Podkolienky, nadkolienky a sukňa! Takto sa to nosí...

Kombinácia podkolienok a sukne nám automaticky evokuje predstavu americkej školáčky. Veď si len spomeňte na Britney a jej hit Baby one more time! Tieto kúsky oblečenia však už dávno nie sú iba povinnou súčasťou školskej uniformy.

Podkolienky a nadkolienky už dávno nepatria iba do šatníka americkej stredoškoláčky.

Pozornosť módnych stylistov sa však viac upriamuje aj na ich trendové využitie. Patríte aj vy k ich vyznávačom? Poradíme vám ako ich nosiť!

Štýlovo a hrejivo

Podkolienky aj nadkolienky sú prakticky využiteľné v chladných zimných dňoch, zaujímavým doplnkom outfitu budú však i s príchodom jari. Vyskúšajte môj trik - natiahnite si pančuchy, na ktoré si navlečte nadkolienky a skombinujte ich so sukňou primeranej dĺžky. Sukňa nesmie nadkolienky zakrývať! V opačnom prípade táto kombinácia nebude mať zmysel.

Keď k nadkolienkam a sukni pridáte pletený sveter, ktorý je v tejto sezóne v kurze, vytvoríte okúzľujúci outfit, ktorý vám bude závidieť každá žena. Dajte si však pozor na kombináciu nadkoleniek s čižmami. Tie by boli v tomto prípade rušivým elementom. Poobzerajte sa preto po vhodných členkových topánkach.

Vhodné (takmer) pre každú

Takto skombinovaný outfit nás nielen zahreje, ale z nás vykúzli aj zmyseľnú ženu. Nadkolienky sa hodia každej dáme, či už je nižšia alebo vyššia. Ak ste chudšej postavy, tak vám pomôžu podčiarknuť vašu štíhlosť, naopak ak ste kyprejších tvarov, nadkolienky vás opticky zoštíhlia. Pozor by si mali dať dámy so širšími stehnami. Tie by sa mali noseniu nadkolienok pravdupovediac úplne vyvarovať, pretože nimi tieto rizikové partie iba zvýraznia.

Nadkolienky sa výborne kombinujú aj s pančuchami a sukňou.

 Nadkolienky sa dajú nosiť kedykoľvek!

Obchody ponúkajú širokú škálu farieb a vzorov, z ktorých si isto vyberiete. Módni návrhári Väčšinou vsádzajú na neutrálne farby. Tie síce oživia ošatenie, ale nijak na seba neupozornia. Mladšie baby sa preto môžu veselo pustiť do nakupovania vzorovaných a extravagantnejších kúskov. Do módy sa dokonca vracajú aj pančuchy, podkolienky a nadkolienky s tradičnými folklórnymi vzormi.

Takto ladenú kolekciu predstavila nedávno aj známa šperkárka Petra Tóth, ktorá v spolupráci so spoločnosťou Bepon vytvorila naozaj krásne a originálne kúsky, ktoré stoja za vašu pozornosť.

Vyberáme z nášho katalógu

Nekonečné možnosti kombinovania

Sukňa a podkolienky vás z hľadiska kombinovania nijako neobmedzujú. Ak sa chcete obliecť do elegatného šatu, tak si k nim oblečte blúzku. Ak zvolíte tričko, tak budete pôsobiť rebelsky a odviazane. Úspech u pánov však máte v oboch prípadoch zaručený. 

Chystáte sa na pohodlnú prechádzku mestom? Oblečte si obľúbené tričko, nadkolienky a suknu. K tomu zvoľte nápadité tenisky. Niektoré celebrity v podobnom outfite vymenili tenisky za lodičky a vyzerá to priam geniálne! Skúste to niekedy aj vy! Budete sa cítiť ako pravá hviezda na promenáde.

Vlna nadkolienok a podkolienok úspešne prevalcovala aj módne prehliadky. Do podkolienok a nadkolienok svoje modelky často oblieka aj známy Gaspard Yurkievich. Nechajte sa ním inšpirovať a nebojte si tento kúsok kúpiť priamo u nás. Stačí si len vybrať...

zdroje obrázkov: flickr.com

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 07.12.2016
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Michaela Galušová

Miška venuje všetok svoj voľný čas móde. Tento svet je jej blízky najmä kvôli tomu, že považuje za nesmierne dôležité urobiť skvelý dojem správnym výberom oblečenia a obuvi. Vďaka jej originálnemu štýlu si budete môcť vychutnať jej jedinečný pohľad na súčasné módne trendy.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.