňom.

Dvadsiatnička, ktorú pozná celú svet

Bella, pôvodným menom Isabella Khair, sa narodila v ‘Meste anjelov‘, samotnom Los Angeles. Na jeseň oslávila sladkých dvadsať a aj napriek tomu, aká je mladá, žne úspech za úspechom. Asi tým najväčším bola účasť na minuloročnej módnej prehliadke Victoria’s secret fashion show, kde svojim perfektným vzhľadom vyrážala dych.

Slávne osobnosti sú dookola rozoberané a výnimkou nie je ani Bella. Svoje si od kritikov už vypočula a väčšina klebiet sa týkala najmä modelkiných vyzývavejších outfitov, nepodarených vzťahov, ale aj trápnych situácií, na aké by istotne radšej zabudla ako o nich dookola čítala.

Tak tomu bolo aj zopár mesiacov dozadu, kedy sa počas predvádzania značky Michael Kors potkla a spadla na zem priamo pred očami publika. Dievčina to ale vzala dobre a hrdo pokračovala akoby sa nič nestalo. Za to má odo mňa palec hore.

Staršia zo sestier, Gigi, na internete už neraz uviedla aká hrdá na svoju mladšiu sestričku je a ako veľmi ju vo všetkom podporuje. V spoločnosti sa taktiež častokrát objavujú bok po boku a vtedy sa rozhodne nedá povedať, ktorej to viac pristane. Akonáhle magazín GQ vyhlásil Bellu za modelku roka, istotne obe skákali a plakali od radosti.

Naša hviezdička rok a pol tvorila pár so slávnym spevákom The Weekndom, vlastným menom Abel Makkonen Tesfaye. Celý svet ostal koncom roku 2016 zaskočený, pretože párik oznámil rozchod. Abel ale dlho neotáľal a momentálne randí so Selenou Gomez, čo Bellu evidentne zarmútilo a nahnevalo.

Isabella síce odštartovala svoju kariéru ako sladká šestnástka, má toho za sebou už dosť, ale verím, že toto ani náhodou nie je koniec a že sa ešte máme na čo tešiť.


Publikované dňa: 06.04.2017
Hodnotenie článku:
(91.6%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.