Retro hodinky pre ženy sú stále IN!

Rozmýšľate nad tým, aké hodinky si kúpiť? Niekedy je veľmi ťažké nájsť tie pravé, ktoré by sa vám hodili ku každému outfitu a ku všetkému oblečeniu, ktoré doma máte. Táto náročná úloha však má riešenie.

Retro dámske hodinky

Stačí si poriadne premyslieť, čo vlastne od nových hodiniek vyžadujete a pustiť sa do hľadania dokonalého kúsku. Počas prehliadania modelov sa môžete zamerať aj na niečo klasickejšie. Retro štýl je totiž veľmi obľúbený aj na Slovensku.

Retro, to nie je iba móda a oblečenie. Veď si len spomeňte na to, ako sa môžete vyblázniť na zariaďovaní interiéru domu, bytu, na populárne retro bycikle či dokonca makeup a vizáž a lá celebrity minulého storočia. Ak aj vy máte radi retro štýl a pohľad na minulosť vo vás nevyvoláva smútok, ale nostalgiu, radosť a nádych motivácie, určite naň stavte.

Ako vybrať?

Po príchode do kamenného obchodu alebo po kliknutí na internetový obchod sa môže stať, že na vás vyskočí množstvo kúskov, ktoré jednoducho musíte mať. Páčia sa vám minimalistické hodinky, ktoré by sa vám hodili ku všetkému, tie s čiernym remienkom, ktoré vyzerajú dobre k saku, no zároveň vás zaujala aj retro kolekcia? Stavte na tie a urobíte najlepšie!

Hodinky v štýle retro sú niekedy úplne normálne, ako tie klasické, ktoré nájdete na zápästiach mnohých iných ľudí. Odlišujú sa väčšinou iba jemnými detailmi alebo zdobením, ktoré vyzerá veľmi jemne, žensky a zároveň aj elegantne.

Retro hodinky Festina

Konkrétny model by ste si mali vybrať s prihliadnutím na to, čo máte doma v šatníku. Ak u vás prevažuje tmavá čierna, modrá alebo fialová, skúste si nájsť nejaké hodinky v tmavších farbách, ktoré by perfektne doladili celok. Ak máte v skriniach skôr pastelové farby, ktoré žiaria, nájdite si hodinky s bledším remienkom. V takomto prípade je ideálnou voľbou krémová, biela, pastelová ružová či modrá. 

Nové retro hodinky by mali ladiť aj s vašimi ostatnými doplnkami. Vyvarujte sa bežnému prešľapu a dajte si dobrý pozor na kombinovanie  zlatých a strieborných doplnkov. 

Funkcie

Funkcie hodiniek, ktoré nosíte počas bežných dní ako ozdobu nemusia byť nijako špeciálne. Nemusia byť vodotesné alebo odolné voči silným nárazom. Elegantné retro hodinky by mali byť skôr ručičkové. Ich funkciou by malo byť pekne zdobiť vaše zápästie a ukazovať vám čas.

Sú stále moderné

Hodinky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a sú vždy IN? Ako nájsť tie, ktoré nepodliehajú žiadnym trendom a aj o pár rokov budú vyzerať moderne a dobre? Dámy najviac preferujú značky DKNY, Festina a Guess.

Vďaka tomu, že retro štýl je zaujímavý pre každú generáciu žien a mužov, hodinky v tomto štýle sú tým najlepším riešením, na ktoré môžete staviť. Budete si tak aj do budúcnosti istí, že keď si ich dáte na ruku, vždy budete moderní a prichystaní vyraziť.


Publikované dňa: 03.07.2017
Hodnotenie článku:
(91.8%)

Autor článku

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.