Oslava 20. výročia značky MIKLOSKO vo veľkom štýle!

V rámci Eurovea Fashion Forward predstavil najznámejší slovenský módny návrhár Fero Mikloško svoju novú kolekciu. Hoci je Fero na slovenskej módnej scéne už 20 rokov, novými kúskami nám ukázal, že ešte stále nepatrí do starého železa a vie prekvapiť.

Svoje dvadsiate výročie Mikloško patrične oslávil a to tým, že na úvod prehliadky sa modelky a modeli ukázali vo "výročnej kolekcii". Samotné kúsky mali na sebe hashtag #M20.

Tentokrát sa Fero rozhodol zrieknúť sa čiernej a siahol po látkach v béžovej, púdrovej alebo lososovej farbe. Na modeloch sa samozrejme nájde aj biela farba, pretože práve tú návrhár považuje za farbu leta. Na prehliadke nechýbali ani pánske modely - jednoduché trojštvrťové nohavice bielej farby a košele s rôznymi zaujímavými motívmi.

Strihy samotných kúskov sú veľmi nápadné a neprehliadnuteľné. Modely sú oživené vzormi ako sú napráklad kruhy alebo štvorce. Fero samozrejme siahol aj po zaujímavejších materiáloch, ktoré všetky modely oživili.Pierka na blúzkach pôsobia šarmantne a dodávajú im eleganciu.

Pre milovníkov siloniek Fishnet mám dobrú správu, pretože tie na móle nechýbali tiež. Boli rovno v niekoľkých modeloch, kde ich Mikloško zakomponoval do sandáliek na vysokom podpätku. Transparentné sukne na móle nepôsobili vôbec vulgárne a modelkám to nesmierne pristalo.

Na záver sa ukázali modely v bielej farbe. Nechýbali šaty alebo komplety, v ktorých naše krásne modelky vyzerali božsky. 

(zdroj obrázkov: www.mikloskofashiondesign.sk)

Fero opäť dokázal vytvoriť niečo, na čo sa len tak ľahko nezabudne. Kompletnú kolekciu plnú života a radosti z obliekania, ktorú si môžete prezrieť na jeho webe. Čo na ňu hovoríte?


Publikované dňa: 10.04.2017
Hodnotenie článku:
(87.8%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.