Máte problém hovoriť na rovinu? Koláčová to povie za vás!

Kristína Farkašová má toho na tričku určite dosť. Niet divu, že to na oblečenie doslova aj namaľovala. Značka Koláčová si tak prišla na svoje.

Kristína

Okrem autorkinho výtvarného rukopisu robí túto kolekciu originálnou aj jej závislosť. Závislosť na pásikoch

Pre mamu, tata aj bábo

Autorka kreatívnych tričiek, herečka, moderátorka, spisovateľka a blogerka v jednom, Kristína Farkašová. Známa predovšetkým sarkastickými textami, ktoré zdobia ženskú, mužskú i detskú hruď. V jej značke Koláčová sa pre každého niečo nájde. Od spodnej bielizne cez tielka, šaty a mikiny, až topánky a doplnky. Pre deti aj body alebo pančuchy. Nechýbajú ani nákupné tašky, kabelky, vaky, puzdrá a kombá.

Ak máte radi netradičné tričká, tak si značku Koláčová zaručene vychutnáte.

Koláčová nezabúda ani na najmenších.

V októbri 2016 pribudli do značky Koláčovej tehotričká. Špeciálne tričká, v ktorých sa môžu ukázať budúce mamičky. Tri motívy, ktoré podľa autorky povedia všetko za ne. Tričká sú na brušku nariasené a môžete si ich zakúpiť aj s takým netradičným názvom ako „Nie, nie som tučná, som tehotná“. Toľko irónie, no každá žienka vie, že je to jasná a jednoduchá odpoveď na hlúpe otázky našich blízkych či známych.

Tehotenské tričká od Koláčovej potešia každú budúcu mamičku.

Kristína Farkašová dokonca pri tejto kolekcii tvrdí, že tehotričká uľahčia aj pôrod. Sú vhodné pre každú matku. Podľa nej môžu byť výhodné aj pre ženy, ktoré síce nie sú tehotné, no denne sa pasujú s nadbytočnou váhou a zaoblenými krivkami. Prečo užitočné pre tieto ženy? Pretože to môžu využiť ako alternatívu pri cestovaní. Zabezpečia si tak miesto na sedenie v električke, či autobuse, ak sa im nechce stáť.

Bobo – zvieratková kolekcia?

Táto novinka je pre všetkých dostupná od decembra 2016. Otec Kristíny Farkašovej, Boris Farkaš, rád kreslí, takže to môžete oceniť práve v tejto kolekcii. Novinka je takpovediac určená pre tých, ktorí sa majú veľmi radi a chcú to ukázať celému svetu.

Nová kolekcia od Koláčovej bude preplnená tými najrozkošnejšími zvieratkami.

Chcú ukázať, že k sebe patria. Niečo ako set pre rodičov a detí, set pre páry. Avšak zvieratkový top si môžete kúpiť aj jednotlivo, no nebudete akoby k nikomu patriť. Ako jednotlivec, sám za seba.

A ako vznikajú Farkašovej nápady?

Vraj to je spontánne. Kristína Farkašová sa zmienila, že nápady pri výrobe tričiek prídu vždy, keď to najmenej čaká. Niekedy si ani nemyslí, že je to dobrý nápad - o opaku ju však vždy presvedčia jej pomocníci. Tričká nielen vyrába, ale aj predáva (napríklad na webe kompot.sk). Móda je vraj pre ňu neoddeliteľnou súčasťou života, pretože vďaka nej sa naučila vnímať oblečenie ako showbiznis.

Ak máte chuť na kúsok irónie, tak si oblečte niektorý z vtipných modelov značky Koláčová.

Milujete netradičné kúsky? Značka Koláčová je vám plne k dispozícií.

Tvoriť vlastnú kolekciu tričiek začala v čase, keď nemala prácu a potrebovala si privyrobiť. Na tričká kreslila po nociach a zrazu sú všade. Neskôr sa k pridali aj ďalšie kúsky, ktoré patria pod značku Koláčová. Táto tvorba je pre ňu relaxom, taktiež ako nákupy. Tie si dopraje aspoň dvakrát do mesiaca.

Netají sa tým, že sa vyberie do svojho obľúbeného obchodu, kde nakupuje vo veľkom, skúša a kombinuje. Ako správna mamina však nakoniec aj tak skončí v oddelení pre deti.

Sto ľudí, sto chutí

Koláčová má svoje obdivovateľky, no jej sarkastické nápisy priniesli aj negatívne ohlasy. S nepriaznivými reakciami sa dizajnérka stretla predovšetkým pri detskom oblečení. Napríklad nápis „Nie mňa nedoniesol bocian, naši mali normálne sex“ vyvolal poburujúce ozveny u mamičiek, ktoré by vraj také niečo svojmu dieťaťu nikdy neobliekli. K tomu sa napríklad pridal aj sarkastický text na pásikavých teniskách „Nie som šľapka“.

Potešte seba, manžela či svoju ratolesť a objednajte im niečo z kolekcie Koláčová.

Značka Koláčovej patrí určite medzi tie, ktoré vytŕčajú na trhu, predovšetkým vďaka netradičným textom. Veď predsa v klasickom kamennom obchode nič podobné nenájdete. Jej výtvory môžete obdivovať aj na jej Facebook stránke. Určite ju neprehliadnite!

Aká je vaša mienka na túto značku? Obliekli by ste svojmu dieťaťu takéto tričko, respektíve obuli by ste sa do takýchto tenisiek a vyrazili si do mesta? Povedzte nám svoj názor.

Zdroj všetkých fotiek: www.facebook.com/kolacovatricka


Publikované dňa: 06.02.2017
Hodnotenie článku:
(89.2%)

Autor článku

Michaela Belkoťáková

Som študentkou v odbore žurnalistika. Preto niet divu, že písanie, fotenie, čítanie patria medzi moje denné priority. A prečo? Pretože tam sa medze v kreativite nekladú. Túto vlastnosť však využívam všade, kde sa dá. Napríklad vtedy, keď vytváram dekorácie do domácností. Vtedy, keď sa hrám na kozmetičku v rámci voľného času. No najčastejšie ju používam v písaní.

Píšem veľa. O vážnych témach, o zábave.. A najnovšie o móde. Zaujímajú ma aktuálne trendy a svet módy celkovo. Milujem rifle, podpätky, kabelky a hodinky. Môj šatník o tieto veci nemá nikdy núdzu.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.