Gucci šokuje: sandále s latexovou ponožkou!

Mnohokrát odcudzovný a zatracovaný materiál známy pod názvom latex sa opäť vracia do módy. Tentokrát ho však nehľadajte medzi spodným prádlom.

 Gucci sandále s dlhou latexovou ponožkou

(zdroj: www.gucci.com) 

Svetoznáma značka Gucci nedávno predstavila šokujúcu novinku - sandále s dlhou latexovou ponožkou.

Latex a jeho história v módnom priemysle

Latex sa prvýkrát objavil približne pred 200 rokmi na kabátoch, ktoré mali slúžiť ako nepremokavý odev. Boli veľmi lepkavé, nepríjemné a smrdeli ako guma. A ak bol práve slnečný deň, latex mal tendenciu sa roztápať. Netrvalo však dlho a kabáty si našli miesto vo výstrednej sfére, kam sa dovtedy zaraďovali korzety, kožušiny alebo hodváb.

Spomínaný materiál je často spájaný s erotikou nie len kvôli svojmu lesku. Práve šušťavý zvuk latexu je pre niektorých nadšencov obrovským lákadlom. Určite nemusíme pripomínať, že tiež dokáže krásne obopnúť postavu a zviditeľniť tak ženské krivky.

Tento materiál v súčasnosti nenachádzame len na korzetoch. Latex nie je žiadnou novinkou roku 2017. Svoje miesto si našiel na módnych prehliadkach zvučných značiek už dávno...

Sandáliky s latexovou ponožkou

A práve hádam každému viac než známa značka Gucci sa doslova obula do latexu. Najnovším hitom sú práve jemné svetlomodré sandáliky s tenkými remienkami, ktorým na drsnosti a akejsi vulgárnosti pridáva práve červená latexová ponožka siahajúca až nad koleno. Pre niekoho skutočný skvost a pre iného kúsok, na ktorý treba odvahu.

Určite aj cena dokáže ovplyvniť názor, či práve tento kúsok bude súčasťou vášho šatníka. Tieto sandáliky s latexovou nadkolienkou stoja 1 150 €.

Sandále s latexovou ponožkou od Gucci

Sandále s krátkou latexovou ponožkou od Gucciho

(zdroj: www.gucci.com)

Vybrať si môžete aj rovnako jemné sandáliky s latexovou ponožkou, ktorá zakryje len váš členok. V tomto prípade si môžete zvoliť červené sandáliky s ponožkou krémovej farby alebo čierne sandáliky s červenou latexovou ponožkou. Tieto sandáliky s nižšou ponožkou stoja o čosi menej a to presne 980€.

Už je len na vás, či sa aj vy chcete chváliť touto kontroverznou módnou vychytávkou. Ak po nich zatúžite, potom si ich môžete kúpiť na v oficiálnom eshope Gucci.

Latex aj medzi celebritami

Latexu sa skutočne netreba báť. Tento materiál obľubujú hviezdy ako Nicole Scherzinger, Katy Perry, Jennifer Metcalfe, Kim Kardashian, Rihanna, či Lady Gaga. A ak sa pýtate, kto zo známych herečiek, modeliek alebo speváčok by si obuli Gucci sandáliky s latexovou ponožkou, tak odpoveď znie Fergie.

(zdroj: www.fashionbombdaily.com)

Tá si zvolila čierne sandáliky s krátkou červenou ponožkou, ktoré doladila čiernobielymi asymetrickými šatami Moschino.

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 19.06.2017
Hodnotenie článku:
(92.6%)

Autor článku

Dana Kopernická

Danka vyštudovala masmediálne štúdiá v Prešove. Zaujíma sa najmä o vizážistiku a módnu tvorbu. Vo voľnom čase rada šije a vymýšľa stále nové a bláznivejšie kúsky. Miluje výstrednú módu a doplnky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Pohodlie s názvom Merino vlna Pohodlie s názvom Merino vlna

Merino vlna bola vytvorená aby slúžila ako prírodný termostat a zabezpečovala maximálne pohodlie nie len pre deti, ale aj dospelých a športovcov. O tomto materiály vám prezradíme viac!

Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy! Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy!

Neváhajte ani sekundu a staňte sa súčasťou najväčšieho nákupného týždňa na Slovensku! Nákupy s Evitou prinášajú štedré zľavy, ktoré vás zaručene potešia. Pozor, akcie platia iba do...

Najlepšie outfity Grape festivalu 2017 Najlepšie outfity Grape festivalu 2017

Slnko, leto, hudba, festivaly... a outfity! KMEŇ GRAPE, téma tohtoročného Grape festivalu, otvorila možnosti ozajstnej fantázie! No ako sa tejto témy zhostili návštevníci festivalu?


Pridať komentár

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.