TopModa.sk

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

Všetky články od blogera TopModa.sk

Mobilný telefón ako módny doplnok

Mobilný telefón ako módny doplnok

Mobil sa stal prirodzenou súčasťou našich životov. Používame ho každý deň a na každom mieste. V kine, obchode, reštaurácií, v práci aj doma. Pri výbere často hľadíme viac na dizajn, než funkcie. Mobil je totiž plnohodnotný módny doplnok. Ak s nami súhlasíte, tak čítajte ďalej.

Dátum: 09.12.2016 / Autor: TopModa.sk
Najlepšie slovenské fashion blogerky

Najlepšie slovenské fashion blogerky

Vo svete módy sú úplne doma. Sledujú nové trendy, úspešne ich aplikujú a dokážu perfektne kombinovať (na prvý pohľad aj nekombinovateľné) kúsky. Sú kreatívne, občas poriadne šokujúce, no zároveň veľmi inšpiratívne. Reč je o slovenských fashion blogerkách. Poďme si ich teda predstaviť:

Dátum: 03.12.2016 / Autor: TopModa.sk
Máš už svoje Hard Rock Cafe tričko?

Máš už svoje Hard Rock Cafe tričko?

Určite si už aj ty počas svojich potuliek po svetových metropolách narazil na budovu s veľkým vysvieteným logom Hard Rock Cafe! A hoci si to možno vopred neplánoval, nedalo ti nenakuknúť dnu. Takto jednoducho si sa stal súčasťou davu fanúšikov, ktorí pravidelne navštívia tematickú reštauráciu,...

Dátum: 24.11.2016 / Autor: TopModa.sk
Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.