Spolupráca s obchodmi

Sme módny katalóg, ktorý združuje ponuky veľkého množstva eshopov s rovnakou tématikou na jednom mieste. Produkty sú prehľadne zoradené do kategórií a pre užívateľa je orientácia v katalógu veľmi jednoduchá. Rýchlo nájde práve to, čo potrebuje bez nutnosti navštevovať rôzne webstránky. Ak sa v katalógu bude nachádzať aj vaša ponuka je veľmi pravdepodobné, že sa niekoľko návštevníkov našej stránky preklikne k vám do obchodu kde následne nakúpia. Vy získate nového zákazníka bez starostí a bez investícií do reklamy vo vyhľadávaní alebo reklamy na sociálnych sieťach.

 

Ako to funguje

Produkty zobrazované v našom katalógu sa načítavajú z xml feedov, ktoré nám dodali obchody. Nie je možné jednotlivé položky nahadzovať a aktualizovať ručne. Ak chcete zaradiť do ponuky aj vaše produkty, budete potrebovať výstup v podobe xml feedu. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

 

Cena za zaradenie feedu

Aby bol a spolupráca výhodná pre obe strany, musíme si za našu prácu účtovať určité poplatky. Výška poplatku je vecou individuálnej dohody. Záleží od viacerých faktorov. Poplatky môžu byť účtované vo forme provízie z predaja, mesačného fixného poplatku alebo iným spôsobom. Všetko nastavíme tak, aby ste boli po zaradení produktov v našom katalógu čo najviac ziskoví.

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.