Dali by ste za tieto zablatené rifle a bundu stovky eur?

To čo ste v minulosti považovali za obnosené, špinavé, priam zničené, je teraz najväčším trendom. Ak chcete nasledovať najnovšie módne hity, stačí si napríklad obliecť klasické staré rifle, poriadne ich dotrhať ...  a vyváľať sa v nich v blate.

Deravé zablatené rifle od Nordstrom

Zablatená móda

Práve značka Nordstrom prišla s nápadom napodobniť drsné americké pracovné oblečenie, ktoré zažilo veľa tvrdej práce a práve vrstva popraskaného zaschnutého blata je toho dôkazom. Práve to je hlavnou myšlienkou značky, ktorá okrem riflí ponúka aj džínsové bundy s rovnakou tématikou. Umožňuje bežným ľuďom, ktorí vôbec nevykonávajú prácu v špinavom prostredí, cítiť a tváriť sa naozaj špinavo. Ak sa pýtate koľko stoja takéto rifle, tak suma sa vyšplhala na 390€.

Zablatené rifle od Nordstrom

Ak by ste si chceli jedny kúpiť, sú to rifle Barracuda Straight Leg Jeans od PRPS Denim. Vytvorené sú technikou umelého blata, ktoré je doslova zapečené v stopercentnej bavlne a vďaka tomu je nemožné odstrániť ho.  Paradox je, že sa snažíme pravidelne prať, uchovávať veci čisté a akúkoľvek väčšiu mláku obchádzame a následne nám módny trh ponúka maximálne zašpinený kúsok. Tu určite platí, že móda nepozná hranice.

Rifľová bunda v zablatenom dizajne od Nordstrom

Aj napriek tomu, že tieto rifle a bunda si odniesli aj veľa kritiky, značka oslovila množstvo módnych nadšencov, ktorí si zablatenú módu ihneď zakúpili. V eshope značky Nordstrom sú totiž výrazne zablatené modely aktuálne vypredané. Zakúpiť si však môžete jemne zablatené dotrhané džínsy (prvý obrázok).

Rifle s plastovou výplňou

Rovnako extravagantným kúskom sú aj ďalšie rifle od značky Nordstrom a to konkrétne model Clear Knee Mom Jeans. Sú to rifle, ktoré majú na kolenách otvory vyplnené plastovými časťami. Strih riflí je klasický s vysokým pásom. Rifle stoja približne 90€.

Rifle s plastovým otvorom na kolenách

Ťažko povedať, ako vnikla táto myšlienka. Možno je to kvôli matkám, ktoré sú pri deťoch mnohokrát na kolenách a tak si stále nohavice zašpinia. Pri týchto rifliach si stačí kolená len utrieť navlhčenou handričkou a už nikdy sa nemusíte trápiť so zašlou špinou napríklad od trávy. 

Zablatené, opotrebované, plastové, čokoľvek iné a netradičné je teraz tým najmodernejším. Základom je odlišovať sa od ostatných a nezamýšľať sa nad tým, čo si pomyslí okolie. Veď v súčasnosti je naozaj možné nosiť čokoľvek o čom ste vy presvedčení. Ak nepatríte k milovníkom maximálne extravagancie, potom si určite pozrite našu ponuku trendy džínsov!

Vyberáme z nášho katalógu


Publikované dňa: 26.05.2017
Hodnotenie článku:
(86%)

Autor článku

Dana Kopernická

Danka vyštudovala masmediálne štúdiá v Prešove. Zaujíma sa najmä o vizážistiku a módnu tvorbu. Vo voľnom čase rada šije a vymýšľa stále nové a bláznivejšie kúsky. Miluje výstrednú módu a doplnky.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.