Oblečte sa ako zmyselná Parížanka: okúzľujúco a štýlovo!

Paríž, mesto plné neobyčajných snov, prekrásnych pamiatok, jedla, vína a krásnych žien. Mesto, kde každá ulička dýcha umením, romantikou a vonia osobitým parfumom. 

Paríž je zmyselné mesto módy s nekonečným množstvom inšpirácie pre dolaďovanie outfitu.

Táto svetoznáma aróma vás ako inak zavedie až do rodiska módy a na miesto, kde i nevkusné sa pod rúškom zmyselnosti stáva vkusným. Pretože Paríž zmyselný určite je.

Na Rue Cambon sídli jeden z najuznávanejších módnych butikov na svete, v ktorom sa určovali pravidla módy. Preto sa nečudujme, Parížanky majú vzťah k móde v krvi. Privoniavali si k nej odmalička, počuli šum brokátu a videli siluetu, ktorá bola jednotou tela a šiat ...

Zmyselné mesto s výnimočným vkusom

Parížanky, vedia čo a s čím kombinovať. Vyhýbajú sa tuctovým značkovým veciam. Namiesto toho siahnu po kvalitných a nápaditých veciach, ktoré vyjadrujú ich osobnosť ako i osobitosť. Neboja sa zájsť do malého vintage obchodíku či second-handu.

Mám rada túto osobitosť, preto som sa rozhodla od šarmantných Parížaniek inšpirovať. Priniesť do našich ulíc troška romantiky a farebnosti.

Ak chcete pôsobiť ako pravá Parížanka, tak si vyberajte originálne a netuctové kúsky. 

Parížanky si držia šatník v dvoch - troch základných farbách, a predsa sa neboja, že budú fádne. Doplnky majú pestré, nezvyčajnéfarebné. Na našich uliciach sa cez zimu prevažne nachádza čierna alebo sivá.

Nuž ako správna Parížanka som vo svojom outfite zvolila zelený kabát ako môj doplnok. Oživila som tak mestské ulice a prinútila som ľudí, aby sa nezamýšľali len nad fádnosťou a všednosťou. Aby nasýtili oči a rozohriali srdce. Snažila som sa oživiť ich deň a dodať viac energie. A navyše zelená je aj farba roku 2017.

Svoje okolie zaručene rozžiarite zeleným kabátom. Zelená je totiž farba roka 2017!

Keďže som si zvolila svoj kabát ako doplnok, zvyšok outfitu je jednoduchší. Parížanky sú veľmi ženské, veľmi radi nechajú vyniknúť svoju postavu. Preto som zvolila dievčenskú rifľovú sukňu po kolená a doplnila som ju rolákom, čo dodalo celkovému outfitu eleganciu.

Vyberáme z nášho katalógu

Tvoj outfit vynikne najlepšie vo výnimočnom prostredí

Ich šarm nie je len v obliekaní ale aj v správaní. Záhadné, zmyselné, šarmantné, vždy sú vzorom a inšpiráciou pre ostatné. Preto som sa rozhodla zájsť na svoje obľúbené miesto. Do knižnice. Od kníh cez vôňu pergamenu až po láskavých ľudí, čo tam vždy stretnem, vždy prídem na iné myšlienky. Práve tam sa zrodila moja predstava o Parížankách.

Svoj outfit dotvorte originálnymi a pestrofarebnými doplnkami - klobúkom, výraznou šatkou a hodinkami.

Predstavovala som si sama seba ako sa zmyselne prechádzam úzkymi a knihami zaplnenými uličkami a v mysli som dolaďovala posledné kúsky môjho outfitu.

Vyberáme z nášho katalógu

Pestrofarebnú šatku a bordový klobúk, v ktorom som vyzerala tajomnejšie a pod rúškom tieňa som čítala každý zaujímavý nápis na knihách. Keďže čas mi tu vždy ubehne neuveriteľne rýchlo mojím posledným kúskom outfitu sú hodinky, s nimi mám aspoň na okamih pocit, že mám čas pod kontrolou.

Outfit a lá Paríž si môžete vyskladať úplne jednoducho - stačí postupovať podľa nášho návodu.

O Paríži sa vraví, že každý by ho chcel „zažiť“ aspoň raz. Ja už teraz viem, že toto tvrdenie nie je celkom úplne. Pretože ja som v Paríži bola a viem, že sa tam ešte musím vrátiť. Pretože v srdci ostalo volanie, volanie po neprebádaných uličkách, voňajúcich kaviarničkách, vinárničkách.... ale hlavne obchodíkoch s látkami, kde dotyk jemného kašmíru dokáže zatriasť aj samotnou Eifelovkou. 

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 27.02.2017
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Alexandra Bellová

Saška pozerá na tento svet veľmi kreatívnymi očami. Jej talent sa naplno prejavil nielen v písaní, ale aj v ďalšom odbore, ktorý je úzko spätý s módou. Miluje totiž fotenie, originálne kombinácie a známe svetové značky.

Alexandru nájdete aj na Instagrame.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Komentáre

27/02/2017 22:53
Mirabella

Prekrásny článok,,,,inšpirujúce čítanie:)

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.