Dali by ste za tieto zablatené rifle a bundu stovky eur?

To čo ste v minulosti považovali za obnosené, špinavé, priam zničené, je teraz najväčším trendom. Ak chcete nasledovať najnovšie módne hity, stačí si napríklad obliecť klasické staré rifle, poriadne ich dotrhať ...  a vyváľať sa v nich v blate.

Deravé zablatené rifle od Nordstrom

Zablatená móda

Práve značka Nordstrom prišla s nápadom napodobniť drsné americké pracovné oblečenie, ktoré zažilo veľa tvrdej práce a práve vrstva popraskaného zaschnutého blata je toho dôkazom. Práve to je hlavnou myšlienkou značky, ktorá okrem riflí ponúka aj džínsové bundy s rovnakou tématikou. Umožňuje bežným ľuďom, ktorí vôbec nevykonávajú prácu v špinavom prostredí, cítiť a tváriť sa naozaj špinavo. Ak sa pýtate koľko stoja takéto rifle, tak suma sa vyšplhala na 390€.

Zablatené rifle od Nordstrom

Ak by ste si chceli jedny kúpiť, sú to rifle Barracuda Straight Leg Jeans od PRPS Denim. Vytvorené sú technikou umelého blata, ktoré je doslova zapečené v stopercentnej bavlne a vďaka tomu je nemožné odstrániť ho.  Paradox je, že sa snažíme pravidelne prať, uchovávať veci čisté a akúkoľvek väčšiu mláku obchádzame a následne nám módny trh ponúka maximálne zašpinený kúsok. Tu určite platí, že móda nepozná hranice.

Rifľová bunda v zablatenom dizajne od Nordstrom

Aj napriek tomu, že tieto rifle a bunda si odniesli aj veľa kritiky, značka oslovila množstvo módnych nadšencov, ktorí si zablatenú módu ihneď zakúpili. V eshope značky Nordstrom sú totiž výrazne zablatené modely aktuálne vypredané. Zakúpiť si však môžete jemne zablatené dotrhané džínsy (prvý obrázok).

Rifle s plastovou výplňou

Rovnako extravagantným kúskom sú aj ďalšie rifle od značky Nordstrom a to konkrétne model Clear Knee Mom Jeans. Sú to rifle, ktoré majú na kolenách otvory vyplnené plastovými časťami. Strih riflí je klasický s vysokým pásom. Rifle stoja približne 90€.

Rifle s plastovým otvorom na kolenách

Ťažko povedať, ako vnikla táto myšlienka. Možno je to kvôli matkám, ktoré sú pri deťoch mnohokrát na kolenách a tak si stále nohavice zašpinia. Pri týchto rifliach si stačí kolená len utrieť navlhčenou handričkou a už nikdy sa nemusíte trápiť so zašlou špinou napríklad od trávy. 

Zablatené, opotrebované, plastové, čokoľvek iné a netradičné je teraz tým najmodernejším. Základom je odlišovať sa od ostatných a nezamýšľať sa nad tým, čo si pomyslí okolie. Veď v súčasnosti je naozaj možné nosiť čokoľvek o čom ste vy presvedčení. Ak nepatríte k milovníkom maximálne extravagancie, potom si určite pozrite našu ponuku trendy džínsov!

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 26.05.2017
Hodnotenie článku:
(86%)

Autor článku

Dana Kopernická

Danka vyštudovala masmediálne štúdiá v Prešove. Zaujíma sa najmä o vizážistiku a módnu tvorbu. Vo voľnom čase rada šije a vymýšľa stále nové a bláznivejšie kúsky. Miluje výstrednú módu a doplnky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Pohodlie s názvom Merino vlna Pohodlie s názvom Merino vlna

Merino vlna bola vytvorená aby slúžila ako prírodný termostat a zabezpečovala maximálne pohodlie nie len pre deti, ale aj dospelých a športovcov. O tomto materiály vám prezradíme viac!

Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy! Nákupy s Evitou: zľavy až -20% na nákupy!

Neváhajte ani sekundu a staňte sa súčasťou najväčšieho nákupného týždňa na Slovensku! Nákupy s Evitou prinášajú štedré zľavy, ktoré vás zaručene potešia. Pozor, akcie platia iba do...

Najlepšie outfity Grape festivalu 2017 Najlepšie outfity Grape festivalu 2017

Slnko, leto, hudba, festivaly... a outfity! KMEŇ GRAPE, téma tohtoročného Grape festivalu, otvorila možnosti ozajstnej fantázie! No ako sa tejto témy zhostili návštevníci festivalu?


Pridať komentár

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.