Oklamte svoj vek oblečením!

Každá žena si prejde obdobím a vekom, kedy chce zamaskovať svoj vek. Ten sa dá samozrejme oklamať make-upom, ale takisto aj oblečením. Mnoho dievčat sa snaží vyzerať staršie. Zrelé ženy sa s pribúdajúcim vekom snažia vyhľadávať kúsky oblečenia, ktoré by im dodali mladší vzhľad.

Ak chcete pôsobiť staršie, tak siahnite po elegantných kúskoch.

Je však potrebné nájsť tú správnu mieru. Odhadnúť, čo sa na náš vek patrí nosiť a čo už do nášho šatníka naozaj nepatrí. Preto treba detailnejšie vyberať kúsky oblečenia, ktorými chceme dosiahnuť mladší, či starší vzhľad. A my vám s tým pomôžeme!

Chcete nadobudnúť starší vzhľad a seriózny dojem?

Najväčší punc dospelosti a zrelého vzhľadu v nás evokujú elegantné kúsky oblečenia, ktoré pôsobia drahšie. To, že v skutočnosti ich hodnota nie je až tak vysoká, podstatné vôbec nie je. Už len také lodičky a vkusná kabelka navodia dojem, že je žena staršia. Nie, že by lodičky či iné vysoké topánky nepatrili do šatníka mladej ženy, no predsalen navodia skôr seriózny dojem.

Niekedy postačí vymeniť neforemné tašky za tie, ktoré držia svoj tvar, zvoliť správnu dĺžku sukní a zabudnúť na príliš hlboké výstrihy. Svoj šatník obohaťte o jednofarebné saténové blúzky, puzdrové sukne a šaty, nohavicové kostýmy a blejzre. V zime vymeňte páperovú bundu za klasický kabát zaujímavého strihu, na jar a jeseň voľte trenčkot.

Ak chcete vyzerať staršie, tak kopírujte tzv. business štýl obliekania. Elegantný outfit treba zladiť vhodnými doplnkami. Svoju páperovú bundu vymeňte za kabát alebo trenčkot.

(zdroje obrázkov: flickr.com, pinterest.com)

Dojem pomôžu doladiť aj elegantné doplnky, ktoré by mali vyzerať hodnotnejšie, než bižutéria, ktorú volíte na voľný čas. Vyšší vek úspešne evokuje klasický kancelársky business štýl obliekania. Tým určite nič nepokazíte. Váš seriózny outfit je celý o detailoch. Ukážte ľuďom, že ste seriózna, dospelá a dbáte na detaily a nik nebude pochybovať ani o vašom veku.

Young(er) and fresh

Omladiť vás môžu farebné kúsky či oblečenie s potlačou alebo vzorom. Treba však poznať mieru, ktorá bude adekvátna k vášmu skutočnému veku. Vieme, že všetkého veľa škodí.

Chcete sa cítiť mlado a sviežo? Pomôžte si vhodným oblečením! Ak chcete pôsobiť mladšie, tak si nakúpte tričká s nápismi.

Tenisky nemusia byť len športovým prvkom, ale takisto môžu pomôcť vášmu mladistvému outfitu. Využívajte pestrofarebné škály farieb, to predsa mladí nosia a nebojte sa experimentovať. Štýlové ruksaky, čapice alebo šály sú skvelými doplnkami a vedia nielen oživiť outfit, ale takisto docieliť aj mladší vzhľad.

Pôsobiť mladšie neznamená nosiť len vyššie vymenované prvky, ale takisto sledovať aj trendy, ktoré sa aktuálne nosia a prichádzajú do módy. Stačí zvoliť správny strih, farbu, či doplnok, ktorý je v momentálnom období „must have“ kúskom. Nie je to žiadna veda. Dôležité je cítiť sa pohodlne a uvoľnene. Nič viac, nič menej :-)

Pohodlné rifle, tričko a tenisky.. Pôsobiť mlado je úplne jednoduché. Sledujte trendy a nebojte sa ich kopírovať. Aj vy môžete byť večne mladá!

Nadobudnúť mladický vzhľad je otázkou vhodne zvolených doplnkov a zároveň detailov, ktoré náš reálny vek vedia upraviť o pár čísel vyššie, či nižšie. Treba to len skúšať a nedať sa odradiť.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 19.12.2016
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Nataly Adameová

Nataly je študentka Masmediálnej komunikácie z Bratislavy. Je veľkou milovníčkou sukní a šiat, preto vám rada poradí, ako ich správne kombinovať. Okrem módy miluje aj cestovanie, hudbu, pečenie a tvorbu vlastných videí.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.