Keď si zamilujete lodičky, je to láska na celý život

Lodičky sú pre množstvo žien neoddeliteľnou súčasťou dňa, sú našim chlebom každodenným. Hodia sa na všetky príležitosti, či už na pracovný alebo party čas. Ich kúzlo spočíva vo všestrannom využití. Lodičky sú totiž vždy tou najsprávnejšou voľbou a vďaka nim nikdy nešliapneme vedľa.

Verejnosť ich spoznala vďaka pánovi, ktorý sa volal André Perugia. Keby André nevytvoril šialenstvo a boom v podobe čiernych lodičiek s rokokovými motívmi, tak by sme sa možno o tejto nadmieru univerzálnej obuvi vôbec nedozvedeli. Ich sláva našťastie netrvala iba klasických 5 minút a preto ich dnes môžeme nosiť prakticky kedykoľvek. 

Každá žena ukrýva vo svojej skrinke na topánky hneď niekoľko párov krásnych lodičiek.

Ženské srdce zaplesá pri každom páre lodičiek, ktoré oko uvidí vo výklade. To, čo si kedysi ženy nevedeli predstaviť, je dnes skutočnosťou. Náš outfit dnes zdobia lodičky od výmyslu sveta. Vhodne zvolená obuv dokáže oblečeniu vdýchnuť ten správny šmrnc. A aj to je jeden z dôvodov, prečo musí každá žena mať dostatočný výber topánok.

Ruku na srdce - ktorá z nás ich má dosť? Vždy sa predsa nájde nejaký typ, ktorý v našej skrinke na topánky chýba! A hoci sa niekomu môže zdať, že sú všetky lodičky rovnaké, predsa sú každé iné.

Na výber máme totiž množstvo vzorov, farieb a typov podpätku. My ženy ich milujeme hlavne pre to, že sme vďaka nim opticky vyššie a že naše nohy dostanú do túžobných dĺžok. Práve tento štýl  topánok z nás spraví sebavedomú ženu, bohyňu, ktorá sa skrýva v každej jednej z nás.

Tá najlepšia obuv na ples či stužkovú

Plesová sezóna a stužkové večierky sú v plnom prúde. Stále premýšľate, čo si obuť na tieto udalosti? Originálne spracované lodičky s vysokým podpätkom by na vás určite vyzerali skvele, pomyslite však aj na praktickú stránku každých topánok. Zopár hodín totiž v takýchto topánkach určite vydržíte, no s príchodom prvého odtlaku budete svoj výber pravdepodobne ľutovať. Dámam, ktoré na podobných podujatiach nikdy neobsedia, radíme, aby počas rozhodovania sa medzi dizajnom a pohodlnosťou lodičiek volili radšej druhú spomínanú vlastnosť.

Vyberáme z nášho katalógu

Ak ste si kúpili nový pár lodičiek, tak si ich pred plesom či pred stužkovou obujte a vyskúšajte v nich chodiť celý deň alebo večer. Takto najlepšie zistíte, či sú zvolené topánky tou najlepšou voľbou. S kúpou preto neotáľajte a objednajte si ich čo najskôr, aby ste si ich mohli dostatočne otestovať a rozchodiť.

Pri výbere plesových alebo stužkových lodičiek samozrejme prihliadajte i na farebnosť. Mali by byť zladené s vašou róbou. Najčastejšie sa nosia lodičky v zlatej, čiernej alebo bielej farbe, vy ale môžete siahnuť aj po iných odtieňoch.

Svadobné lodičky

Niektoré z vás, našich čitateliek, už čoskoro čaká "deň D". Prípravy na svadbu vrcholia a vy musíte vyzerať v tento deň božsky. Čím skôr musíte nájsť rozprávkové svadobné šaty, objednať sa do kaderníckeho salónu, na líčenie...

Pri časovo náročnom plánovaní výber lodičiek častokrát úplne zanedbáme a potom na poslednú chvíľu kupujeme hocijaké. Len aby boli. Niektoré dámy sa s touto skutočnosťou zmieria aj vďaka faktu, že ich svadobné topánky budú aj tak skryté pod šatami. 

Svadobné lodičky musia byť nielen dizajnovo atraktívne, ale hlavne pohodlné.

Svadobné lodičky už dávno nemusia byť iba biele. Avšak aj pri výbere svadobnej obuvi treba prihliadať na jej pohodlnosť. Lodičky musia byť krásne, musia vám dokonale padnúť a nemôžu vás tlačiť. S výberom sa môžete dokonale vyhrať, preto ho určite nepodceňujte a vyčlente si naň dostatok času. Aby vám váš svadobný deň nepokazili žiadne odreniny.

Lodičiek nie je nikdy dosť!

Módni návrhári rok čo rok vymýšľajú nové trendy, ktorými posúvajú hranice módneho priemyslu ďalej a nám nimi vyrážajú dych. A možno sa už aj vy zamýšľate nad tým, čo vytvoria na budúci rok. Možno sa vám totiž (rovnako aj ako mne) zdá, že je už všetko vymyslené. 

Ľudská kreativita však nepozná hraníc a nevšedné riešenia na oživenie topánok sa nájdu vždy. Veď kto by si ešte pred pár rokmi pomyslel, že sa niekedy začne meniť typ podpätku? Aj vy ste už určite narazili na desiatky originálnych lodičiek, ktoré návrhári vypustili do sveta. Lesklé, zamatové, s kamienkami, na platforme, s vysokým alebo nízkym opätkom. Preto nám neostáva nič iné ako čakať a tešiť sa na to, čím nás zase prekvapia... aby sme si mohli opäť rozšíriť našu zbierku milovaných topánok :-)

Popri čakaní sa môžete pokochať našou kolekciou a nájsť tie správne topánky, ktoré vášmu outfitu pridajú nový rozmer. Aj vy sa totiž môžete stať hviezdou každého večierka!


Publikované dňa: 04.12.2016
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Michaela Galušová

Miška venuje všetok svoj voľný čas móde. Tento svet je jej blízky najmä kvôli tomu, že považuje za nesmierne dôležité urobiť skvelý dojem správnym výberom oblečenia a obuvi. Vďaka jej originálnemu štýlu si budete môcť vychutnať jej jedinečný pohľad na súčasné módne trendy.

V tejto kategórií nájdete aj:

Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty! Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty!

Extravagantný štýl hviezdičky Katy Perry nás už veľakrát nadchol. Ak sa jej chceš aspoň trochu podobať, tak máš skvelú príležitosť! Katy totiž začala predávať topánky vlastnej značky.

Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok? Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok?

Každá z nás miluje pocit, keď si kúpi nové topánky. Ženy patria medzi vášnivé zberateľky. Naša zbierka častokrát nemá hraníc, no aj tak sa nevieme ovládnuť a nakupujeme stále nové a nové...

5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách! 5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách!

Vysoké čižmy sú stále horúcim hitom. Túto sezónu sa ich dĺžka vyšplhala poriadne vysoko. Čo si k nim však obliecť? Prečítajte si našich 5 tipov!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.