Chcete byť trendy v daždi? Obujte si gumáky!

V súčasnosti normálny jav. Pamätáte si ale na časy, keď „gumáková“ móda bola striktne predpísaná do záhrady? Veľké, ťažké, čľapkajúce v blate. Situácia sa však zmenila a dnes patria medzi obľúbené prvky mnohých módnych návrhárov. 

Gumáky sú obuv pre celú rodinu.

Každé počasie

Na to, aby ste svoje obľúbené kúsky vytiahli zo skrine nemusí pršať a snežiť. Gumáky nepatria len do zlého počasia. Samozrejme, že ich nenosíme v lete na pláži, ale obdobie medzi novembrom a januárom je veľmi vhodné na takýto druh obuvi. Ja osobne preferujem zamračené počasie po daždi. Vtedy vaše kúsky zapadnú do celkovej skladačky vhodného spoločenského odievania.

Farba a veľkosť

Správna farba a veľkosť, polovica cesty k úspechu. Prečo je to také dôležité? Nie každej dáme alebo slečne sedia vysoké topánky nad kolená. Záleží od vašej výšky, vkusu a módnych doplnkov. Nenechajte sa odradiť aj ,,extra“ kúskami. Vysoké topánky sú stále v trende a pri gumákoch nie je šanca, aby ste pôsobili vulgárne či nevhodne. 

 Gumaky si môžete obuť na výlet do prírody. Hodia sa však aj do mesta či na festival.

Tip: Aký tvar topánok nosíte, také gumáky si kúpite!

Kombinácia

Veľmi zriedkavo sa vyhnem slovu kombinácia. Už len preto, že napríklad nie každá z nás si môže dovoliť obuť krikľavo ružovú farbu. Musíme si správne rozmyslieť, ktorá je pre nás tá pravá.

Ak častejšie chodíte na nákupy v dlhom šedom kabáte, siahnite po nízkej bledoružovej obuvi. Ale ak máte rady typickú eleganciu, obujete si tyrkysovú modrú farbu a tú skombinujete s bielou bundou, ktorá vytvorí dojem prvej cenovej triedy.

 

Podobne to platí aj pri červenej farbe, ktorá je spolu s inou farebnou kombináciou veľmi zaujímavá pre viaceré nákupné maniačky.

Hlavne sa zabavte

Najdôležitejšia zo všetkých rád. Máte rady šmolkov? Nájdite si ich na gumákoch. Tá najlepšia možná kombinácia je tá, aby ste sa cítili dobre v tom čo nosíte, akokoľvek detinské vám to pripadá. Pri ostatných doplnkoch sa skúste inšpirovať vašimi gumákmi a zaujať „detinskou“ eleganciou, ktorá je u niektorých obľúbeným štýlom.

Gumáky sa hodia na akúkoľvek príležitosť! Pomôžu vám napríklad aj počas vášho

Tip: Nie vždy je na škodu byť trošku taká ako je vaše dieťa, ktoré si tieto kúsky obľúbi.


Publikované dňa: 20.10.2016
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Summer

Aktívna blogerka, copywriterka a autorka, ktorá miluje módu a nové trendy. Vždy ochotná a milá vám pomôcť s akoukoľvek témou a módnym problémom, o ktorom chcete čítať. Máte radi módu, tak ako ona? Prečítajte si, čo vám píše.

V tejto kategórií nájdete aj:

Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty! Farebné a bláznivé! Topánky od Katy Perry môžeš vlastniť aj ty!

Extravagantný štýl hviezdičky Katy Perry nás už veľakrát nadchol. Ak sa jej chceš aspoň trochu podobať, tak máš skvelú príležitosť! Katy totiž začala predávať topánky vlastnej značky.

Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok? Patríte aj vy medzi vášnivé zberateľky topánok?

Každá z nás miluje pocit, keď si kúpi nové topánky. Ženy patria medzi vášnivé zberateľky. Naša zbierka častokrát nemá hraníc, no aj tak sa nevieme ovládnuť a nakupujeme stále nové a nové...

5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách! 5 tipov ako vyzerať neodolateľne vo vysokých čižmách!

Vysoké čižmy sú stále horúcim hitom. Túto sezónu sa ich dĺžka vyšplhala poriadne vysoko. Čo si k nim však obliecť? Prečítajte si našich 5 tipov!


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.