Ako získať krásny zadok bez driny? Vyskúšajte push up nohavičky!

Deň čo deň nás pri pohľade do zrkadla trápia drobné nedokonalosti našej postavy. Tá, ktorá je príliš štíhla by chcela mať plnšie krivky. Každá pribratejšia dáma by chcela byť vychudnutá. A čo ďalšie partie tela, napríklad ženský zadok? Ako ho jednoducho a rýchlo vylepšiť? Odpoveďou sú populárne brazílske alebo push up nohavičky!

Push up nohavičky sú hitom posledných sezón.

Plastické operácie vás síce natrvalo zbavia rôznych nedokonalostí, budete si musieť však siahnuť hlbšie do vrecka. Našťastie existuje oveľa viac možnost ako zakryť prebytočné kilá, zväčšiť prsia, vyformovať zadoček... Stať sa ženou vamp.

Okamžite neodolateľné pozadie

Isto si už každá z nás dala predsavzatie, že bude pravidelne cvičiť. Konkrétne robiť drepy. Zo začiatku sme boli z cvičenia nadšené, po čase eufória vyprchala. Preto sme sa rozlúčili s vidinou lepšej postavy. Potu a drine v posilňovni dať zbohom môžeme, no lepšej postave nemusíme. Na trh totiž prednedávnom dorazili push up nohavičky, ktoré vás ušetria trápenia sa v posilňovni. Efekt plnšieho pozadia sa dostaví dokonca ihneď. Jednoduché a efektné, nemyslíte?

Spomínané push up nohavičky premenia váš zadok na primerane vystrčený a okrúhly. Nosia sa ako obyčajné nohavičky a obliecť si ich môžte pod nohavice, šaty alebo sukňu. I keď na prvý pohľad príliš sexi nevyzerajú, nikto ich predsa vidieť nemusí. Budú dokonale schované pod vašim oblečením.

Túžite po plnšom zadočku? Push up nohavičky vám tento sen splnia.

Brazílske zadočky sú stále viac a viac populárne. Mužom sa kyprejšie tvary pozadia páčia viac než ploché. Láskou k push up nohavičkám horí i Jennifer Love – Hewitt. Tá sa zamilovala do ich telovej varianty, na ktoré si navlieka pančuchy, aby nohavičky dokonalo zakryla.

Navyše s takýmto zadkom sa vám bude lepšie twerkovať. Mať pozadie plnšieho tvaru poskytuje veľa výhod. Okrem obdivných mužských pohľadov vám vaša premena k dokonalosti úspešne pohľadí módou skúšané dámske ego.

Vyberáme z nášho katalógu

Aké sú reakcie žien na push up nohavičky?

Keď ich moje kamarátky zbadali prvýkrát, tak im nohavičky telovej farby evokovali bielizeň ich babky alebo push up podprsenku. Po oblečení si však nevedeli vynachváliť premenu, ktorá zrazu nastala. Zadok v tejto spodnej bielizni vyzerá prirodzene, je pekne zaoblený a vytvarovaný. Ako keby ste dlhé hodiny trávili cvičením. Vaše tajomstvo však poznáte iba vy ;-)

Plnší, vypuklejší a atraktívnejší zadok. Oblečte si brazílske nohavičky a budete ho mať aj vy!

V minulosti kritizované pozadie Kim Kardashian je teraz na výslní. Všetky ženy by sa jej chceli podobať. Kiminou zbraňou sú zoštíhľujúce nohavičky s vysokým pásom. Populárna celebrita vsádza na ľahkú spodnú bielizeň, ktorá je pod šatami neviditeľná. Milióny žien po celom svete robia v snahe podobať sa tejto hviezde presný opak - "umelo" zväčšujú svoj nedokonalý zadok a žnú za to veľké pochvaly.

Brazílske nohavičky pre vyššie sebavedomie

Na trhu existuje veľa druhov nohavičiek, ktoré buď zvýraznia alebo skryjú vaše kritické partie. Každá z nás už roky pozná tvarujúcu bielizeň, ktorá zoštíhli krivky. Brazílske nohavičky, hit posledných sezón, plní túžbu mnohých z nás. Okrem zvýraznenia zadku nám dodajú potrebné sebavedomie. Je však dôležité vybrať si vhodný strih, ktorý sadne práve vášmu typu postavy. Preto hľadajte a skúšajte nájsť ten váš. Určite sa vám to podarí.

Chcete mať aj vy pozadie exotickej tanečnice? Urobte radosť sebe aj ostatným a objednajte si sexi nohavičky už dnes.

zdroje obrázkov: aliexpress.com


Publikované dňa: 15.12.2016
Hodnotenie článku:
(88.6%)

Autor článku

Michaela Galušová

Miška venuje všetok svoj voľný čas móde. Tento svet je jej blízky najmä kvôli tomu, že považuje za nesmierne dôležité urobiť skvelý dojem správnym výberom oblečenia a obuvi. Vďaka jej originálnemu štýlu si budete môcť vychutnať jej jedinečný pohľad na súčasné módne trendy.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.