Extravagantné pančuchy Fishnet: iba pre najodvážnejšie!

Kontroverzné silonky nazývané fishnet sú na Slovensku už nejaký ten piatok a majú čoraz viac neprajníkov. Tí ich považujú za príliš vulgárne a oblúkom sa im vyhýbajú. 

Extravagantné fishnet silónky

Tento trend sa k nám dostal iba vďaka sociálnym sieťam ako Instagram alebo Tumblr a taktiež vďaka zahraničným bloggerkám, ktoré sa skutočne neboja vystúpiť zo svojej ulity.

Objavujú sa nie len na Instagrame, ale aj v uliciach v rôznych módnych kombiáciach. Staršia generácia o podobných úletoch nechce ani počuť a babka by nebola určite rada, keby sme sa v nich objavili na nedeľňajšom obede, no fishnet silonky sa dajú nosiť aj tak, aby nepôsobili vulgárne. 

Avšak, táto malá drobnosť im dodáva iskru erotiky a aj to je jeden z dôvodov, prečo sa dierované pančuchy stali novým módnym hitom.

Vyberáme z nášho katalógu

Prekročiť hranicu únosnosti s týmito silonkami je veľmi jednoduché, pretože viac odhaľujú ako skrývajú. Nosia sa najmä malé alebo stredne veľké diery v čiernej farbe, no nájdete aj iné farby ako napríklad bielu, červenú alebo hnedú. Kombinovať sa dajú takmer so všetkým, no najobľúbenejšie je prevedenie s boyfriend jeans, ktoré sú taktiež dieravé. Fishnet silonky budú tým pádom viditeľné iba v dierach na rifliach.

Fishnet silónky s kamienkami

Kombinovanie fishnet pančúch

Obľúbené je taktiež nosiť ich vytiahnuté nad pupok v kombinácii s crop topom alebo priesvitným tričkom. No toto si už žiada riadnu dávku odvahy. Ak tú odvahu už máte, kľudne si ich môžete na seba navliecť aj k šortkám alebo sukni, no v tomto prípade neručím za nepekné pohľady okolia. 


Publikované dňa: 06.07.2017
Hodnotenie článku:
(89.6%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Najlepšie outfity Grape festivalu 2017 Najlepšie outfity Grape festivalu 2017

Slnko, leto, hudba, festivaly... a outfity! KMEŇ GRAPE, téma tohtoročného Grape festivalu, otvorila možnosti ozajstnej fantázie! No ako sa tejto témy zhostili návštevníci festivalu?

Folklórne oblečenie môže ovládnuť aj tvoj šatník! Folklórne oblečenie môže ovládnuť aj tvoj šatník!

V akých topánkach nešliapnete toto leto vedľa? V akých topánkach nešliapnete toto leto vedľa?

Leto je pre módnych nadšencov vysnívaným ročným obdobím. Slnečné lúče a sloboda v obliekaní, je to po čom túžime celú zimu. Či už krátke, dlhé, farebné, bláznivé, vyzdobené alebo...


Pridať komentár

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.