Tajomstvo dokonalosti odhalené: 5 magických Harry Potter štetcov z vás vykúzli krásku

Harry Potter mánia obletela celý svet. Tisíce z nás denne hltali každé jedno slovo kníh o populárnom svete mágie a kúziel. Priznajte sa, že ste aj vy tajne snívali o tom, aké by to bolo nájsť v schránke list z Rokfortskej strednej školy čarodejníckej.

Čo to má však spoločné s módou? Predstavujeme vám niečo, po čom bude túžiť každá správna HP maniačka. Neodolateľné kozmetické stetce v tvare najpopulárnejších a najsilnejších čarodejníckych prútikov, ktoré z vás vyčaria naozajstnú krásku!

Vykúzliť dokonalý vzhľad pomocou štetcov zo série Harry Potter bude oveľa jednoduchšie!

Zrealizovanie tohto originálneho nápadu majú na svedomí sestry Erin, Mandy a Missy Maynard. Identické trojčatá z Nebrasky sú totiž veľkými fanúšičkami diela J. K. Rowlingovej a preto sa rozhodli spojiť svoju "závislosť" s niečím profitujúcim.

Výsledkom ich snaženia je kozmetická spoločnosť Storybook cosmetics, malý biznis s veľkým potenciálom, o ktorom v muklovskom svete budeme ešte isto počuť.

Kúzelné štetce pre 100% krásu

Trojica do-it-yourself maniačok predstavila svoj výtvor koncom minulého roka. Zo sady magických štetcov sa okamžite stala internetová senzácia, ktorá nenechá chladnú ani jednu z nás. S kolekciou totiž môžete pred zrkadlom dosýta kúzliť každý deň.

Len si predstavte ako skvelo budete vyzerať, ak si svoj svoj každodenný make-up nanesiete zázračným štetcom? Zákonite musíte vyzerať úplne čarovne! Znie to lákavo, však? Prečo si teda tento luxus nedopriať?

Kolekciu štetcov tvoria reálne napodobneniny prútikov Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Granger, Albusa Dumbledora a (samozrejme) Lorda Voldemorta. Ide o naozaj veľmi vydarené kúsky, ktoré dostanete v krásnom čierno-striebornom zamatovom vrecúšku s logom Storybook cosmetics.

Luxusnú súpravu magických štetcov Harryho Pottera získate v krásnom zamatovom vrecúšku.

Svoju vytúženú sadu môžete získať za 55 dolárov. K cene si samozrejme nezabudnite pripočítať náklady na poštovné ($15.50 za 1 set). Fantastická novinka je naozaj žiadaná a ak ste po nej práve zatúžili, tak si ju radšej hneď predobjednajte na webe www.storybookcosmetics.com.

Sadu 5. štetcov na make-up získate spolu s poštovným za 70 dolárov.

S kozmetickými štetcami série Harry Potter môžete pred zrkadlom kúzliť každý deň.

Začiatok magickej kozmetickej éry?

Svet Harryho Pottera, v ktorom nie je nič nemožné, je nekonečným zdrojom inšpirácie. Bola by naozaj škoda ju nevyužiť. Vedia to aj zakladateľky Storybook cosmetics, ktoré sa svojej šance na úspech chopili naozaj výborne. 

Posmelené úspechom svojej prvotiny nezaspali na vavrínoch. Práve naopak - na rok 2017 totiž chystajú ďalšie kozmetické produkty s neopísateľným dizajnom, ktorým už teraz možno predpovedať celosvetovú slávu.

Milovníčky fantastického sveta Harryho Pottera si čoskoro budú môcť vychutnať aj ďalšie kúzelné kozmetické produkty.

Na svojej webovej stránke totiž prezradili, že pre svoje zákazníčky chystajú aj tekutú očnú linku, paletu očných tieňov a rúže. Produkty budú našťastie dostupné nielen pre Ameriku. Budú distribuované po celom svete, čo určite poteší nielen bežné muklovské krásky, ale i študentky Rokfortu a prestížnej francúzskej Beauxbatonskej akadémie mágie. 

Vykúzlite zo seba tú správnu rokfortskú študentku! S týmito očnými tieňmi sa vám to isto podarí. 

Zdá sa, že dievčatá objavili svoj vlastný Kameň mudrcov, ktorý im pomôže premeniť bežné kovové súčasti ich produktov na vytúžené zlato. My samozrejme dúfame, že naň v Gringottbanke zostalo dostatok miesta.

Zdroje obrázkov: storybookcosmetics.com


Publikované dňa: 09.01.2017
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

PUPA - Made to last lip duo PUPA - Made to last lip duo

Sme ženy. Ženy neznášajú množstvo vecí, medzi ktoré patrí určite aj rúž odtlačený na pohári. Prípadne rúž, ktorý na perách vydrží 20 minút a potom sa záhadne vyparí. Aký je rúž  Made to...

Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017! Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017!

Tohtoročné horúce kadernícke trendy sa hodia každej z nás. Netreba sa báť zariskovať a výsledok vás určite milo prekvapí. Čo teda letí tento rok?

Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ! Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ!

Dni, kedy sme počas líčenia používali iba make up a riasenku sú dávno preč. Na scénu sa dostali produkty ako bronzery, kontúrovacie paletky alebo rozjasňovače.


Komentáre

09/01/2017 16:03
Julia

Tak toto je presne to, co potrebujem! :-) Harryho Pottera milujem!

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.