Ako vyzerať vyššia aj bez opätkov? Skúste našich 7 tipov!

Niektorej z nás bolo dané do vienka mať krásne husté blond vlasy, tvár podobnú tvári anjela a nohy od „krku po zem“. Ale čo ak sa dokonalosť neukrýva v samotnej dokonalosti, ale práve v spôsobe ako urobiť zo svojich obyčajností prednosti?

Áno, takýto spôsob preukazuje dokonalosť v zmysle pre tvorivosť, prefíkanosť, bystrosť, precíznosť pretvoriť alebo docieliť presne to, o čo sa snažíme.

Chcete byť vyššia? Obujte si topánky s vysokými opätkami!

A čo s tým, ak vám váš vienok nenadelil to, po čom ste práve vy túžili? Dnes sa pozrieme na absenciu niekoľkých centimetrov v dĺžke nôh, ktoré napriek tomu, môžu „dobyť svet“.

Ste nízka, no túžite byť vyššia? Tým jednoduchším riešením je obuť si topánky s opätkami. Tým rafinovanejším riešením ako byť vyššia bez opätkov je filištínsky prístup k pretvoreniu zmyslového vnímania na cieľ, ktorý sme si zaumienili: byť vyššia – bez opätkov.

Dotknite sa nebies!

Túžite sa dotknúť oblohy a mať hlavu v oblakoch aj bez toho, aby ste obúvali vysoké topánky? Máme tu pre vás zopár účinných a hlavne pohodlných tipov, ktoré vás opticky predĺžia a sen dotknúť sa oblohy nielen v mysli, sa stane tak reálnym, ako reálne je mať sny na dlani. Vďaka týmto tipom tiež budete vyzerať božsky aj na fotkách, ktoré zvečnia vašu neodolateľnosť.

Jedným z veľmi nenáročných riešení je zvýrazniť si pás rifľami, sukňou alebo šortkami s vysokým pásom, ktorý vytvorí dojem, že vaše nohy začínajú na vyššom mieste. 

Svoju postavu predĺžite aj vhodne zvoleným oblečením. Skvelým riešením sú šortky s vysokým pásom.

Môžete skúsiť aj nohavice so zvislými pásikmi. Za takýmito nohavicami na vás žmurkne každé zvedavé oko a navyše sa tak pekne predĺži vaša noha.

Postavu opticky predĺžia aj zvyslé pásy na nohaviciach.

Ďalším z nekomplikovaných riešení podobným ako s rifľami, či sukňou, je to možné vyskúšať aj s pekne vypasovanou bundou. Či už to bude sako, bombera, koženka, kabát alebo kožuch, majte na mysli zvýraznený driek a určite zažiarite. Zvršky, bundy a topy sú pre toto ročné obdobie ako stvorené. V chladných dňoch vás okrem teplučkej bundy zahreje aj atmosféra naokolo vykúzlená čarovaním matky prírody.

Siahnite po topánkach v telovej farbe

Stromy skromne zohnuté pod perinou z nádherných bielych vločiek odetých vo všetkých farbách bielej. Presne takto to môžete skúsiť aj vy. Vytvoríte tak neodolateľný štýl, v ktorom sa pokúsite kombinovať materiál s materiálom tej istej farby, napríklad semiš s bavlnou, kožu a úplet. Opticky sa tak predĺžite a budete sa môcť dotknúť vysnívanej oblohy. Len si dávajte pozor, aby boli zahalené aj členky, lebo inak môže veľmi zle vyniknúť vaša noha.

Ďalším nekomplikovaným riešením sú špicaté baleríny, ktoré zodpovedajú tónu vašej pleti. Takéto baleríny veľmi šikovne splnia požadovaný efekt. Vaši obdivovatelia si budú myslieť, že kráčate bosá po rannej rose ako víla. A ak vás k výšinám nevynesú, či nepredlžia vaše nohy, tak vás vynesú víline krídla, ktoré sú určite súčasťou šatníka každej fantáziou obdarovanej ženy.

Baleríny v odtieni pleti je možné doplniť jemnými kratšími šatami, ktoré odokryjú nôžky, ktoré v pomere ku dĺžke sukne budú vyzerať opticky dlhšie. Pravidlo telovej farby môžete samozrejme aplikovať aj s iným typom obuvi :-)

Jedným z najjednoduchších trikov je obúvanie si topánok v telovej farbe.

Predĺžte sa pomocou účesu

Na záver by bol hriech nevenovať čo i len zmienku samotnej „korune krásy“ každej ženy. Vlasy v hlavnej úlohe optického klamu – byt vyššia bez opätkov. Skúste si ich vyčesať do drdola. Je na vašom vkuse a fantázii, či bude drdol ulízaný alebo voľne rozstrapkaný. Cieľom je naň upriamiť pozornosť. Vy viete kam, a aj prečo. Áno preto, lebo do vienka vám možno neboli nadelené centimetre v podobe výšky, ale na oplátku stonásobná vynaliezavosť, s ktorou kedykoľvek a kdekoľvek docielite to, čo si len zaumienite.

K získaniu zopár cm navyše vám pomôže aj účes. Vlasy si vyčešte napríklad do drdola.

Nezabudnite na doplnky. Voľte menšie kabelky a skúste i klobúk.

A aby sme neopomenuli aj to, čo všetky máme rady ako straky - doplnky, šperky, bižutéria, kabelky. Malou kabelkou sa nikdy nič nepokazí, všetky zvedavé oči tak budú smerovať na vás. Treba sa vyvarovať obrovskej kabelke, ktorá bude väčšia ako vaše telo. Optické predĺženie dosiahnete aj nosením klobúka.

Pohodlnosť, neodolateľnosť, všestrannosť a zvodnosť... lepšie sa už ani tieto tipy nedajú opísať. Využite módne triky vo svoj prospech – buďte vyššia aj bez opätkov - teraz už viete ako. Aplikujte naše rady a i vy budete mať hlavu v oblakoch raz-dva.      


Publikované dňa: 11.01.2017
Hodnotenie článku:
(90.4%)

Autor článku

Alexandra Bellová

Saška pozerá na tento svet veľmi kreatívnymi očami. Jej talent sa naplno prejavil nielen v písaní, ale aj v ďalšom odbore, ktorý je úzko spätý s módou. Miluje totiž fotenie, originálne kombinácie a známe svetové značky.

Alexandru nájdete aj na Instagrame.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Komentáre

21/01/2017 19:39
petra

wau...skusim

11/01/2017 20:03
Mirabella

Je ľahké poskladať informácie do viet...ale vdýchnuť vetám hravosť, dynamickosť a nezabudnúť na hlavný cieľ a posolstvo....to je poklad v tvojej mysli....Rada ťa čítam.....

11/01/2017 15:40
olinka

Saška už sa teším na ďalší blog, vždy ma prekvapíš svojim štýlom písania a radami, ktoré sa mi páčia a sú trefné. Držím palce

Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.