Najväčšie zaujímavosti zo sveta módy

Móda je plná prekvapení. Okrem krásnych kúskov z dielní svetových dizajnérov však ponúka aj také kúsky, ktoré by sme si na seba asi nikdy nedali.

Možno pre to, že stoja toľko, čo zarobíme tak za 15 rokov alebo jednoducho pre to, že sú vážne odporné. Na takéto veci, ale aj iné zaujímavosti sa dnes pozrieme.

Najdrahšia kabelka

Dá sa povedať, že kabelky sú najväčšou slabosťou väčšiny z nás (niektoré možno uprednostňujú topánky) a sme schopné na ne minúť vysoké pálky peňazí. Keď už máme svoju vysnívanú kabelku, je nám jedno, že budeme do ďalšej výplaty jesť iba varené zemiaky. S hrdosťou ju nosíme všade, kde sa dá a je základnym kúskom oufitu. Vlastne... celý outfit je doladený práve podľa kabelky.

Najdrahšia kabelka na svete stojí 2 600 000 €!

No buďme k sebe úprimné. Dali by sme za kabelku 2 600 000 €? Asi ťažko. Presne toľko stojí najdrajšia kabelka na svete, ktorá má tvar srdca a je ručne robená z 18 karátoveho zlata. Je na nej presne 4517 diamantov a jej výroba trvala 8 800 hodín. Šialené, no nie?

Najškaredšie topánky

Hoci by sme na túto tému dokázali diskutovať dlhé hodiny, podarilo sa mi nájsť pár víťazov tejto ankety. Každá z nás má iný vkus a "škaredé" topánky môžu byť pre inú pekné. Musím vám však povedať, že muži pokladajú za najškaredšie topánky Uggs, ktoré veľmi nenápadne pripomínajú papuče (aspoň spodnou časťou) a nejedná z nás v nich "čaptá".

Kopačky na opätku? Na internete zoženiete naozaj čokoľvek!

 

Verte mi, takzvané uggy nie sú to nahoršie, čo dnešný modný priemysel ponúka. Kopačky na podpätku? Áno, aj niečo takéto existuje. Okrem nich však náš známy priateľ Aliexpres ponúka aj lodičky v telovej farbe, ktoré na sebe majú ľudské chlpy. Je potrebné dúfať, že táto móda ostane populárna iba v Číne a k nám nepríde!

Ak chcete byť absolútne neprehliadnuteľná, potom si objednajte tieto chlpaté lodičky.

Vyberáme z nášho katalógu

Najštíhlejšia modelka

Tento titul patril v roku 2011 vtedy ešte len 18-ročnej Codie Young. Táto mladá slečna z Austrálie sa v tej dobe mohla pýšiť (aj keď si nie som istá, či to je na chválu) veľkosťou nula, čo v našich končinách znamená asi tak 32. Táto veľkosť sa v dámskom oddelení nedá zohnať, takže ženy, ktoré sú podobne chudé musia nakupovať v detskom oddelení.

Najchudšia modelka sveta sa volá Codie Young.

Najsmutnejšie je, že Codie si svoju vyziabnutosť nikdy nepripúšťala a tvrdila, že je prirodzene štíhla a za svoju postavu vďačí genetike. Slovo anorexia nechcela nikdy ani počuť a ešte aj dnes sa dušuje, že táto choroba ju určite netrápi.Jedného času bola Codie tvárou istej webovej kampane, no jej fotka bola za krátku chvíľu vymenená za inú, pretože nikto nepovažoval Codie za dobrú reklamu.


Publikované dňa: 27.03.2017
Hodnotenie článku:
(89%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Legendárna výstava Trenčín Mesto Módy je späť! Legendárna výstava Trenčín Mesto Módy je späť!

Od konania posledného ročníka populárnej výstavy uplynulo takmer 10 rokov. 45. ročník legendárnej výstavy sa bude konať koncom septembra.

Kabelky Hermes Birkin - luxus za (desať)tisíce EUR Kabelky Hermes Birkin - luxus za (desať)tisíce EUR


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.