Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Od roku 1946 sa na juhu Francúzska, v meste Cannes koná najnázmejší filmový festival sveta. Je to medzinárodný festival, na ktorom sa pravidelne stretávajú herci a herečky z celého sveta.


(zdroj: www.festival-cannes.com)

Pre nás, módnych maniakov, je festival ďalšou veľkou módnou prehliadkou a obrovským zdrojom inšpirácie. Tento rok sa konal jubilejný 70. ročník a my vám prinášame to najlepšie z neho!

Takmer 50-ročná známa herečka z Austrálie, Nicol Kidman, patrí medzi pravidelných návštevníkov festivalu. Na 70. ročníku tejto prestížnej akcie nám však ukázala, že vek je pre ňu iba číslo a hoci na sebe mala iba veľmi jednodché čierno-biele šaty, väčšina pohľadov padala na ňu.

Ak pohľady nepadali na Nicole, tak na Lily Collins určite áno. Jej róba patrila medzi najelegantnejšie róby festivalu. Šaty jednoduchého strihu a bez zbytočných výstrelkov a doplnkov jej sadli ako uliate a Lily nejednému pripomínala nežnú lesnú vílu!

Čo by to bolo za festival, keby sa aj tu nebjavila Kendall Jenner? Mladšia sestra Kim Kardashian pricestovala do Cannes, aby sa ukázala v zaujímavých šatách s dlhou vlečkou. Počasie nedokáže ovplyvniť ani samotná Kendall a vetrík zafúkal v skutočne nedobrej situácií - Kendall bola práve na červenom koberci a dlhá vlečka skončila vysoko vo vzduchu. Mladá modelka však nenechala nič na náhodu a spodné prádlo jej v tejto situácií skutočne pomohlo.

Talianska modelka a herečka Monica Bellucci je už taktiež pani v rokoch, no opäť nesklamala. Na uzatváraciu ceremóniu festivalu zvolila dlhé čierne šaty s nie veľmi hlbokým výstrihom, ktoré doladila výrazným náhrdelníkom. Čierna farba jej skutočne pristane, veď posúďte samy!

Nováčikom v modelingovom priemysle ja aj Miriam Odemba pochádzajúca až z Tanzánie. Zatiaľ čo jej kolegyne zvolili róby jednduchých strihov, Miriam na koberci skutočne žiarila. Biele šaty s pierkami dodali modelke čaro, no nie?

Bella Hadid prekvapuje rok čo rok a zjavne má v obľube vytŕčať nohu. No ale musíme uznať, že šaty s výrazným strihom jej pristali.

Tak čo, milé dámy? Ktorá celebrita môjho výberu na vás spravila najlepší dojem? Alebo som na niektorú zabudla? Dajte mi vedieť :)


Publikované dňa: 01.06.2017
Hodnotenie článku:
(93.4%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.