Máš už svoje Hard Rock Cafe tričko?

Určite si už aj ty počas svojich potuliek po svetových metropolách narazil na budovu s veľkým vysvieteným logom Hard Rock Cafe! A hoci si to možno vopred neplánoval, nedalo ti nenakuknúť dnu. Takto jednoducho si sa stal súčasťou davu fanúšikov, ktorí pravidelne navštívia tematickú reštauráciu, ktorú pozná celý svet.

Hard Rock Cafe asi netreba príliš predstavovať. Históriu tejto nadmieru úspešnej značky začali v roku 1971 písať Isaac TigrettPeter Morton. V rovnakom roku vzniklo aj ikonické logo, ktorého autorom nie je nik iný ako Alan Aldridge, známy najmä kvôli jeho spolupráci s The Beatles.

Hudobné múzeum, ktoré nemá konkurenciu

Ak si už niekedy mal tú česť navštíviť Hard Rock Cafe, tak si si určite všimol, že ide o koncept, ktorý hudobníci jednoducho milujú! Dovolím si povedať, že do výzdoby tohto nestarnúceho hudobného múzea prispel každý, kto v hudobnom biznise niečo znamená.

Prvým darom, ktorý sa v roku 1979 dostal na stenu londýnskeho Hard Rock Cafe, bola gitara svetoznámeho gitaristu a speváka Erica Claptona. Za takmer 40 rokov sa zbierka hudobných nástrojov, unikátnych fotografií a spomienkových predmetov rozšírila do neuveriteľných rozmerov a v súčasnej dobe ju tvorí okolo 100 000 unikátov! V Hard Rock Cafe môžete vidieť to, čo nikde inde na svete!

Gotta buy 'em all!

Tvárou tejto značky sa môžeš stať aj ty! Stačí zainvestovať a kúpiť si originálne Hard Rock Cafe tričko. Ak patríš medzi ozajstných fajnšmekrov, svoju lásku k hudbe prezentuješ na každom kroku a z dovoleniek si radšej nosíš niečo originálnejšie než magnetku, tak môžeš chytanie Pokémonov vymeniť za zbieranie Hard Rock Cafe tričiek! V každom gift shope síce nájdeš rovnaké, ale zároveň úplne odlišné kúsky oblečenia - v dizajne sa totiž mení názov mesta, odkiaľ oblečenie pochádza.

V originálnych gift shopoch nájdeš známy klasický dizajn: biele tričko s typickým červeno-žltým logom, ale aj špeciálne limitované edície. Okrem toho v nich dostaneš aj mikiny, šiltovky, tielka, polo košele, zberateľské Hard Rock Cafe odznaky, šále, náramky a množstvo ďalších suvenírov. Pre maximálne oddaných sú nachystané aj osušky a dupačky pre najmenších rockerov.

Navštív celý Hard Rock svet!

Ja osobne som počas svojich potuliek svetom nakukla do Hard Rock Cafe v Ríme, Prahe, Aténach, navštívila som pobočku na letisku Ferenca Liszta v Budapešti a úplnou náhodou som sa stala svedkom výstavby novej pobočky v Reykjavíku.

Na kaviareň, hotel či dokonca kasíno však narazíš naozaj kdekoľvek. Preto si tento zážitok nenechaj újsť, či už sa práve nachádzaš v USA, Európe, Austrálií alebo Ázií. Sieť je rozšírená v desiatkach krajín, ktorých zoznam si môžeš prezrieť na webe www.hardrock.com/locations. Nezabudni sa nám v komentári pochváliť, ktorú z pobočiek si už navštívil a kam sa ešte chystáš ;-)


Publikované dňa: 24.11.2016
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená....

Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom? Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.