Najlepšie oblečené celebrity na Coachella 2017

Nadišiel ten krásny čas v roku, keď sa v slnečnej Kalifornii opäť organizoval najznámejší festival Coachella. Mnoho ľudí tvrdí, že to nie je ani tak festival ako módna prehliadka, na ktorej sa ukazujú tie najznámejšie tváre svetovej scény.

Na tohtoročnej Coachella nechýbali veľké mená ako Camila Mendes, Victoria Justice alebo anjeliky Victoria´s Secret. Okrem nich sa však na festivale mihli aj tváre ako Lele Pons, Hannah Stocking alebo Inanna Sarkis, ktoré sú známe skôr z instagramovej a youtubovej oblasti.

Festival netrvá jeden deň, takže každá z hviezd má možnosť vytiahnúť zo šatníka to najlepšie, čo má a zaujať a inšpirovať nás, bežných smrteľníkov. Na festivale sa podmienky v štýle obliekania nekladú a čím šialenejší outfit máte, tým viac máte vyhraté. Nechýbajú farebné vlasy, nálepky na telo, klobúky a iné doplnky, ktoré v kombinácií s tým správnym outfitom vytvárajú úžasný efekt.

Nech sa páči, tu sú tí najlepší z najlepších!

Katy Perry navštívila tento rok festival spolu s Jeremym Scottom a musím uznať, že boli fakt neprehliadnuteľní! Zatiaľ čo Katy zvolila farebný kožuch a výrazné slnečné okuliare, Jeremy siahol po vzorovanej budnde, trojštvrťových nohaviciach a vysokých kanadách.

Hviezda seriálu Game of Thrones, Sophie Turner, sa rozhodla pre minimalistickejší outfit. Zjavne dobre vie, že biela nič nepokazí a biele šortky doplnila bielym tričkom s ružovým nádpisom. Aby to ale nebolo suché, zvolila si ružové topánky a na svoje blond vlasy dala jemné ružové ombré.

Všetci ju poznáme z filmov High School Musical, no Ashley Tisdale sa už dlho z tejto role snaží dostať von. Taktiež nechýbala na festivale a roztrhané tričko, pripominajúce crop top doladila so šortkami s vyšším pásom a koženou bundou.

Najväčšiu poznornosť na seba jednoznačne strhávali anjeliky ako napríklad Alessandra Ambrosio, Jasmine Tookes, Taylor Hill alebo Lais Ribeiro.

Za spomenutie určite stoja aj Lele Pons, Inanna Sarkis a Hannah Stocking, ktoré boli taktiež neprehliadnuteľné a podľa príspevkov, ktoré počas festivalu dávali na Instagram súdim, že si ho teda poriadne užili!

 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Inanna (@inanna),


Publikované dňa: 25.04.2017
Hodnotenie článku:
(95%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Hailey Baldwin a jej cesta za slávou Hailey Baldwin a jej cesta za slávou

Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017? Čo mali oblečené najkrajšie celebrity v Cannes 2017?

Najznámejší filmový festival v Cannes je za nami a nám neostáva nič iné, než si zaspomínať na pôsobivé outfity celosvetových celebrít. Pripravili sme pre vás výber tých najkrajších z...

Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton! Modelka s veľkosťou 34 vyradená z prehliadky: príliš tučná pre Louis Vuitton!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.