Trendy vzory roku 2022: čím spestriť šatník?

V móde sa každý rok objavujú nové trendy, ktoré ju chcú od predchádzajúcich rokov odlíšiť. Pánska móda nie je výnimkou. Nemusí to byť nič výrazné. Stačí, že je to iné. Niekedy rozhodne detail, na ktorý by ste to nikdy nepovedali. Rok 2022 sa bude niesť v trendy vzoroch a my vieme, v akých. 

 

Foto: Unsplash.com

Kocka a ostatné geometrické tvary

Rok 2022 bude patriť vzorom. Klasický kockovaný vzor je súčasťou pánskych šatníkov najčastejšie a ani tento rok v nich nesmie chýbať. Obliecť si ho môžu páni v každom veku. Opticky zoštíhľuje a nedokonalosti postavy nenápadne maskuje. Klasické káro môžete vymeniť za geometrické vzory a tvary. V každom pánovi sa skrýva rebel. Dovoľte mu prejaviť sa.  

Nebojte sa pestrosti 

S detailnou textúrou materiálov získate štýlové oblečenie na voľný čas, aj do práce. 

Neutrálne farby spojte s výraznejšími. V kombinácii s červenou, žltou, zelenou a modrou nezáživnému outfitu dodáte výrazný a originálny prvok, ktorý ho príjemne oživí. Biela, sivá a nesmrteľná čierna má v pánskych šatníkoch stále miesto. Ani tento rok to nebude inak, ale nemusíte to s ňou preháňať.

Foto: Budchlap.sk

Logo neskrývajte. Pochváľte sa ním

Logo jednotlivých značiek je tento rok povýšené na vzor. Nachádza sa na rôznych materiáloch, z ktorých sa oblečenie vyrába. Čím nenápadnejšie logo tým lepšie tu neplatí.

Koža a denim je stále in

Páni, máme pre vás dobrú správu. Kožené bundy a denim budú v móde aj v nasledujúcom roku. Tí odvážnejší ich môžu zjemniť hodvábom alebo kašmírom, drsnejší muži viac ocenia nášivky a potlače. Do denimu sa pokojne oblečte od hlavy po päty. Nikomu to nebude prekážať.

Foto: Budchlap.sk

Tak trochu iné prešívanie 

Efekt prešívania sa z prechodných a zimných búnd nevytráca. Na prešívanie, ktoré vytvára pásy sme už zvyknutí. Čo tak prešívanie do štvorca, či kosoštvorca? Tento nenápadný detail vás od ostatných odlíši už na prvý pohľad. Niekedy stačí naozaj málo.

Pánsky oblek ako súčasť vášho štýlu

Oblek nemusí byť len čierny, tmavomodrý alebo hnedý. Jemný horizontálny prúžok oblek decentne osvieži a vám postavu opticky predĺži. Károvaný je tiež zaujímavou možnosťou. Na neformálnych stretnutiach v ňom určite vyniknete. Pánsky oblek nemusí byť nudný. Záleží len na vás, ako sa k nemu postavíte. 

 

Autor článku

TopModa.sk

Milujeme módu! A aj preto vám budeme pravidelne prinášať všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)


Komentáre

12/05/2022 16:29
Kevincut

https://www.vykupspb.ru/ - Срочный выкуп лизинговых авто марки JAC модели IndiS (S18D), 1958 года выпуска, тип кузова фастбек с объемом двигателя 3201 коробка передач механическая в Санкт-Петербурге.

23/02/2022 11:43
Horma

Первостепенная суть растаможки строится на выполнении в полной мере участниками внешнеторговой деятельности обязательств таможенного законодательства по перемещению товаров или импорт товаров через зону таможенного контроля. Соответственно серьезным моментом в результативном совершеньи процедуры таможенного оформления считается процедура декларирования, содержание чего находится в обращеньи таможенным сотрудникам в установленной форме сведений о товарах, таможенном режиме или других уведомлений, нужных в таможенных целях для пересечении границы. Таможенное оформление https://ved-line.ru представляясь безусловной таможенной процедурой, законодательно контролируется Таможенным кодексом также другими юридическими актами Российской Федерации с целью установления проверки над передвижением ценностных предметов через таможенную границу.

Pridať komentár

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.