Gucci šokuje: sandále s latexovou ponožkou!

Mnohokrát odcudzovný a zatracovaný materiál známy pod názvom latex sa opäť vracia do módy. Tentokrát ho však nehľadajte medzi spodným prádlom.

 Gucci sandále s dlhou latexovou ponožkou

(zdroj: www.gucci.com) 

Svetoznáma značka Gucci nedávno predstavila šokujúcu novinku - sandále s dlhou latexovou ponožkou.

Latex a jeho história v módnom priemysle

Latex sa prvýkrát objavil približne pred 200 rokmi na kabátoch, ktoré mali slúžiť ako nepremokavý odev. Boli veľmi lepkavé, nepríjemné a smrdeli ako guma. A ak bol práve slnečný deň, latex mal tendenciu sa roztápať. Netrvalo však dlho a kabáty si našli miesto vo výstrednej sfére, kam sa dovtedy zaraďovali korzety, kožušiny alebo hodváb.

Spomínaný materiál je často spájaný s erotikou nie len kvôli svojmu lesku. Práve šušťavý zvuk latexu je pre niektorých nadšencov obrovským lákadlom. Určite nemusíme pripomínať, že tiež dokáže krásne obopnúť postavu a zviditeľniť tak ženské krivky.

Tento materiál v súčasnosti nenachádzame len na korzetoch. Latex nie je žiadnou novinkou roku 2017. Svoje miesto si našiel na módnych prehliadkach zvučných značiek už dávno...

Sandáliky s latexovou ponožkou

A práve hádam každému viac než známa značka Gucci sa doslova obula do latexu. Najnovším hitom sú práve jemné svetlomodré sandáliky s tenkými remienkami, ktorým na drsnosti a akejsi vulgárnosti pridáva práve červená latexová ponožka siahajúca až nad koleno. Pre niekoho skutočný skvost a pre iného kúsok, na ktorý treba odvahu.

Určite aj cena dokáže ovplyvniť názor, či práve tento kúsok bude súčasťou vášho šatníka. Tieto sandáliky s latexovou nadkolienkou stoja 1 150 €.

Sandále s latexovou ponožkou od Gucci

Sandále s krátkou latexovou ponožkou od Gucciho

(zdroj: www.gucci.com)

Vybrať si môžete aj rovnako jemné sandáliky s latexovou ponožkou, ktorá zakryje len váš členok. V tomto prípade si môžete zvoliť červené sandáliky s ponožkou krémovej farby alebo čierne sandáliky s červenou latexovou ponožkou. Tieto sandáliky s nižšou ponožkou stoja o čosi menej a to presne 980€.

Už je len na vás, či sa aj vy chcete chváliť touto kontroverznou módnou vychytávkou. Ak po nich zatúžite, potom si ich môžete kúpiť na v oficiálnom eshope Gucci.

Latex aj medzi celebritami

Latexu sa skutočne netreba báť. Tento materiál obľubujú hviezdy ako Nicole Scherzinger, Katy Perry, Jennifer Metcalfe, Kim Kardashian, Rihanna, či Lady Gaga. A ak sa pýtate, kto zo známych herečiek, modeliek alebo speváčok by si obuli Gucci sandáliky s latexovou ponožkou, tak odpoveď znie Fergie.

(zdroj: www.fashionbombdaily.com)

Tá si zvolila čierne sandáliky s krátkou červenou ponožkou, ktoré doladila čiernobielymi asymetrickými šatami Moschino.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 19.06.2017
Hodnotenie článku:
(92.6%)

Autor článku

Dana Kopernická

Danka vyštudovala masmediálne štúdiá v Prešove. Zaujíma sa najmä o vizážistiku a módnu tvorbu. Vo voľnom čase rada šije a vymýšľa stále nové a bláznivejšie kúsky. Miluje výstrednú módu a doplnky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.