Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017!

Hovorí sa, že vlasy sú našou korunou krásy. Deň čo deň s nimi experimentujeme, skúšame nové účesy, nové farby a podobne.

Rok 2017 je rokom krátkych vlasov. 

Nie vždy sa nám všeko hodí, no podľa môjho názoru sa tohtoročné trendy hodia každej z nás!

Rok 2017 je rok krátkych vlasov. Nie je to tak dávno, čo do módy vošli vlasy nad ramená. Nosí ich Taylor Swift, Lucy Hale alebo aj Jennifer Lawrence no a my tieto ženy tajne obdivujeme a neraz sa inšpirujeme tým, čo majú aj ony.

Vlasy zostrihané nad ramená nosí aj Jennifer Lawrence.

Obyčajné blond vlasy sa taktiež už nenosia a mnohí kaderníci ich pokládajú za nudné. Neplačte, ak máte svetlé vlasy. Radšej utekajte do drogérie a kúpte si pastelové farby na vlasy, ktoré im dodajú život. Nosiť jemné ružové, modré alebo farebné vlasy nie je v dnešných dňoch žiadna hanba. Dávajte však pozor, aby ste to neprehnali!

Znovuzrodenie vĺn a nesmrteľné ombre

Výrazné vlny, ktoré mala na sebe Jennifer Grey a.k.a. Baby z Hriešneho tanca sú späť! Po dlhšej odmlke sa móda z 80. rokov vrátila a už to nie sú iba staré babky, ktoré chodia do kaderníctva na trvalú. Dnes sú to aj mladé ženy, ktoré takýmito kučerami obdarované neboli.

Staré známe ombre sa nosí aj tento rok. Vyhnite sa však krikľavým farbám a siahnite po niečom prirodzenejšom. Ak máte hnedé vlasy, skúste si na končeky naniesť blond farbu. Tu určite odporúčam značku Syoss, ktorá ponúka farby špeciálne na ombre!

Účes ombre je jedným z top trendov 2017!

Praktické a trendy drdoly

Pamätáte si, keď ste ako malé nosili dva vrkoče? Tie sú in taktiež. A nie len dva! Ak si trúfate, dajte si na hlavu množstvo malých, ktoré keď dáte dole, budete mať už spomínané kučery. Drdol a lá práve som vstala zažíva najväčšiu slávu. Síce sa to nezdá, urobiť takýto drdol je niekedy vážne fuška, no výsledok stojí za to. Ak sa pokládate za odvážnejšiu, určite si skúste urobiť dva takéto drdoly - každý na jednú polovičku hlavy. Verte mi, že všetky oči na ulici budú uprené na vás!

Doplnky do vlasov ako sú napríklad rôzne kvetiny, čelenky alebo kvetinové čelenky určite nevyhadzujte, pretože počas tejto jari sa vám hodia. Taktiež môžete vyskúšať zapliesť si do vrkoča farebnú stužku, ktorá vo vašich vlasoch vynikne.


Publikované dňa: 08.06.2017
Hodnotenie článku:
(93.6%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

PUPA - Made to last lip duo PUPA - Made to last lip duo

Sme ženy. Ženy neznášajú množstvo vecí, medzi ktoré patrí určite aj rúž odtlačený na pohári. Prípadne rúž, ktorý na perách vydrží 20 minút a potom sa záhadne vyparí. Aký je rúž  Made to...

Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ! Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ!

Dni, kedy sme počas líčenia používali iba make up a riasenku sú dávno preč. Na scénu sa dostali produkty ako bronzery, kontúrovacie paletky alebo rozjasňovače.

Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.