Naučte sa, ako nosiť metalické farby!

Stále častejšie sa s nimi stretávame, ale je náročné nájsť cestu, akou ich bežne nosiť a nevyzerať pri tom ako disko guľa.

Metalické farby sú hitom posledných dvoch sezón.

Trblietavé odtiene sa spájajú najmä s večernými udalosťami no dnes už nie je výnimkou, nosiť ich aj cez deň. Ak sa chcete cítiť výnimočne, toto je cesta!

Začnite od detailov

Ak sa metalických farieb bojíte, začnite ich do svojho šatníka pridávať postupne. Skúste svoj outfit ozvláštniť napríklad o striebornú listovú kabelku, či čiapku v týchto farbách. Ak je to na vás stále odvážne, sú pre vás ako stvorené aktuálne trendové mirror nails. 

Ak chcete aplikovať metalické farby do svojho šatníka, tak môžete začať jemne - zrkadlovými nechtami.

Metalické farby možno obliekať aj vo forme zaujímavých doplnkov.

Strieborné farby výborne hrajú v kombinácii s bielou. Vytvárajú pocit čistoty a jemnosti. Naopak zlaté odtiene  sa hodia k tmavším farbám. Vytvárajú prijemný kontrast a pôsobia luxusne.

Postupne pridávajte....

Ak sa odvážite na viac ako žiarivé detaily, siahnite po sukni. Aktuálnym trendom sú skladané sukne v midi dĺžke či áčkové kratšie. Môžete ich nosiť ako s lodičkami, tak s teniskami.

Veľmi populárne sú aj midi a maxi sukne v metalických farbách.

Chcete zažiariť? Oblečte si striebornú metalickú sukňu a budete neprehliadnuteľná!

Ďalšou výbornou voľbou je nehynúca klasika – bomber. Hodí sa takmer ku všetkému. Vhodný je najmä pre štíhlejšie postavy, pre jeho krátky strih, no dostupné sú už aj predlženej verzii.

Zažiarte v jagavom zlatom bomberi. Metalické farby mu naozaj slušia!

Zažiarte na každom plese

Na záver som si pre vás pripravila pár tipov ako vyzerať výborne na plese aj v metalických šatách. Verím, že pár z vás ešte nenašlo tie správne šaty a pre tie ktoré už majú vybraté, bude táto časť možno inšpiráciou na ďalšiu sezónu.

Metalické farby sa obzvlášť hodia na slávnostné príležistosti, akými sú plesy a svadby.

Svoj outfit nezabudnite doplniť vhodnými doplnkami v metalických farbách a odtieňoch.

Na ples sú vhodnejšie dlhé šaty, v tomto prípade som zvolila výrazné kúsky. Stačí ich doplniť o jednoduché lodičky v prúdovej alebo čiernej farbe a budete vyzerať úžasne. Pridať môžete aj výrazné šperky. Ale všetko s mierou.

 

Aký máte názor na túto tému vy? Sú pre vás metalické farby príliš výrazne alebo ich naopak rady nosíte? 

Vyberáme z nášho katalógu

(zdroje obrázkov: pinterest.com)


Publikované dňa: 08.02.2017
Hodnotenie článku:
(91%)

Autor článku

Sára Hacajová

Sára je ozajstný nadšenec nakupovania, cestovania a objavovania iných kultúr. Jej najväčšou vášňou je však móda a spoznávanie módnych trendov v najrôznejších kútoch sveta. S radosťou si číta každý dobrý fashion blog a pozerá kvalitné youtube kanály. Okrem toho je veľkým fanušikom DIY. Sára je veľmi aktívne stvorenie, ktoré dokáže zbierať inšpiráciu na každom kroku. A rada sa s ňou podelí vo svojich článkoch.

Pozrite si aj Sárin Instagram.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.