PUPA - Made to last lip duo

Sme ženy. Ženy neznášajú množstvo vecí, medzi ktoré patrí určite aj rúž odtlačený na pohári. Prípadne rúž, ktorý na perách vydrží 20 minút a potom sa záhadne vyparí.

Pupa rúž Made to last lip duo recenzia

Keďže mám doma viac ako 60 rúžov, viem presne, ktorý môžem použiť na určitú príležitosť. Ak idem večer von, určite siahnem po rúži značky PUPA, ktorý sa na perách drží ako kliešť a občas je problém dať ho dole.

Vo svojej kozmetickej taštičke mám ten rúž/lesk v dvoch odtieňoch. Jeden je sýty červený a druhý jemný hnedý. Červený až tak často nepoužívam, pretože som nečakala, že bude až taký tmavý. Avšak hnedý mi robí radosť v poslednej dobe počas každého dňa.

Skutočne dlhotrvácny rúž z Milána

Dlhotrvajúcich rúžov som mala veľmi veľa, ale zatiaľ ani jeden mi na perách nevydržal viac ako 5 hodín. Keď som si kupovala tieto, celkom som sa bála...odhovoriť od kúpy sa ma snažila aj cena, ktorá je na podobný produkt pomerne vysoká. Za jeden kus dvojitého lesku vysolíte viac ako 15€.

PUPA - Made to last lip duo konzistencia rúžu

Samotný lesk sa skladá z dvoch častí - z farby na pery a z priesvitného gélu, ktorý zaručuje trvanlivosť. Ako prvé je potrebné naniesť na pery farbu a čakať kým zaschne. Keď farba zaschne, pery ostanú ponorené do krásnej sýtej a matnej farby. Skúšala som lesk použiť bez gélu, no toto veľmi neodporúčam, pretože lesk pery veľmi vysušuje.

Po nanesení gélu pery síce nie sú matné, ale výsledný efekt stojí viac za to. Chvíľu je potrebné nechať pery na pokoji, kým celá vrstva zaschne, ale potom môžete robiť čo chcete. Či budete jesť, či piť, nepríjemné odtlačky sa neobjavia nikde.

PUPA - Made to last lip duo dlhotrvácny červený rúž

Aplikácia lesku a gélu je jednoduchá, pretože každá časť má svoj vlastný aplikátor. A či lesk vydrží celý deň?

ÁNO! Vydrží. Čo je pre mňa dosť neuveriteľné...


Publikované dňa: 22.10.2017
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017! Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017!

Tohtoročné horúce kadernícke trendy sa hodia každej z nás. Netreba sa báť zariskovať a výsledok vás určite milo prekvapí. Čo teda letí tento rok?

Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ! Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ!

Dni, kedy sme počas líčenia používali iba make up a riasenku sú dávno preč. Na scénu sa dostali produkty ako bronzery, kontúrovacie paletky alebo rozjasňovače.

Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.