Slovenky a Češky, ktoré hýbu módnym svetom

Obsah článku:

Nie je to tak dávno, čo sa na Facebooku začali objavovať stránky ako Dnes nosím, Dnes jem alebo Dnes obúvam. Netrvalo dlho a tieto stránky si našli mnoho fanúšikov.

Takých, ktorí pravidelne posielajú svoje outfity, no aj takých, ktorí tam hľadajú inšpiráciu. Vďaka stránke Dnes nosím, môžeme veriť tomu, že ženy, žijúce v naších končinách by sa dali s prehľadom prirovnať k trendsetterkám napríklad z New Yorku. Móda je v dnešnej dobe veľmi relatívny pojem a každý z nás ju vníma inak.

Tento článok bude venovaný ženám, ktorými by sme sa mali inšpirovať minimálne raz v živote!

Novodobé módne ikony

Prvé miesto bez rečí patrí najznámejšej slovenske bloggerke Ivanke a.k.a. Sweet Lady Lollipop. Ivanka má 21 rokov, pochádza spod Tatier, ale študuje v Bratislave.  S blogovaním začala v časoch, keď ešte v našich krajoch blogy veľmi populárne neboli. Ivankin štýl je prevažne elegantný, no nájdu sa aj outfity, v ktorých vystrkuje rožky!

 

Určite neprehliadnite ďalšie skvelé outfity na Ivankinom instagrame alebo daybyme.

Krásna Markéta Bártová je 24-ročná dievčina pochádzajúca z Brna, ktorú na ulici jednoznačne neprehliadnete. Nenápadne sa podobá na Lady Gaga (chválabohu nie v štýle obliekania) a okrem úžasných outfitov nájdete v jej profile aj fotografie rôznych dobrôt.

 

Markéta má cit pre krásnu kompozíciu fotiek, preto si jej instagram a daybyme určite vychutnáte.

 

Bloggerka Eliška z Timetofit.com je taktiež vlastníkom jedného z najsledovanejších profilov. Jej štýl je naozaj rôznorodý. Dokáže sa zmeniť na vážnu dámu, no zároveň je dôkazom toho, že aj jednoduché kúsky dokážu vytvoriť skvelý outfit!

 

Nezabudnite čeknúť Eliškin instagram a daybyme, je sa na čo pozerať :) 

22-ročná Laurin nie je iba majiteľkou petrého šatníka, ale aj nádherného úsmevu, takže ak vás jej profil nezaujme, určite to bude aspoň jej úsmev. Laurin sa dokáže obliecť taktiež jednoducho, no sem-tam objavíte fotku, na ktorej má výstrednejšie kúsky. 

 

Ak si chcete pozrieť aj ďalšie outfity z dielne Laurinstyle, tak určite neprehliadnite jej instagram a daybyme profil.

Tieto štyri ženy patria medzi elitu Dnes nosím. Majú mnoho fanúšičiek, ktoré sa snažia aspoň trochu napodobniť ich štýl a hľadajú v nich inšpiráciu. Verím, že aj vás zaujala aspoň jedna, ktorou sa inšpirujete. :)


Publikované dňa: 13.03.2017
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená....

Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom? Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.