Moje skúsenosti s Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream

Nebudeme si klamať, používať v lete make up je úplne zbytočné a zaťažujeme tým svoju pleť. Stále sa však medzi nami nájdu také, ktoré na tvári niečo mať potrebujú a pre to hľadajú, hľadajú a hľadajú, až kým niečo nenájdu.

Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Cream.

Ja som už dávnejšie zistila, že v lete mi na pleť úplne stačí tzv. BB krém, ktorý má podobné vlastnosti ako make up, ale nie je pre pleť až taký ťažký.

BB krémov som za svoj doterajší život vyskúšala už naozaj veľa a dnes by som vám rada predstavila novinku v mojej kozmetickej taštičke - BB krém od Avonu.

Prekvapujúco hustá konzistencia

Prvé, čím ma krém zaujal je krásna ružová tuba, ktorá obsahuje 30 ml dosť hustého krému pripomínajuceho klasický make up. Doteraz som bola zvyknutá na riedke BB krémy a pre to som nevedela, čo mám od tohto čakať. Bála som sa, že bude pre pleť ťažký a že ju bude vysušovať.

Popis výrobcu:

Skrášľujúci BB krém SPF 20 UVA/UVB. Prispôsobí sa všetkým tónom pleti.

• zjednocuje tón pleti a kryje nedokonalosti

• znižuje viditelnosť pórov a jemných liniek

• obnovuje prirodzený žiarivý vzhľah pleti

 Konzistencia Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Creamu.

Moje skúsenosti s BB krémom Avon

Krém má jemnú vôňu a je jemný aj ku pleti. V poslednej dobe som ho používala každý deň a som veľmi rada, že moje obavy sa nepotvrdili. Produkt nemá na pokožku vôbec zlý vplyv - nevysušuje a nezaťažuje ju.

Hoci je krém hustejší, na nalíčenie celej pleti nie je potrebné veľké množstvo. Čo sa týka zjednotenia tónu pleti, opäť dávam 100%. Krém si hravo poradil s červenými fľakmi alebo čiernymi bodkami v okolí nosa. Výhodou používania krému v lete je aj ochranný faktor SPF 20 UVA/UVB.

Okrem ochranného faktoru obsahuje aj vitamíny A, E a C, ktoré bránia predčasnému starnutiu pleti a pomáhajú obnoviť jej mladistvý vzhľad.

Balenie a dizajn Avon Anew Vitale Visible Perfection - BB Creamu.

Cena Avon Anew Vitale Visible Perfection BB krému sa pohybuje v rozmedzí od 5€ do 7€, avšak Avon má stále super akcie, v ktorých si podobné produkty môžete kúpiť za akciové ceny.

Aké krémy na leto používate vy? :) Dajte mi vedieť v komentároch.


Publikované dňa: 05.04.2017
Hodnotenie článku:
(92.4%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

PUPA - Made to last lip duo PUPA - Made to last lip duo

Sme ženy. Ženy neznášajú množstvo vecí, medzi ktoré patrí určite aj rúž odtlačený na pohári. Prípadne rúž, ktorý na perách vydrží 20 minút a potom sa záhadne vyparí. Aký je rúž  Made to...

Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017! Čo vymyslieť s vlasmi? 5 najhorúcejších trendov roku 2017!

Tohtoročné horúce kadernícke trendy sa hodia každej z nás. Netreba sa báť zariskovať a výsledok vás určite milo prekvapí. Čo teda letí tento rok?

Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ! Freedom Pro Highlight - rozjasňovač, ktorý si zamiluješ!

Dni, kedy sme počas líčenia používali iba make up a riasenku sú dávno preč. Na scénu sa dostali produkty ako bronzery, kontúrovacie paletky alebo rozjasňovače.


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.