Extravagantné pančuchy Fishnet: iba pre najodvážnejšie!

Kontroverzné silonky nazývané fishnet sú na Slovensku už nejaký ten piatok a majú čoraz viac neprajníkov. Tí ich považujú za príliš vulgárne a oblúkom sa im vyhýbajú. 

Extravagantné fishnet silónky

Tento trend sa k nám dostal iba vďaka sociálnym sieťam ako Instagram alebo Tumblr a taktiež vďaka zahraničným bloggerkám, ktoré sa skutočne neboja vystúpiť zo svojej ulity.

Objavujú sa nie len na Instagrame, ale aj v uliciach v rôznych módnych kombiáciach. Staršia generácia o podobných úletoch nechce ani počuť a babka by nebola určite rada, keby sme sa v nich objavili na nedeľňajšom obede, no fishnet silonky sa dajú nosiť aj tak, aby nepôsobili vulgárne. 

Avšak, táto malá drobnosť im dodáva iskru erotiky a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa dierované pančuchy stali novým módnym hitom.

Vyberáme z nášho katalógu

Prekročiť hranicu únosnosti s týmito silonkami je veľmi jednoduché, pretože viac odhaľujú ako skrývajú. Nosia sa najmä malé alebo stredne veľké diery v čiernej farbe, no nájdete aj iné farby ako napríklad bielu, červenú alebo hnedú. Kombinovať sa dajú takmer so všetkým, no najobľúbenejšie je prevedenie s boyfriend jeans, ktoré sú taktiež dieravé. Fishnet silonky budú tým pádom viditeľné iba v dierach na rifliach.

Fishnet silónky s kamienkami

Kombinovanie fishnet pančúch

Obľúbené je taktiež nosiť ich vytiahnuté nad pupok v kombinácii s crop topom alebo priesvitným tričkom. No toto si už žiada riadnu dávku odvahy. Ak tú odvahu už máte, kľudne si ich môžete na seba navliecť aj k šortkám alebo sukni, no v tomto prípade neručím za nepekné pohľady okolia. 

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 06.07.2017
Hodnotenie článku:
(89.8%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Komentáre

02/10/2017 18:51
Pavol

Určené pre primitívne ženy a idiotov... to že sa to niektorým z vás nepáči že muži obliekajú silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre mužov už od 1974, už v bývalej NDR. Tak sa zamyslite nad svojou debilitou a hlavne ženy. Ženy zamyslite sa nad sebou, lebo vy samé ste nám mužom prebrali skoro kompletný šatník oblečenia!!! A nikto sa nepozastavuje nad tým, že nosíte napríklad nohavice!!.. Nikto Vám za to nenadáva, nesmeje sa...keby sme sa správali ako vy, tak sa na ulici muži budú k Vám ženám správať rovnako,.. posmievať a ukazovať na Vás prstom, že ste oblečené ako muži a že ste úchylné, alebo mužatky v mužskom oblečení. Vaše komentáre svedčia len o vašom charaktere a hlúposti. Idiotom sa ani nečudujem lebo z pravidla o histórii obliekania, vôbec nič nevedia, kto prvý nosil pančucha a od kedy ženy začali nosiť nohavice atď, ale vy ženy, ak chcete niekoho kritizovať naštudujte si tiež najprv históriu a potom píšte trápne poznámky, lebo Vaše názory sú primitívnejšie ako v stredoveku a nemajú logiku.
Mňa neskutočne vytáča ženská sebeckosť, bezohľadnosť a povýšenectvo a to, že si ženy myslia, že iba oni môžu na seba navešať čo sa im zachce, aj mužské veci. Veď nič sa nedeje...veď som žena...ale keď to spraví muž tak je oheň na streche, že ako si dovolíme si obliecť niečo čo nosia aj ženy!!!, Nosím aj páske silonky aj dámske, podľa toho čo mi vyhovuje viac. A komu sa to nepáči nech mi skočí... viete na čo. Keď môžu ženy môžeme aj my muži. A vy ženy máte možnosť iba jednu, ...rešpektovať to. Už ste dámy uvažovali nad tým prečo sa pančuchy, volajú pan-čuchy???, že nie?... tak si láskavo naštudujte históriu vzniku pančúch, kto ich nosil, ako prvý atď.

02/10/2017 18:49
Pavol

Silonky pre mužov a ženy z celého sveta tu..
BEPON má pančuchy aj pre pánov! Slovenská sieť predajní
BEPON, najväčší a najznámejší predajca pančuchového a ponožkového sortimentu na Slovensku, prichádza so špeciálnou novinkou tentokrát aj pre pánov – pančuchovými nohavicami a legínami!

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.