Topánky so svietiacou podrážkou alebo Keď topánky zažiaria

Topánky hýbu svetom! A to nielen preto, že v nich dennodenne prejdeme niekoľko kilometrov. Každý rok sa značky predbiehajú o to, kto navrhne najlepší či najpopulárnejší model. Pár rokov dozadu v našich očiach rezonovali topánky na kolieskach, ktoré boli spojením korčúľ a tenisiek.  Tento rok sa však trend posúva ďalej.. Dámy a páni, na scéne sa objavujú svietiace LED tenisky!

Svietiace LED tenisky sú hitom roku 2016!

Obrovský záujem spustil ceremoniál Olympijských hier 2016 v Riu, kde sa v týchto topánkach predviedli zástupcovia Veľkej Británie. Pôvodná myšlienka však vznikla v roku 1992 a na svedomí ju má americká značka LA Gear. Tá navrhla L.A. Light – svietiacu kolekciu primárne určenú pre deti. Robert Greenberg, zakladateľ spoločnosti, takisto vytvoril aj značku Skechers, ktorá sa len nedávno objavila aj na slovenskom trhu.

Dnes takéto tenisky možno nájsť u množstva výrobcov. Slávu priniesli napríklad aj značke BEAM, založenej v roku 2015, ktorá sa na LED tenisky špecializuje. Spoločnosť sa dokonca venuje aj charitatívnej činnosti a z každého predaného páru tenisiek venuje $2 na pomoc ľuďom v Malawi. 

Jedným z najznámejších výrobcov LED tenisiek je aj Nike. Ich séria Magic shoes žne celosvetový úspech. Názor, či je toto šialenstvo ozaj oprávnené, si už vytvorte vy sami :)


svietiace tenisky pre dospelých

Nielen my, bežní ľudia, ale aj celebrity sa tohto vynálezu nevedia nabažiť. Ellie Goulding, Kid Cudi, Rihanna, Lily Allen či Victoria Beckham. Títo všetci vlastnia minimálne jeden pár svietiacich topánok. Ani slovenské celebrity nezaháľali a nechali sa osvietiť svetlom z tenisiek. Napríklad Rytmus sa s pochválil nielen teniskami, ale aj so sumou, ktorú za ne zaplatil. 

Veľa ľudí ich považuje za gýč, alebo prinajmenšom nepotrebnú haraburdu, ktorá sa o pár mesiacov úplne vytratí z našich myslí. Pravdou je, že pokiaľ viete tento kúsok dobre skombinovať, zažiarite nielen svetielkami. Dobrým riešením je tzv. allblackoutfit, alebo jednoduchá kombinácia džínsov, trička a koženky. Ak sa však máte chuť s outfitom a farbami pohrať, neváhajte vyskúšať výrazné farby alebo dlhšie ležérne šaty.

Svietiace topánky čierne Topánky so svietiacou podrážkou

Nepreferujete tenisky, ale chcete si zadovážiť nejaký výstredný kus oblečenia? Okrem sneakers môžete na trhu nájsť aj svietiace mikiny, slnečné okuliare, sukne či topy. Stačí popustiť uzdu fantázii a večer zažiarite tak, ako nikto iný. A to doslova!

 

V skutočnosti vyzerajú topánky ešte lepšie!

 

 


Publikované dňa: 14.11.2016
Hodnotenie článku:
(90%)

Autor článku

Lucia Klasová

"Hudobníci spievajú, skladatelia skladajú, ja som čitateľná podľa outfitu." Lucka, študentka masmediálnej komunikácie, je kreatívna a dynamická osôbka, pre ktorú je móda spôsobom vyjadrenia sa. Miluje cestovanie a možnosť spoznávať nové miesta, lebo práve tam badať vyjadrenie módy a rôznorodosti kultúr v praxi. K jej ďalším superschopnostiam patrí schopnosť rozoznávať až niekoľko desiatok druhov čokolád :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty! Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty!

Extravagantný štýl hviezdičky Katy Perry nás už veľakrát nadchol. Ak sa jej chceš aspoň trochu podobať, tak máš skvelú príležitosť! Katy totiž začala predávať topánky vlastnej značky.

Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok? Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok?

Každá z nás miluje pocit, keď si kúpi nové topánky. Ženy patria medzi vášnivé zberateľky. Naša zbierka častokrát nemá hraníc, no aj tak sa nevieme ovládnuť a nakupujeme stále nové a nové...

5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách! 5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách!

Vysoké čižmy sú stále horúcim hitom. Túto sezónu sa ich dĺžka vyšplhala poriadne vysoko. Čo si k nim však obliecť? Prečítajte si našich 5 tipov!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.