Aký typ osobnosti ste? Zistite to podľa farieb, ktoré si obliekate

Biela, čierna alebo farebná? Aký odtieň zvolím dnes? Časté otázky, ktoré si ženy kladú ešte skôr, než sa stihnú postaviť z postele. Zvyčajne nás vo výbere ovplyvní nálada, či emócia. Spôsob obliekania, čo sa farieb týka, môže byť však formou osobného prejavu, ukážkou toho, aký typ osobnosti sme...

Farby, ktoré si pravidelne obliekame, o nás povedia viac, než si myslíme.

Aj keď si to málokto uvedomí, naše podvedomie to už dávno vie. To, čo predstavuje konkrétna farba pre nás, pre druhého môže mať úplne iný význam. Pozrite si rebríček farieb, ktoré odhaľujú vašu osobnosť. Ktorá vystihuje najviac vás?

Biela - farba čistoty a nevinnosti..

Už pred naším letopočtom sa biela považovala za farbu čistoty, nevinnosti a mieru. Nosenie bielej znamená nový začiatok. Ak ste k tejto farbe veľmi naklonení mali by ste vedieť, že je to aj farba úprimnosti, odvahy a slobody.

Ak uprednostňujete bielu, tak ste typ osobnosti, ktorá miluje slobodu.

Biele oblečenie taktiež symbolizuje odvahu a úprimnosť.

Farba z vás robí sebavedomých a otvorenejších. Najvhodnejšia je však v letných mesiacoch. Žene dodá pocit sviežosti a pohodlia.

Žltá alebo oranžová?

Najoptimistickejšou je vraj farba slnka. Ľudí, ktorí ju obľubujú, posilňuje a tak môžu spríjemňovať deň iným. Človek sa v žltom svetríku cíti určite šťastnejšie, veselšieoptimistickejšie. Netreba to však preháňať, aby sme zase nevyčnievali z davu, respektíve aby sa z nás nestala chodiaca včielka Mája.

Ak milujete žltú, tak ste určite optimistický typ človeka.

Ak máte problém s nedostatkom odvahy, tak siahnite po oranžovej farbe.

A čo oranžová? Vieme, že táto farba dodá ľuďom pocit odvahy. Netreba sa preto stresovať, ak sa vonku vyberieme náhodou v oranžovej koženke.

Barbieružová, či babyružová?

Odtieň nie je podstatný. Každý šatník určite obsahuje vzorku z tejto farby. Uprednostňujú ju ľudia, ktorí túžia po romantike. Je to farba lásky, šťastia, harmónie.

Ružová je jednoznačne farbou lásky a šťastia!

Ak sa radi obliekate do ružových odtieňov, tak ste pravdepodobne romantický typ.

Farba ženskosti, ktorá je zároveň farbou zraniteľnosti. Najobľúbenejšia farba malých dievčat.

Vyberáme z nášho katalógu

Fialová..

Farba tajomnosti spojená s mystikou a zároveň farbou diplomacie. Fialová je označovaná za farbu kráľovskej hodnosti, je symbolom bohatstva.

Vo fialovej farbe sa budete cítiť ako pravá kráľovná.

Ženám, ktoré obľubujú túto farbu netreba určite čo vyčítať. Vkus, skvelé inštinkty a samotná farba z nich robia chodiace kráľovné.

Vášnivá červená. Určite nemáte, čo ľutovať!!!

Vášeň, sila, či násilie. Tieto vlastnosti sa pripisujú ľuďom, ktorí obľubujú červenú. Mali by sa jej skôr vyhýbať, pretože jej sýtosť môže viesť k agresivite.

Červená je odpradávna považovaná za farbu vášne a sily.

Vďaka červenej farbe budete pôsobiť ako prirodzená autorita.

Avšak červená priťahuje aj šťastie, energiu a nedovolí prepadnúť únave. Ak chcete byť zvodná a upútať, tak určite nezavrhnite červenú. Je to farba zmyselnosti a v mužskom pohľade sa stanete neodolateľnou. Určite k tomu pridajte aj kvalitný červený rúž.

Farby prírody... Ukľudňujúca zelená alebo kráľovská modrá?

Okrem toho, že je zelená farbou kľudu, je aj farbou nádeje, prírody a citu. Obľubujú ju predovšetkým ľudia, ktorí majú radi samostatnosť. V oblečení je to farba charizmu. Dôležitá je aj preto, že mnohým pripomína farbu peňazí a tých nie je nikdy dosť.

Farba nádeje a prírody? Jednoznačne zelená!

Modrá farba symbolizuje inteligenciu a rozvážnosť, je však aj farbou vládcov.

Záhadná a nepreniknuteľná je naopak kráľovská modrá. Je symbolom rozvážnosti a inteligencie. Okrem toho však môže byť znakom chladnosti. Ľudia, ktorí nosia prevažne modré oblečenie žijú podľa vlastných pravidiel. Neobmedzujú sa inými.

Vyberáme z nášho katalógu

Zahrejte sa v rúšku hnedej !!!

Je ideálna pre ľudí, ktorí sú vystavení stresu a chcú sa mu na určité obdobie vyhnúť. Ide o farbu, ktorá je síce vnímaná ako nudná, ale v správnej kombinácii touto farbou určite nič nepokazíte.

Ste častokrát vystavený stresu? Oblečte sa do hnedých odtieňov, ktoré vám ho pomôžu zvládať.

Ľudia, ktorí ju nosia majú radi prítomnosť šikovných ľudí.

Tmavé odtiene: šedá, či smutná čierna...

Sú farbami beznádeje. Majú ju radi tajnostkári, rebeli, či neprístupní ľudia. Tí však ukrývajú pod svojou maskou významnú osobnosť. V minulosti sa táto farba nosila výhradne len pri smutných príležitostiach (pohreby). Dnes ju oceňujú predovšetkým ženy s pevnejšími krivkami, ktoré sa vďaka tejto farbe cítia štíhlejšie. Pomáha im zakryť nedostatky na svojom tele.

Čierna nie je iba farbou metalistov. Nosia ju takmer všetci!

Čierna je taktiež farbou elegancie, autority, moci a sily.

Výhodou je, že sa dá kombinovať so všetkými odtieňmi, najlepšie s bielou. Každá žena má vo svojom šatníku veľké množstvo šedých, či čiernych odtieňov. Prečo? Pretože ide o farbu sily, moci, prepracovanosti, elegancie a autority.

Farbou oblečenia ukazujeme svetu niečo z nás. S jasnejšími farbami sa môžeme cítiť lepšie, jasnejšie. Ale nezabúdajme, že aj tie tmavé majú niečo do seba. Ak chcete mať dobrý pocit zo seba, tak začnite vždy na tom najdôležitejšou mieste, vo svojom šatníku. 

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 24.01.2017
Hodnotenie článku:
(89.4%)

Autor článku

Michaela Belkoťáková

Som študentkou v odbore žurnalistika. Preto niet divu, že písanie, fotenie, čítanie patria medzi moje denné priority. A prečo? Pretože tam sa medze v kreativite nekladú. Túto vlastnosť však využívam všade, kde sa dá. Napríklad vtedy, keď vytváram dekorácie do domácností. Vtedy, keď sa hrám na kozmetičku v rámci voľného času. No najčastejšie ju používam v písaní.

Píšem veľa. O vážnych témach, o zábave.. A najnovšie o móde. Zaujímajú ma aktuálne trendy a svet módy celkovo. Milujem rifle, podpätky, kabelky a hodinky. Môj šatník o tieto veci nemá nikdy núdzu.

V tejto kategórií nájdete aj:

Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu Račica - zasnívané dievča so zmyslom pre módu

Jemné stvorenie, ktoré sa ukrýva v žene narodenej v znamení raka pociťuje k móde vrelý vzťah. Plne si uvedomuje význam príslovia, „Šaty robia človeka“ a touto myšlienkou je uchvátená....

Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom Ženy v znamení blíženca nikdy nesklamú svojim outfitom

Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom? Horoskop štýlu: viete, čo pristane baranom?


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.