Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?

Navzájom sa od seba odlišujeme. Nie iba vzhľadom, ale aj povahou, štýlom, názormi, spôsobom života a vierou.

Toto všetko z nás robí to, čím sme, ale niektorí veria na to, že predsa sa dokážeme rozdeľovať do skupín s podobnosťami. A takto fungujú znamenia. Každé znamenie zverokruhu vykresľuje istú povahu človeka podľa toho, kedy sa narodil.

Keďže mňa omnoho viac zaujíma móda ako osudy ľudí, zamerala som sa skôr na to, či sa ku rôznym znameniam pripisujú aj rôzne štýly obliekania sa... a kto o tom ešte nepočul, veru áno.

Móda tvrdohlavcov a bojovníkov

Pod názvom „Móda baranov“ rozhodne nemám na mysli tých huňatých s rohami, ale osoby, ktoré sa narodili dvadsiatym prvým marcom až dvadsiatym aprílom. Sú to väčšinou svojhlavé osoby presvedčené o svojej jedinečnosti so schopnosťou prebojovať sa touto spoločnosťou.

Avšak o akých kúsok šatstva vypovedajú všetky tieto vlastnosti?

Ich samostatnosť a to, že sa vo veciach spoliehajú skôr samy na seba sa odráža aj na tom, že si nenechajú radiť od okolia a dajú si na seba to, čo chcú. Uprednostňujú funkčnosť pred elegantnosťou. Radšej ako sukne si preto na seba natiahnu skvelo padnúce nohavice.

Taktiež vo všeobecnosti nesledujú najnovšie módne trendy, novinky a aktuality, no stále uprednostňujú kvalitu pred zbytočne vyhodenými peniazmi na veci, ktoré vydržia ledva sezónu.

Vyberáme z nášho katalógu

Magická červená

Barani na seba radi strhávajú pozornosť a aj preto, nech sa pozriete na akýkoľvek článok, či už na internete alebo v novinách, nájdete tam v spojitosti s nimi slovko červená. Tá je výrazná a vďaka tejto farbe sa aj na teba istotne prilepí nejeden pár očí. Hodí sa im všetko s odtieňom tejto farby, ale ak chcú pôsobiť pokojnejšie a jemnejšie, skvelo zvoleným výberom je biela.

Pristane im originálny účes, ktorý ešte podčiarkne ich výnimočnosť. Ak ste baran, môžete si skúsiť vyžehliť vlasy nahladko alebo vyskúšajte hustú ofinu. Taktiež sa nemusíte obávať rôznych pokrievok hlavy a účesov.

A ty? Už si zistila aké veci sa podľa znamenia hodia tebe?

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 15.04.2017
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená....

Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom

V móde sú úplne doma. Jeden by ani neveril, že nám na Slovensku a v Čechách rastú také krásne a neprehliadnuteľné fashion blogerky, ktoré sa neboja podeliť so svojim osobitým vkusom a...


Komentáre

01/03/2018 13:34
Horoskop

To sa podla coho vybera ? Podla charakteristiky alebo podla horoskopu ?

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.