TopModa.sk

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

Všetky články od blogera TopModa.sk

Trendy vzory roku 2022: čím spestriť šatník?

Trendy vzory roku 2022: čím spestriť šatník?

V móde sa každý rok objavujú nové trendy, ktoré ju chcú od predchádzajúcich rokov odlíšiť. Pánska móda nie je výnimkou. Nemusí to byť nič výrazné. Stačí, že je to iné. Niekedy rozhodne detail, na ktorý by ste to nikdy nepovedali. Rok 2022 sa bude niesť v trendy vzoroch a my vieme, v akých. 

Dátum: 26.11.2021 / Autor: TopModa.sk
Mobilný telefón ako módny doplnok

Mobilný telefón ako módny doplnok

Mobil sa stal prirodzenou súčasťou našich životov. Používame ho každý deň a na každom mieste. V kine, obchode, reštaurácií, v práci aj doma. Pri výbere často hľadíme viac na dizajn, než funkcie. Mobil je totiž plnohodnotný módny doplnok. Ak s nami súhlasíte, tak čítajte ďalej.

Dátum: 09.12.2016 / Autor: TopModa.sk
Najlepšie slovenské fashion blogerky

Najlepšie slovenské fashion blogerky

Vo svete módy sú úplne doma. Sledujú nové trendy, úspešne ich aplikujú a dokážu perfektne kombinovať (na prvý pohľad aj nekombinovateľné) kúsky. Sú kreatívne, občas poriadne šokujúce, no zároveň veľmi inšpiratívne. Reč je o slovenských fashion blogerkách. Poďme si ich teda predstaviť:

Dátum: 03.12.2016 / Autor: TopModa.sk
Máš už svoje Hard Rock Cafe tričko?

Máš už svoje Hard Rock Cafe tričko?

Určite si už aj ty počas svojich potuliek po svetových metropolách narazil na budovu s veľkým vysvieteným logom Hard Rock Cafe! A hoci si to možno vopred neplánoval, nedalo ti nenakuknúť dnu. Takto jednoducho si sa stal súčasťou davu fanúšikov, ktorí pravidelne navštívia tematickú reštauráciu,...

Dátum: 24.11.2016 / Autor: TopModa.sk
Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.