Na oblečení záleží. Čo o vás prezrádza váš štýl obliekania?

Tiež denne strávite more času nad výberom oblečenia? Rozmýšľate či si dáte dnes tričko biele, modré alebo snáď to kárované? Sukňu či nohavice? Verím, že mnohé z vás to robia. Tak, ako aj ja.

Oblečenie je skvelým spôsobom sebavyjadrenia.

Každý deň sa to opakuje a pritom je to vždy iné. Nie je žiadnou novinkou, že to čo máte v šatníku o vás veľa prezrádza. Šaty sú odrazom nášho vnútrajška. Hovoria o nálade, myšlienkach, pocitoch ale aj tom, že patríme do určitej subkultúry ako napríklad dnes populárni hipsteri, punkeri či deti kvetov.

Povedz to vzorom

Nie každý má na ne odvahu. To už hovorí samé za seba. Vzory o vás hovoria najmä to, že ste hravá osobnosť s chuťou experimentovať. Sú vhodné pre tie, ktoré sa neboja riskovať. Je to s nimi náročné, no ak viete ako na to, tak výsledok stojí za to!

Dnes užtotiž neplatí staré známe – NENOSIŤ VIACERO VZOROV NARAZ. Práve naopak – NOSIŤ! Móda je o zábave a sebavyjadrení.

Výrazné vzory patria do šatníka ženy, ktorá je hravá a nebojí sa experimentovať.

A máme pre vás aj 5 nápadov ako vzory kombinovať:

- vyberte si jeden hlavný vzor a pridajte druhý, ktorý bude len akcent
- prúžky a bodky? žiaden problém!
- vyberte si rôzne vzory, ktoré majú rovnakú farbu
- medzi kúsky s rozdielnymi vzormi pridajte jeden neutrálny na zľahčenie a prepojenie outfitu
- hrajte sa s veľkosťou (na košeli veľké bodky a na nohaviciach malé)

Buďte odvážna a riskujte. V dnešnom fashion svete si to môžete dovoliť.

Vyberáme z nášho katalógu

Strihy a dĺžky tiež veľa prezradia!

Voľný či obtiahnutý? Kratší alebo dlhší?

Po voľnejšom strihu väčšinou siahnete vtedy, ak sa chcete cítiť pohodlne alebo ak chcete zakryť nedokonalé partie. V dnešnej dobe je však výhodou, že sú moderné aj voľné boyfriend jeansy alebo oversized topy, takže sa budete cítiť príjemne a zároveň vyzerať dobre.

Úzky strih nosia hlavne sebavedomé ženy. Také, ktoré rady ukážu svoje vyšportované telo, na ktorom dreli v posilke. A na tom predsa nie je nič zlé! 

Možno si to ani neuvedomujete, no o vašej osobnosti vypovedá aj strih a dĺžka vášho oblečenia.

Na krátke kúsky si trúfnu tie z nás, ktoré majú rady pozornosť. Ale samozrejme všetko má svoje hranice... a tie dlhé? Takéto oblečenie ocenia hanblivejšie a menej odvážne slečny. Ale ako sa hovorí, menej je niekedy viac. 

„Vyzeráte tak, ako sa cítite.“  

Šaty o nás prezrádzajú niekedy viac ako by sme chceli. Najdôležitejšie je však nosiť také oblečenie, ktoré naozaj odzrkadľuje naše pocity a vlastnosti, jednoducho nás. Za nič sa neskrývať a na nič sa nehrať. Vtedy vynikne to naozaj podstatné a najkrajšie, čo môžeme ponúknuť – prirodzenosť. 

Vyberáme z nášho katalógu

Do akej skupiny sa zaraďujete vy? Odvážne, sebavedomé a akčné, ktoré sa neboja riskovať? Alebo máte radšej jednoduchšiu módu, ktorá je skôr nevyzývavá? 


Publikované dňa: 12.01.2017
Hodnotenie článku:
(87.8%)

Autor článku

Sára Hacajová

Sára je ozajstný nadšenec nakupovania, cestovania a objavovania iných kultúr. Jej najväčšou vášňou je však móda a spoznávanie módnych trendov v najrôznejších kútoch sveta. S radosťou si číta každý dobrý fashion blog a pozerá kvalitné youtube kanály. Okrem toho je veľkým fanušikom DIY. Sára je veľmi aktívne stvorenie, ktoré dokáže zbierať inšpiráciu na každom kroku. A rada sa s ňou podelí vo svojich článkoch.

Pozrite si aj Sárin Instagram.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.