Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Každé žena je iná. Každá má svoj vlastný štýl, farby, ktoré preferuje a ktoré radí medzi najobľúbenejšie. Všetky tieto zvyklosti ovplyvňuje veľa faktorov a jedným z nich je i znamenie zverokruhu.

Aké sú ženy v znamení blíženca v móde? Milujú experimenty či naopak jednoduché a pohodlné oblečenie je pre nich prvoradé? Ponúkame vám top 5 charakteristík, ktoré odzrkadľujú ich každodenné obliekanie.

1. V jeden deň sivá myška, na druhý bohyňa!

V povahe ženy narodenej v znamení blíženca sa bijú dve osoby, niekedy i tri, veď to poznáte milé slečny a dámy. Niekedy máte proste chuť vyjsť svetu naproti v tých obyčajných legínach a šedom tričku a cítiť sa pohodlne.

Keď sa však deň prelinie do noci a príde nový, poviete si, prečo neskúsiť tie nové šaty, ktoré mi predavačka doslova nasúkala do rúk, že v nich budem jednoznačne žiariť? Deň čo deň sa meníte z krásnej devy na šedú myšku, čo ešte viac zaujme a zároveň mätie ľudí okolo vás.

2.  Jemné tóny z nej robia kvitnúci kvet

Blíženkyne nemajú vo zvyku na seba upútať výraznými farbami, vedia totiž, že to za nich spraví niekoľko osobností, skrytých v ich povahe. Volia jemné tóny ako korálovo-ružová, bledomodrá, zelená, ale často upadajú i do príliš nezaujímavých farieb, ktoré sa im vidia viac pohodlné.

Nebojte sa experimentovať a niekedy zvoľte výraznejšie farba, ako sú žltá, svetlá citrónová či marhuľová, rozjasní to vašu pleť a váš outfit to jednoznačne omladí.

3.  Menšia šatník skoro tak často, ako sa mení ročné obdobie

Hýčkanie vecí a odkladanie na neurčito od žien narodených v znamení blížencov nečakajte. Milujú zmeny, nové možnosti, nevedia nosiť jednu a tu istú vec dookola. Rady nakupuje nové veci, pokiaľ je možno i vo veľkom, doprajú si. Občas sa stáva, že majú preplnení šatník, ale to isto vyriešia, o mesiac šatník pretriedia a v skrinkách pristanú nové, neokukané kúsky.

Vyberáme z nášho katalógu

4. Milujú pohodlné oblečenie

Nevedia sa dočkať okamihu, keď prídu domov z práce či roboty a zhodia zo seba všetko nepohodlné oblečenie. Pokiaľ sa jedná o drahšie kúsky, pristupujú k nim s úctou, zvyknú si ich precízne poskladať a uložiť do skrine, ale sú chvíle, keď oblečenie jednoducho nechajú pohodené na stoličke a utekajú si po svojom.

5. Nepotrpia si na drahé značky

Ženy v znamení Blíženca majú svoj vlastný štýl a nedajú sa ovplyvniť masovou módou. Nedržia krok so všetkými, oni totiž držia krok so sebou. Nepotrpia si na drahé značky, práve naopak. 

Dokážu kombinovať oblečenie, ktoré by inak vyzeralo fádne a nezaujímavo a nepotrebujú na to plnú peňaženku. Niekedy si vytýčia však kúsok, bez ohľadu na cenu alebo značku, proste sa im páči a ten musia vlastniť, nech by to stálo čokoľvek.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 30.05.2017
Hodnotenie článku:
(89%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú „slová“ mojou súčasťou. Som zasnená duša, ktorá sa vie pozerať na svet očami realistky. Zbožňuje kávu, knihy a čas trávení písaním. Momentálne študujem na masmediálnej komunikácii v Trnave a môj pohľad na módu je určite kladný. Mám rada jednoduchosť a zaujímavé detaily, a to je to, čím sa riadim i v obliekaní.

V tejto kategórií nájdete aj:

Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená....

Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom? Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?

Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom

V móde sú úplne doma. Jeden by ani neveril, že nám na Slovensku a v Čechách rastú také krásne a neprehliadnuteľné fashion blogerky, ktoré sa neboja podeliť so svojim osobitým vkusom a...


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.