Ako sa vyhnúť oblievačke na Veľkú noc?

Naše "najobľúbenejšie" sviatky roka pomaly, ale isto klopú na dvere a my vymýšľame bojové plány ako sa vyhnúť vedrám ľadovej vody a nepríjemným parfémom, o ktorých si muži myslia, že voňajú. Vraj aby sme boli počas celého roka pekné a voňali...Ha ha ha...

Ve/lkonočná oblievačka - najväčší stres každej ženy.

(zdroj: blog.timeforslovakia.com)

Čo keby sme chlapov však predbehli a ukázali im, že žiadnu vodu nepotrebujeme? Mám pár tipov, vďaka ktorým svojich návštevníkom zaručene očarite a možno sa rozhodnú, že tento rok zmoknúť nemusíte.

Oblečte sa do vzorov prírody

Veľmi vhodným prvkom sú najmä šaty s kvetovým motívom. Veď jar je v plnom prúde, tak prečo nie? Je na vás či zvolíte krátky strih alebo naopak maxišaty. Obchody ponúkajú množstvo modelov, z ktorých si určite vyberiete minimálne jeden.

Počas veľkonočných sviatkov stavte na outfit s prírodnými motívmi a farbami.

Svojich oblievačov zaručene očaríte romantickým kvetinovým outfitom.

Overal nie je tiež zlou voľbou, no v tomto prípade je potrebné dávať pozor najmä na vašu výšku a typ postavy. Ak kvietky nie sú nič pre vás, nezúfajte. Skúste siahnúť po šatách vo sviežich farbách ako napríklad oranžová alebo zelená, prípadne po jemných pastelových farbách.

Vyberáme z nášho katalógu

Topánky na platforme zažívajú svoj veľký návrat, tak ak nejaké v botníku máte, nebojte sa ich vybrať a dať k šatám. Nie kadžá z nás však nosí vysoké topánky a v tomto prípade nie je nič zlé ani na teniskách. Veď žijeme v modernej dobe a experimentovať je stále povolené. V teniskách sa vám navyše bude lepšie utekať pred premotivovanými šibačmi ;-)

Pár krôčikov k dokonalosti

Outfit už máme, tak môžeme ísť na vlasy. Keďže pravidlo v jednoduchosti je krása stále platí, vrkoče sú dobrou voľbou. Na YouTube nájdete mnoho jednoduchých tutoriálov, ktoré vás dovedú ku krásnym vrkočom.

V prípade, že máte kratšie vlasy alebo vrkoče nie sú práve pre vás, siahla by som po kvetinových čelenkách alebo vencoch, ktoré sú momentálne veľmi in! Ich ponuka je naozaj rozmanitá a verte mi, že vence sa hodia skutočne každej z nás. Veď občas môžeme vyzerať ako lesné víly, no nie?

Venčeky aj čelenky zoženiete v rôznych veľkostiach a tvaroch napríklad aj na sashe.sk.

Kvetinová čelenka alebo venček je jedným z najkrajších jarných a letných doplnkov.

Ak chcete byť neprehliadnuteľná, tak zvoľte veľkú kvetinovú čelenku alebo partu.

Tento rok sa ide prirodzene a to platí najmä v stránke líčenia. Zabudnite na vykontúrované pery, ktoré zaberajú polovicu tváre alebo riasy, ktoré siahajú až nad obočie. NIE! Stačí pár šikovných ťahov riasenkou a bronzerom, následne upraviť obočie a sme hotové. Myslím si, že chlapov to zaujme viac ako nepodarená kópia Kylie Jenner.


Publikované dňa: 12.04.2017
Hodnotenie článku:
(92.8%)

Autor článku

Karina Daráková

Som, snáď, budúca žurnalistka a spisovateľka. Nie som milovníčkou šiat a sukní, omnoho radšej mám športový štýl a hlavne tenisky, ktoré sú mojou srdcovkou. Veď nohy nás nesú celý život, tak si zaslúžia, nie?
Okrem módy sa venujem hasičskému športu, v ktorom patrím do slovenskej reprezentácie.
 
Ak vás moje články zaujali, tak si určite pozri aj môj osobný blog.

V tejto kategórií nájdete aj:

Originálne darčeky na narodeniny pre ženy Originálne darčeky na narodeniny pre ženy

Rozmýšľate nad darčekom pre ženu, ktorý by ju potešil, no zároveň by bol aj praktickou súčasťou jej života? Stavte na naše tipy a uvidíte, že týmito darčekmi vykúzlite naozajstnú radosť.

Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie Sprievodca dôkladnou starostlivosťou o vaše oblečenie

Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta Vyberajte odev rozumne, odvďačí sa vám vaša pokožka aj naša planéta


Sledujte nás

TopModa.sk nájdete aj na sociálnych sieťach.