Buďte najväčšou hviezdou vianočného večierka!

Patríte aj vy medzi ľudí, ktorí radi využijú každú príležitosť vypustiť z hlavy takmer všetky starosti bežného života? Jednou z možností ako úspešne vypnúť a zblížiť sa s priateľmi či kolegami sú aj vianočné večierky.

Chystáte sa na vianočnú párty? Spravte dokonalý dojem!

Ako ale docieliť, aby sme ostali zapamätaní aj po skončení onoho večera? Vďaka mojim radám si nad tým už viac nemusíš lámať hlavu :-)

5 rád k dokonalosti

Musíš žiariť!
Možnosť obliecť si tie najkrajšie šaty aké vlastníme a dovoliť si strhnúť pozornosť ľudí okamžite ako vstúpime do miestnosti sa nám naskytne iba parkrát do roka. Dokonalý účes, make-up pôsobiaci akoby nám ho na tvár aplikovali profesionálni maskéri a perfektné oblečenie. Kombinácia tohto všetkého zaručuje takmer istý úspech! Niet pochýb o tom, že o tvojom závideniahodnom vzhľade sa bude rozprávať možno aj do budúcich Vianoc.

Odviaž sa, ale nie príliš!
Suchárov, horenosov a zadubencov nemá rád nik. Avšak ani niekoho, kto je možno až príliš bláznivý a bez zábran. To, ako si tancovala na stole, vyjedla všetky zákusky a pohádala sa s kamarátkou, pretože ten sympatický mládenec stojací opodiaľ je tvoj zaručene nemusí byť horúcou témou najbližších dní.

Najkrajším doplnkom ženy je úsmev. Na populárny duck face však radšej zabudnite. Na vianočnú párty si oblečte elegantné šaty a určite budete neprehliadnuteľná!

Riešením ako na svoju prítomnosť upozorniť (ale nie v zlom slova zmysle) je zlatá stredná cesta. Tancuj, jedz a pi, avšak všetko má mať svoje hranice a tieto „aktivity“ nie sú výnimkou.

Ach, tie ozdoby!
Vianoce sú čas darčekov, kolied, pečenia a ozdôb. Môžeme ísť hocikam, no atmosféra sviatkov nás dobehne kdekoľvek. Ulice sú plné falošných Santa Clausov, televízie sa predbiehajú v tom, ktorá odvysiela viac tradičných rozprávok a kdekoľvek sa pozrieme, spozorujeme ligotavé stromčeky a iné žiarivé dekorácie. A v tomto duchu by sa mali viesť aj vianočné večierky. Neváhaj a nasaď si na hlavu originálnu čelenku zdobenú plyšovými sobími parohami! Alebo čiapku, akú majú elfovia na Severnom póle. Výber je len a len na tebe...

Úsmev!
Ako raz povedal Bob Marley: „Úsmev je najkrajšia krivka na ženskom tele.
Neostáva mi nič iné, iba súhlasiť. Ak budeš počas večierku milá, spoločenská, komunikatívna a k tomu všetkému s úprimným úsmevom na tvári ako bonus, rozhodne si ťa ostatní obľúbia a budú vyhľadávať tvoju spoločnosť.
PS: Svetoznámi duckface už viac nie je populárny, a preto, ak nastane čas na tvorbu fotografií, stačí jednoducho pozdvihnúť kútiky úst a je to ;-)

Na vianočnej párty sa treba odviazať. Všetko však má svoje hranice. Vianočný večierok je skvelou príležitosťou na obdarovanie svojich známych.

Obdaruj a budeš obdarovaná!
Vianoce sú sviatkom pohody, rodiny a dobrého jedla.. ale aké by to bolo bez darčekov? Darovať (hoc i drobnosť) je jedným zo spôsobov ako ukázať, že nám na iných naozaj záleží. Ak spomínaný večierok usporadúvaš ty, tvoji hostia istotne ocenia, keď im podaruješ nejakú maličkosť a možno sa niečo ujde aj tebe.


Publikované dňa: 14.12.2016
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Viktória Liptáková

Viki je ozajstný nadšenec nových trendov. Móda sa pre ňu stala koníčkom asi pred dvoma rokmi a odvtedy sa neustále zaujíma o najaktuálnejšie fashion novinky, nové kolekcie módnych návrhárov či o známe modelky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.