Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ!

Dni, kedy sme počas líčenia používali iba make up a riasenku sú dávno preč. Na scénu sa dostali produkty ako bronzery, kontúrovacie paletky alebo rozjasňovače.

Freedom Pro Highlight je rozjasnovač, ktorý si naozaj zamiluješ.

Ak sa už teda rozhodneme dať nejakému z týchto nových produktov šancu, musíme sa s nimi naučiť pracovať. V týchto prípadoch stačí pár nešikovných ťahov a celý výsledný efekt vyzerá hrozne. Toto platí aj v prípade rozjasňovačov.

Mojim favoritom je rozjasňovač značky Freedom, na ktorý som narazila úplnou náhodou.

Rozjasnovač Pro Highlight z dielne londýnskej značky Freedom.

Pigmentácia rozjasňovaču je tak silná, že niekedy to dokáže byť viac na škodu, ale pre tie z vás, ktoré majú s líčením aspoň trchu skúsenosti a vedia, ako na ne, to problém nebude. Práve vďaka pigmentácií je na líčenie potrebné skutočne malé množstvo (teda ak nechcete vyzerať ako diskoguľa).

Trblietky rozjasňovaču sú výrazné a na pokožke sa udržia počas celého dňa. Na nanášanie je potrebné použiť mäkký štetec alebo prsty.

Pre nováčikov

Používanie highlighteru nie je vôbec zložité a myslím si, že to krásne zvládne každá z vás! Stále myslite na pravidlo menej je viac pretože väčšina rozjasňovačov má silnú pigmentáciu a pre dosiahnutie toho správneho efektu stačí pár jemných ťahov.

Pri aplikácií rozjasnovača Freedom Pro Highlight nezabudnite na pravidlo menej je viac.

Taktiež je potrebné nezmýliť si rozjasňovač s bronzerom. Rozjasňovače sa nanášajú na viac miest a to na chrbát nosa, nad hornú peru, na lícne kosti (nie pod!) alebo do vnútorných kútikov očí a pod obočie.

Kde a za koľko kúpite rozjasnovač Freedom Pro Highlight?

Vždy ma poteší, ak narazím na kvalitu za rozumnú cenu :-) A takou je aj tento výrobok. Kúpite ho totiž za necelých 6 € - napríklad aj cez eshop notino.sk. Na výber máte hneď niekoľko odtieňov. Londýnska dekoratívka Freedom je známa aj tým, že svoje produkty netestuje na zvieratách.

Rozjasňovač Freedom Pro Highlight nebol testovaný na zvieratách.

V eshope nájdete aj zopár recenzií rozjasnovača Freedom, z ktorých je väčšina pozitívna. Preto sa ho určite nebojte vyskúšať. Na záver vám poradím zvoliť vždy produkt o minimálne jeden odtieň svetlejší než je odtieň vašej pokožky :)


Publikované dňa: 18.04.2017
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

PUPA - Made to last lip duo PUPA - Made to last lip duo

Sme ženy. Ženy neznášajú množstvo vecí, medzi ktoré patrí určite aj rúž odtlačený na pohári. Prípadne rúž, ktorý na perách vydrží 20 minút a potom sa záhadne vyparí. Aký je rúž  Made to...

Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017! Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017!

Tohtoročné horúce kadernícke trendy sa hodia každej z nás. Netreba sa báť zariskovať a výsledok vás určite milo prekvapí. Čo teda letí tento rok?

Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.