Vymeniť kabelku za ruksak? Určite!

Je možné nahradiť vašu obľúbenú elegantnú kabelku za pohodlnejšiu verziu, ktorou je ruksak? Elegancia, modernosť, štýl... to všetko predstavuje vaša nová značková kabelka. Avšak viete si predstaviť, že ju vymeníte za ruksak vašej dcéry? Kedysi nemožná vec, no dnes už samozrejmosť.

Tento článok nie je určený len pre staršie dámy, ktoré chcú zmeniť a obohatiť svoj šatník, ale aj pre dievčatá, ktoré si myslia, že kabelka bude vždy viac. Prečo teda ruksak?

Ruksaky sú momentálne v kurze! Nezáleží na tom, či sú úplne maličké alebo pomerne veľké, ich využitie nepozná hraníc.

Pohodlnosť

Nech si myslíme čokoľvek, kabelka naozaj zaťažuje našu chrbticu. Je rozdiel, či máte na pleciach rovnomernú záťaž, alebo len na jednom z nich.

Kabelka by určite nemala patriť k vášmu bežnému nákupnému dňu do mesta. Teda, ak sa chystáte nakupovať naozaj veľa. 

Veľkosť

V súčasnej dobe už neplatí, že ruksak je väčší ako kabelka. Nie vždy je však možné nájsť tak obrovskú kabelku, aby ste do nej vtlačili všetko čo potrebujete. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že zavrieť kabelku je niekedy naozaj ťažká vec. Do ruksaku sa zmestí oveľa viac vecí bez nutnosti ,,spacebacku“ vašich maličkostí.

Organizovanosť

Do ruksaku si zbalíte všetko, čo budete počas svojich dobrodružstiev potrebovať!

Priečinky. Tie sú v drahších kabelkách bežnou záležitosťou. Povedzme si však narovinu, čo všetko do nich môžete poukladať? Mne osobne sa tam zmestia vitamíny a možno lak na nechty.

V tomto prípade je ruksak nenahraditeľný. Oddelené priehradky už nie sú len v školských batohoch - do svojho obľúbeného parťáka na cesty si zbalíte naozaj všetko potrebné. Od malej desiaty, cez fľašku vody až po svetrík. A hor sa do sveta!

Trend

Najlepšie a najelegantnejšie = kabelky. Rovnica, ktorá dávno neplatí. V súčasnosti sú obľúbené najmä ruksaky. Dôkaz? Pozrite sa na chrbty známych osobností, svojich spolužiačok a kolegýň. Minimálne jedna z nich má doma svoj obľúbený kúsok. 

Ruksaky sú naozaj univerzálnym kúskom - hodia sa do mesta, na tripy do prírody, do školy.. prečo si teda nezaobstarať hneď niekoľko modelov v rôznych farbách a veľkostiach? V obchodoch ich nájdeme desiatky, v eshopoch stovky ...

Značkový či neznačkový, ak ho správne skombinujete, tak vám poslúži akýkoľvek ruksak.

Pohodlnosť, veľkosť, trendovosť, univerzálnosť... to je naša rýchla charakteristika ruksaku. Skúsite ho vymeniť za kabelku?


Publikované dňa: 06.11.2016
Hodnotenie článku:
(90%)

Autor článku

Summer

Aktívna blogerka, copywriterka a autorka, ktorá miluje módu a nové trendy. Vždy ochotná a milá vám pomôcť s akoukoľvek témou a módnym problémom, o ktorom chcete čítať. Máte radi módu, tak ako ona? Prečítajte si, čo vám píše.

V tejto kategórií nájdete aj:

5 dôležitých vecí do veľkej kabelky – naozaj ich potrebujeme alebo ich nosíme len pre radosť? 5 dôležitých vecí do veľkej kabelky – naozaj ich potrebujeme alebo ich nosíme len pre radosť?

Som presvedčená o tom, že každá dáma, ktorá číta tento článok, má doma aspoň jednu veľkú kabelku. Prečo si kupujeme práve veľké tašky a čo do nich dávame?


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.