Valentín klope na dvere. Čím najviac potešíte svojho miláčika?

Je tu začiatok februára a my sa ani nenazdáme a bude tu sviatok lásky - Valentín. Je to deň, kedy by sme mali svojej drahej polovičke ukázať ako veľmi si ju vážime a ako si ceníme všetko, čo pre nás robí.

Rozmýšľate nad ideálnym darčekom na Valentína? My vám poradíme!

Nebudeme si klamať, plyšové sloníky so srdiečkom a nápisom I love you alebo čokolády s veľmi kreatívnými básničkami už dávno nie sú v móde. V tejto dobe vieme zabiť dve muchy jednou ranou a potešiť nie len svoju lásku, ale aj seba.

V dnešom článku by som vám dala rada pár tipov na darček pre vášho miláčika, ktorý sa zíde aj vám!

Stavte na neodolateľné prádielko

Čo tak vymeniť klasické nudné spodné prádlo za niečo iné? Za niečo, v čom môžete svojho drahého počkať v posteli, keď príde unavený z práce... verte mi, únava z neho rýchlo opadne a v jeho očiach zazriete iskru, ktorá tam možno tak často nie je.

Valentín je ten správny čas na kúpu novej očarujúcej bielizne.

Odvahe sa medze nekladú a na Valentína to platí 2x!

Na Valentína zaručene zabodujete v krásnom čipkovanom prádelku.

Je jedno, či sa rozhodnete pre kúpu krásneho čipkovaného kompletu, saténových šatičiek alebo (ak si trúfate) kostýmčeku. Vo fantázií sa medze nekladú a je len na vás, čo zvolíte. Určite by som vám odporučila navštíviť e-shop Astratex.sk, ktorý má skutočne bohatú ponuku nie len spodného prádla, ale aj sexy kostýmov, ktorými nepohrdne ani jeden chlap.

Výhodou takého nákupu je možnosť opätovného použitia, najmä pri spodnom prádle. Veď práve spodné prádlo je TEN kúsok, v ktorom by sme sa mali cítiť čo najpohodlnejšie.

Vyberáme z nášho katalógu

Vtipné (ale užitočné) predmety

Nie, toto nebude nikdy otrepané. Keď sa vám nepáči nápad s kostýmčekom lekárky a nedjabože ani spodné prádlo, môžete skúsiť jeden z týchto typov. Siahnite po romantickej výzdobe - lupene ruží, sviečky, zmyselná vôňa.. Správnu atmosféru určite vykúzlite aj spoločným bublinkovým kúpeľom! Potom je čas vytiahnuť ďalšie ženské zbrane ;-)

Valentín je deň všetkých romantikov a zamilovaných. Spravte ho nezabudnuteľným aj pre svojho partnera.

Valentín a čokoláda idú jednoducho k sebe!

V darčekových obchodoch môžete nájsť časť s vtipnými darčekmi, ako sú napríklad tangá alebo podprsenka z cukríkov, ktoré sú upevnené na tenučkej šnúrke. Ak vás nezaujalo ani toto, zaobstarajte si čokoládové pero!

Že čo to je? Je to klasické pero, ktoré má v sebe miesto atramentu čokoládu. Tieto perá sa používajú na telo a sú romantickou cestou ako vytvoriť správy, ktoré si môže prečítať len váš partner. Po prečítaní musí dôkaz samozrejme zničiť a spôsob ničenia je už len na vás.

Vyberáme z nášho katalógu

Ak sa vám však nič z ponúknutého nepozdáva, môžete sa skúsiť zabaliť do obrovskej červenej mašle!

Ako vidíte, vo výbere valentínskeho darčeka máte voľnú ruku, veď samé viete najlepšie, čo má ten váš najradšej :)


Publikované dňa: 02.02.2017
Hodnotenie článku:
(89.6%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.