Herschel - ikonický dizajn batohov, do ktorých sa zamiluješ aj ty!

Nosiť ruksaky nie je žiadna hanba! V poslednej dobe sa z ruksakov stal obľúbený doplnok, ktorý by nemal chýbať v žiadnom poriadnom šatníku.

No a čo je lepšie ako zvoliť si batoh, ktorý je jedinečný? Ak svoj batoh však ešte stále nemáte a uvažujete nad jeho kúpou, určite by som vám odporučila zaobstarať si nejaký od značky Herschel. Je úplne jedno, či hľadáte ruksak do školy alebo ruksak na túry. Značka Herschel má v ponuke batohy, ktoré sú jednoduché, no aj také, ktoré sú prepracované do najmenších detailov!

Herschel? To čo je ... ?

Dá sa povedať, že Herschel je pomerne mladá značka. Vznikla len v roku 2009 a bola založená bratmi Jamiem a Lyndonom Cormackovými. Svoj názov značka nesie po mene mesta, kde bratia žijú a kde žili aj predošlé tri generácie tejto rodiny.

Momentálne má značka v ponuke 3 kolekcie: Studio Collection, Kids Collection a Bad Hills Workshop Collection.

Vyberáme z nášho katalógu

Studio Collection

Táto kolekcia je spomedzi všetkých troch tá najvýraznejšia, pretože dostáva na povrch umeleckého ducha dizajnérov. Sú naozaj obľúbeným kúskom, po ktorom bažia státisíce mladých aktívnych ľudí. 

A niet sa čo čudovať. Batohy z tejto rady sú už na prvý pohľad spojením originality, umenia a poctivej práce. Ak sa rozhodneš pre jeho kúpu, tak určite nespravíš krok späť. Naopak, budeš neprehliadnuteľná všade tam, kam zavítaš.

Kids Collection

Už názvu ste si možno domysleli, že táto kolekcia je určená najmä deťom. V ponuke nájdete batohy v menších veľkostiach, ktoré sú farebné a majú na sebe rôzne vzory.

(zdroje obrázkov: www.herschelsupply.com)

Bad Hills Workshop Collection

Kolekcia Bad Hills Workshop je experimentálnou kolekciou, ktorá ponúka inovatívne a progresívne dizajny produktov, ktoré sú bežne v ponuke. Ak si potrpíte na netradičné spracovanie, zaujímavé materiály a unikátny dizajn, potom je táto kolekcia stvorená práve pre vás!

(zdroje obrázkov: www.herschelsupply.com)

Zaujímavosťou je, že v tejto rade značky Herschel nájdete nie len batohy, ale aj topánky alebo peňaženky, ktoré sú vyrobené zo semišu. Stačí si už len vybrať!

Bratia Cormakovci nemuseli na úspech svojich produktov čakať dlho, pretože batohy sa stali populárnými za veľmi krátku dobu po celom svete. Rok čo rok stúpa predaj úžasných  ruksakov, ktoré sú použiteľné takmer všade.

Na slovenskom trhu možno nie je až taká populárna, batohy Herschel však nájdete u nás. Vzhľadom na kvalitu produktov sú ceny primerané, takže šup-šup na nákupy, kým vám niekto neukradne vášho favorita!


Publikované dňa: 26.01.2017
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.