Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená.

Žena v znamení Račice inklinuje k elegancií

Móda pre ňu predstavuje zábavu a zároveň akúsi terapiu v jednom. Avšak Račice nie sú v móde rozmarné, sledujú si štýl a neutrácajú bezhlavo. Čo presne ich vystihuje?

1. Biela labuť

Ženy v znamení raka patria medzi najcitlivejšie znamenie zverokruhu. Dokáže ich rozrušiť nepatrná drobnosť či neuvážene vyslovená poznámka, ktorá ich zasiahne priamo do najcitlivejšieho mieste. Citlivosť a náladovosť, ktorá je pre ne typická, zasahuje i do výberu ich každodenného oblečenia.

Je možné, že v isté obdobie zachytíte Račicu len v čiernych kúskoch, nemusí byť smutná, možno ani neprekonala srdcervúci rozchod, skôr pociťuje sympatie k tejto farbe, pretože vystihuje jej aktuálnu situáciu, auru okolo nej, náladu či počasie. Keď sa životná situácia zmení, spozná nových ľudí, príde zmena, zrazu túži rozkvitnúť a volí svetlejšie farby.

2. Zahalená eleganciou

Táto žena zvykne inklinovať k elegancii, pretože má pocit, že ju robí ženskejšou a nežnejšou.  I pri obliekaní športového oblečenia sa snaží celkový vzhľad vyvážiť jemnejšími tónmi alebo prihodiť elegantne pôsobiaci kúsok, pretože práve vtedy sa cíti ako ryba vo vode.

3. Šaty pre ňu nie sú len šatami

Račica je hrozne šetrná, ani by nešlo o to, že ten kus oblečenia má určitú materiálnu hodnotu, ale spája sa s nim spomienka. Veď tieto šaty mala na stužkovej, v prvý deň tej skvelej práce, ako by ich mohla darovať či vyhodiť?

Síce už majú dierku na leme a nikam si ich neoblečie, ale vždy keď sa na ne pozrie, ju zachváti nostalgia. V jednej zo svojich živelných nálad si môže povedať, že sa toho musí zbaviť. Ak vás pochytí táto nálada, využite ju dámy, inak si tam nepotrebné veci poležia ešte dlho. 

4. Modré či šedé džínsy, obe majú niečo do seba

Veď to poznáte milé žienky, keď sa vyberiete do obchodu vie vás zmiasť toho priveľa. Do oka vám padne hneď niekoľko vecí alebo si neviete absolútne vybrať.

Račice si v obchodoch často nevedia vybrať.

Keď sa vám nakoniec už predsa len niečo zapáči, zrazu máte potrebu to prirovnávať ku svojej fantázii.. veď tú sukňu ste si predstavovali oveľa živšie a dokonalejšie. V najhorších prípadoch odídete domov bez sukne, so sklesnutou náladou a v duchu sa karháte za svoju nerozhodnosť. Aj také chvíle prežívate.

5. Je rada hýčkaná

Žena v znamení raka má rada oblečenie z kvalitného materiálu, preto neváha a rada si za veci i priplatí. Obzvlášť zbožňuje čipku a hodváb, najmä pri kúpe spodnej bielizne si dáva záležať. Miluje, keď sa vo veciach cíti prirodzene a zároveň pohodlne.

Neznesie pocit, že je väznená vo svojom oblečení a v domácom prostredí jej nerobí problém zababrať sa od múky. Samozrejme, predtým sa nikdy nezabudne prezliecť ;)

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 21.06.2017
Hodnotenie článku:
(87.4%)

Autor článku

Dominika Ježová

Vždy som hľadala spôsob, ako kreatívne vyjadriť predstavy a myšlienky, ktoré vo mne driemali. Priviedlo ma to k písaniu a odvtedy milujem, že sú „slová“ mojou súčasťou. Som zasnená duša, ktorá sa vie pozerať na svet očami realistky. Zbožňuje kávu, knihy a čas trávení písaním. Momentálne študujem na masmediálnej komunikácii v Trnave a môj pohľad na módu je určite kladný. Mám rada jednoduchosť a zaujímavé detaily, a to je to, čím sa riadim i v obliekaní.

V tejto kategórií nájdete aj:

Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom? Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?

Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom

V móde sú úplne doma. Jeden by ani neveril, že nám na Slovensku a v Čechách rastú také krásne a neprehliadnuteľné fashion blogerky, ktoré sa neboja podeliť so svojim osobitým vkusom a...


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.