El.Ka Underwear: trenírky, ktoré si zamilujete!

Nebudeme sa tváriť, že sme sväté a nekradneme našim polovičkám ich boxerky. Čo tak si ale zaobstarať vlastné a hlavne krajšie?

Dámske trenírky El.ka underwear

Značka El.Ka Underwear je česká značka, ktorá sa rozhodla bojovať proti lacným dovozom z Ázie, ktorým konkurujú nie len nízkymi cenami, no najmä kvalitou svojich výrobkov. Na kvalite si skutočne zakladajú a podriaďujú úplne všetko. Detaily sú skutočne dôležité a dokonalo prepracované a každé boxerky vznikajú z tých najlepších materiálov.

Boxerky a trenírky nie sú nudné, pretože na sebe majú rôzne vzory. Od jednoduchých pásikov a štvorčekov si prídu na svoje aj milovníci ovečiek a iných vzorov ako napríklad srdiečka. Značka pravidelne tvorí nové kolekcie, ktoré si určite zamilujete.

V ponuke sú dámske trenírky, pánske boxerky a trenírky a tretia časť je rozdelená pre páry. Tá obsahuje trenírky s rovnakými vzormi. Ak ste momentálne single, nezúfajte. V dámskej sekcii si určite nájdete minimálne jedny trenírky, ktoré si zamilujete. Prípadne nimi môžete potešiť aj svoju najlepšiu kamarátku.

Veľmi obľúbené sú najmä už spomínané ovečky, ale aj kvetiny prípadne jemné ružové hviezdičky. Samozrejme, El.Ka Underwear vytvorili aj jednofarebné trenírky, takže myslím si, že každá z nás si v ponuke nájde minimálne jednu lásku! 


Publikované dňa: 25.06.2017
Hodnotenie článku:
(91.2%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.